Garden of Life

Garden of Life

Garden of Life to amerykańska firma, która oferuje wyłącznie naturalne produkty. Od zawsze liczy się dla niej prostota i czystość składu. Marka ta uważa, że to, co naturalne, jest dla nas najlepsze. Garden of Life potępia przedsiębiorców, którzy nastawieni są na ilość i wydajność produkcji. Dla niej liczy się jakość. Rośliny wykorzystywane do tworzenia jej suplementów diety są uprawiane w najdogodniejszych warunkach, bez nawozów. Firma ta wierzy, że do uzyskania najlepszych plonów wystarczy to, co oferuje natura, czyli gleba, woda i słońce.

Ładuję...

Wyświetlono 18 wyników

Ustaw kierunek malejący

Wyświetlono 18 wyników

Ustaw kierunek malejący

Garden of Lifesuplementy diety tworzone z troską o nasze zdrowie

 

Dla Garden of Life największe znaczenie ma zdrowie człowieka, więc będzie robić wszystko, by oferowane przez nią produkty to zdrowie wspierały, a nie niszczyły przez stosowanie chemicznych dodatków i konserwantów. Filozofią firmy jest dostarczanie tylko w pełni naturalnych preparatów, które mają pomóc zachować człowiekowi zdrowie. Garden of Life dba o to, by ludzie świadomie podejmowali decyzje dotyczące ich codziennego życia, w tym także te dotyczące żywności. Marka ta jest bardzo uczciwa wobec swoich konsumentów. Uważa ona, że klientom należy się wiedza, skąd pochodzą poszczególne składniki suplementów. I w tym właśnie Garden of Life jest wyjątkowa – nie ukrywa sposobu ani miejsca uprawiania danego substratu, ani tego, jak traktowani i wynagradzani są robotnicy rolni.

 

Produkty wspierające funkcjonowanie całego organizmu

 

W ofercie marki Garden of Life znajduje się około 340 suplementów diety. Znaleźć tu można zarówno witaminy, probiotyki, zioła, białko, jak i pyszne żelki z octem jabłkowym, produkty przeznaczone dla sportowców, kolagen oraz kwasy omega-3. Dzięki tak wielkiej różnorodności specyfików każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Preparaty wspierają układ trawienny, odpornościowy, kostno-stawowy, pozytywnie wpływają na pracę mózgu i redukują stres, pomagają w kontrolowaniu masy ciała, a także poprawiają wygląd i kondycję włosów, skóry i paznokci. Produkty znajdujące się w ofercie tej marki mają czyste i przejrzyste składy, co według opinii jest bardzo cenione przez konsumentów.

 

Garden of Life – jakość i zaangażowanie potwierdzone certyfikatami oraz pozytywnymi opiniami klientów

 

Garden of Life szczyci się posiadaniem licznych certyfikatów, w tym USDA Organic, który potwierdza, że rośliny wykorzystywane do produkcji pochodzą z ekologicznych upraw, pozbawionych pestycydów i nawozów. Ponadto posiada ona certyfikat braku GMO; certyfikat Vegan, mówiący o tym, że surowce przetwarzane przez firmę są roślinne oraz że żadne z wyrobów nie było testowane na zwierzętach; certyfikat Gluten-Free; certyfikat NSF Gluten-Free; certyfikat koszerności; certyfikat NSF Sport, który odpowiada za weryfikację produktów pod kątem obecności substancji zakazanych w sporcie, czyli tzw. dopingu; certyfikat PAREVE MK – odnosi się on do „neutralnej” żywności, która nie zawiera składników mięsnych lub mlecznych ani ich pochodnych; certyfikat Informed-Choice, potwierdzający spełnienie standardów i wymogów; certyfikat Friend of the Sea, który pokazuje, że Garden of Life dba o środowisko – certyfikat ten nagradza zrównoważone praktyki w rybołówstwie, akwakulturze oraz etyczne sposoby pozyskiwania mączki rybnej i kwasów omega; certyfikat B-Corporation, który jest potwierdzeniem wysokiej wydajności i jakości; certyfikat LEED Gold, doceniający ekologiczność marki; certyfikat Green-e® Energy, który nagradza korzystanie z odnawialnych źródeł energii i redukcję emisji gazów cieplarnianych. Firma Garden of Life pomaga również licznym organizacjom charytatywnym ,które tak jak ona ma na uwadze dobro i zdrowie innych ludzi. Marka wspiera między innymi Olimpiady Specjalne na Florydzie, „Vitamin Angels”, S.O.S. Wioski Dziecięce, organizację „Women Heart”, 1% fundusz oceaniczny oraz Narodową Fundację Parkinsona. Podsumowując, Garden of Life jest amerykańską firmą, która jako jedna z nielicznych w obecnych czasach nie korzysta z żadnego sposobu zwiększenia swojej wydajności, np. poprzez chemiczne dodatki czy nawozy do upraw. Marka ta od zawsze ceni sobie uczciwość wobec klienta, dlatego oferuje tylko naturalne suplementy, za co jej odbiorcy odwdzięczają się swoim ogromnym zadowoleniem i pozytywnymi opiniami.

Search engine powered by ElasticSuite