SOLHERBS

SOLHERBS

Solherbs to naturalna marka suplementów diety, która powstała już w 1989 roku. Jest firmą rodzinną, dzięki czemu zawdzięcza swoją transparentność. Nazwa firmy wywodzi się z połączenia słów: słońce i zioła, co ma podkreślać, że największą inspiracją Solherbs do tworzenia suplementów jest nic innego niż czysta natura. Od 2016 roku firma współpracuje z Polskim Instytutem Farmaceutycznym Avvlo. W ofercie marki znaleźć można liczne produkty, które przyjmują postać wegańskich kapsułek oraz pakowane są w ekologiczne pudełka, wykonane z biodegradowalnych surowców.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 16 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 16 wyników

Ustaw kierunek malejący

Filozofią marki jest dążenie do zaspokojenia wymagających potrzeb odżywczych i zdrowotnych człowieka, czerpiąc siłę natury. W ostatnim czasie ludzie żyją w bardzo szybkim tempie – są zabiegani i często nie zwracają uwagi nawet na to, co jedzą. Solherbs pragnie wspomóc organizm człowieka w tym pędzie i wychodząc mu naprzeciw oferuje naturalne suplementy diety, różnego rodzaju witaminy, minerały, probiotyki, ekstrakty roślinne czy żywność zdrowotną.

Suplementy Solherbs powstają we własnym zakładzie produkcyjnym firmy. Każdy etap produkcji jest ściśle kontrolowany -  począwszy od czystości stanowisk, odpowiednie środki ochrony, po zachowanie określonych temperatur i wilgotności powietrza w pomieszczeniach. Produkty powstają w zgodzie z GMP (Dobrą Praktyką Produkcyjną), HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli) i GHP (Dobrą Praktyką Higieniczną). Oprócz tego Solherbs działa zgodnie z HACCP (Systemem Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli). Zaletą produktów od Solherbs jest zawartość innowacyjnego kompleksu inuWex, który wspiera wchłanianie składników aktywnych. Powstał on z połączenia ekstraktu roślinnego z centurii pospolitej i błonnika (inuliny z cykorii). InuWex w dużej mierze ułatwia przyswajanie składników aktywnych do krwioobiegu i stanowi naturalny prebiotyk, działający stymulująco na mikroflorę przewodu pokarmowego.

To, czym suplementy Solherbs wyróżniają się spośród innych produktów dostępnych na rynku, to kapsułki z pullulanu. Już sam fakt wybrania formy kapsułki zamiast tabletki pozwoliło wyeliminować ze składu wypełniacze i konserwanty, między innymi stearynian magnezu czy dwutlenek krzemu. Kapsułki pullulanowe wytwarzane są z pullulanu, czyli związku otrzymywanego w procesie fermentacji Aureobasidium pullulans. Pullulan wykazuje także działanie prebiotyczne. Ponadto nie zawiera skrobi ani glutenu. Co ważne, taka forma kapsułek jest odpowiednia dla wegan i wegetarian. Należy również wspomnieć, że Solherbs to tylko i wyłącznie naturalne składniki, pochodzące z naturalnych ekstraktów roślinnych dostarczanych od rygorystycznie sprawdzanych i renomowanych producentów. Produkty te są wolne od przeciwwzbrylaczy, konserwantów, barwników, aromatów, wypełniaczy, a także cukru czy GMO i wielu innych podejrzanych substancji.

Marka Solherbs dba o środowisko naturalne. Z tego względu postawiła na zastosowanie szklanych opakowań swoich produktów, które nadaje się do recyklingu. Oprócz tego jest bardziej funkcjonalne niż opakowanie z tworzyw sztucznych. Aluminiowa nakrętka oraz zastosowanie dodatkowej wkładki zapewnia trwałość suplementów i zapobiega je przed przedostaniem się różnych związków mogących negatywnie wpływać na jakość substancji. Na produkcie znajduje się również papierowa etykieta, czyli kolejna rzecz, łatwo poddająca się biodegradacji.

Podsumowując, Solherbs to wyjątkowa marka suplementów diety, która na rynku istnieje już ponad 30 lat. Ten czas pozwolił na zdobycie doświadczenia i niezwykle obszernej wiedzy, by móc oferować tylko to, co najlepsze. Suplementy tej marki mają w 100% naturalny skład, a przy ich produkcji zastosowano najnowocześniejsze technologie.