Garden of Life

Garden of Life

Garden of Life to amerykańska firma, która oferuje wyłącznie naturalne produkty. Od zawsze liczy się dla nich prostota i czystość składu. Marka ta uważa, że to, co naturalne jest najlepsze, a sztuczne i syntetyczne zamienniki nie są w stanie zastąpić realnych produktów. Garden of Life potępia przedsiębiorców, którzy nastawieni są na ilość i wydajność produkcji. Dla nich liczy się jakość. Rośliny wykorzystywane do tworzenia różnych suplementów diety są uprawiane w najdogodniejszych warunkach, bez nawozów. Marka wierzy, że do uzyskania najlepszych plonów wystarczy to, co oferuje natura – gleba, woda, słońce.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 15 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 15 wyników

Ustaw kierunek malejący

Dla Garden of Life największe znaczenie ma zdrowie człowieka, więc będzie robić wszystko, by oferowane przez nich produkty to zdrowie wspierały, a nie niszczyły przez zastosowanie chemicznych dodatków i konserwantów.              

Filozofią firmy jest dostarczanie tylko w pełni naturalnych produktów, które mają pomóc zachować człowiekowi zdrowie. Garden of Life dba o to, by ludzie świadomie podejmowali decyzje dotyczące ich codziennego życia, w tym także te dotyczące żywności. Marka ta jest bardzo uczciwa wobec swoich konsumentów. Uważa, że klientom należy się wiedza, skąd pochodzą poszczególne składniki suplementów. I w tym właśnie Garden of Life jest wyjątkowa – nie ukrywa sposobu ani miejsca uprawiania danego substratu, ani tego, jak traktowani i wynagradzani są robotnicy rolni.             

W ofercie marki znajduje się około 340 suplementów diety. Znaleźć tu można zarówno witaminy, probiotyki, zioła, białko, jak i pyszne żelki z octem jabłkowym, produkty przeznaczone dla sportowców, kolagen czy kwas omega-3. Dzięki tak wielkiej różnorodności produktów, każdy  znajdzie tu coś dla siebie. Preparaty wspierają układ trawienny, odpornościowy, kostno-stawowy, pozytywnie wpływają na pracę mózgu oraz redukują stres, pomagają w kontrolowaniu masy ciała, a także poprawiają wygląd i kondycję włosów, skóry i paznokci.             

Produkty znajdujące się w ofercie tej marki mają czyste i przejrzyste składy. Na dowód tego, Garden of Life szczyci się posiadaniem wielu certyfikatów, potwierdzających ich słowa. Są to na przykład: USDA Organic, który potwierdza, że rośliny wykorzystywane do produkcji pochodzą z ekologicznych upraw, pozbawionych pestycydów i nawozów; certyfikat braku GMO; certyfikat vegan, mówiący o tym, że surowce przetwarzane przez firmę są roślinne oraz że żadne z wyrobów nie było testowane na zwierzętach; certyfikat gluten-free; certyfikat NSF gluten-free; certyfikat koszerności; certyfikat nsf sport, który odpowiada za weryfikację produktów pod kątem obecności substancji zakazanych w sporcie, czyli tzw. doppingu; certyfikat PAREVE MK - odnosi się do „neutralnej” żywności, która nie zawiera składników mięsnych lub mlecznych ani ich pochodnych; certyfikat Informed-Choice, potwierdzający spełnienie standardów i wymogów; certyfikat Friend of the sea, który pokazuje, że Garden of Life dba o środowisko, certyfikat ten nagradza zrównoważone praktyki w rybołówstwie, akwakulturze oraz etyczne sposoby pozyskiwania mączki rybnej i kwasów omega; certyfikat B-Corporation,który jest potwierdzeniem wysokiej wydajności i jakości; certyfikat LEED Gold, doceniający ekologiczność marki; certyfikat Green-e® Energy, który nagradza korzystanie z odnawialnych źródeł energii i redukcję emisji gazów cieplarnianych.            

Firma Garden of Life pomaga również licznym organizacjom charytatywnym ,które tak jak ona, ma na uwadze dobro i zdrowie innych ludzi. Marka wspiera między innymi Olimpiady Specjalne we Florydzie, „Vitamin Angels”, S.O.S. Wioski dziecięce, organizację „Women Heart”,  1% fundusz oceaniczny oraz Narodową Fundację Parkinsona. 

            Podsumowując, Garden of Life jest amerykańską firmą, która jako jedna z nielicznych w obecnych czasach nie korzysta z żadnego sposobu zwiększenia swojej wydajności, tj. np. chemiczne dodatki czy nawozy do upraw. Firma od zawsze ceni sobie uczciwość wobec klienta, dlatego oferuje tylko i wyłącznie naturalne suplementy