SOLHERBS

SOLHERBS

Solherbs to marka naturalnych suplementów diety, która powstała już w 1989 roku. Jest to firma rodzinna, dzięki czemu zawdzięcza swoją transparentność. Jej nazwa wywodzi się z połączenia słów: słońce i zioła, co ma podkreślać, że największą inspiracją Solherbs do tworzenia suplementów jest nic innego jak czysta natura. Od 2016 roku firma współpracuje z Polskim Instytutem Farmaceutycznym Avvlo. W ofercie marki znaleźć można liczne produkty, które przyjmują postać wegańskich kapsułek oraz pakowane są w ekologiczne pudełka, wykonane z biodegradowalnych surowców.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 23 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 23 wyników

Ustaw kierunek malejący

Suplementy Solherbs – rozbudowana oferta i niebywała dbałość o szczegóły

 

Filozofią marki jest dążenie do zaspokojenia wymagających potrzeb odżywczych i zdrowotnych człowieka, czerpiąc siłę natury. W ostatnim czasie ludzie żyją w bardzo szybkim tempie – są zabiegani i często nie zwracają uwagi nawet na to, co jedzą. Solherbs pragnie wspomóc organizm człowieka w tym pędzie i – wychodząc mu naprzeciw – oferuje naturalne preparaty, w tym różnego rodzaju witaminy i minerały, probiotyki, ekstrakty roślinne oraz zdrową żywność. Suplementy Solherbs powstają we własnym zakładzie produkcyjnym firmy. Każdy etap produkcji jest ściśle kontrolowany – począwszy od czystości stanowisk, przez odpowiednie środki ochrony, po zachowanie określonych temperatur i wilgotności powietrza w pomieszczeniach. Produkty powstają w zgodzie z GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna), HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli) i GHP (Dobra Praktyka Higieniczna). Oprócz tego Solherbs działa zgodnie z HACCP (Systemem Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli). Warto podkreślić, że o jakości preparatów świadczą nie tylko certyfikaty, ale również korzystne opinie stosujących je osób.

 

Produkty wyróżniające się wysoką przyswajalnością

 

Zaletą produktów od Solherbs jest zawartość innowacyjnego kompleksu inuWex, który wspiera wchłanianie składników aktywnych. Powstał on z połączenia ekstraktu roślinnego z centurii pospolitej i błonnika (inuliny z cykorii). InuWex w dużej mierze ułatwia przyswajanie składników aktywnych do krwiobiegu i stanowi naturalny prebiotyk, działający stymulująco na mikroflorę przewodu pokarmowego. Tym, czym suplementy Solherbs wyróżniają się spośród innych produktów dostępnych na rynku, są kapsułki z pullulanu. Już sam fakt wybrania formy kapsułki zamiast tabletki pozwoliło wyeliminować ze składu wypełniacze i konserwanty, między innymi stearynian magnezu czy dwutlenek krzemu. Kapsułki pullulanowe wytwarzane są z pullulanu, czyli związku otrzymywanego w procesie fermentacji Aureobasidium pullulans. Pullulan wykazuje także działanie prebiotyczne. Ponadto nie zawiera skrobi ani glutenu. Co ważne, taka forma kapsułek jest odpowiednia dla wegan i wegetarian. 

 

Naturalne składniki, ekologiczne opakowania i pozytywne opinie konsumentów

 

Należy wspomnieć, że Solherbs to wyłącznie naturalne składniki, pochodzące z naturalnych ekstraktów roślinnych, dostarczanych od rygorystycznie sprawdzanych i renomowanych producentów. Produkty te są wolne od przeciwzbrylaczy, konserwantów, barwników, aromatów, wypełniaczy, a także cukru czy GMO i wielu innych podejrzanych substancji. Marka Solherbs dba o środowisko naturalne. Z tego względu postawiła na zastosowanie szklanych opakowań, które nadają się do recyklingu. Oprócz tego są one bardziej funkcjonalne niż opakowania z tworzyw sztucznych. Aluminiowa nakrętka i dodatkowa wkładka zapewniają trwałość suplementów i zapobiegają przed przedostaniem się do nich związków negatywnie wpływających na jakość substancji aktywnych. Na produkcie znajduje się również papierowa etykieta, czyli kolejna rzecz łatwo poddająca się biodegradacji. Podsumowując, Solherbs to wyjątkowa marka suplementów diety, która na rynku istnieje już ponad 30 lat. Ten czas pozwolił jej na zdobycie doświadczenia i niezwykle obszernej wiedzy, by móc oferować tylko to, co najlepsze. Suplementy tej firmy mają w 100% naturalny skład, a przy ich produkcji stosowane są najnowocześniejsze technologie. Wszystkie te aspekty sprawiają, że produkty Solherbs cieszą się ogromnym zaufaniem i pozytywnymi opiniami konsumentów.

Search engine powered by ElasticSuite