Swanson

Swanson

Swanson jest amerykańską marką znaną na całym świecie. Oferuje wysokiej jakości suplementy, o przebadanym składzie i udowodnionej skuteczności. Została założona w 1969 roku przez Lelanda Swansona. August Swanson, ojciec Lelanda, w połowie lat 90-tych XIX wieku wyemigrował ze Szwecji do Stanów Zjednoczonych.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 238 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 238 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Od zawsze zarażał swojego syna miłością do otaczającej go natury. Leland wychowywał się w otoczeniu pięknych krajobrazów, które wzbudzały u niego podziw. Pod koniec lat 50 XX wieku, Leland zaczął podupadać na zdrowiu. Okazało się, że to początki artretyzmu. Kiedy medykamenty przepisywane przez różnych lekarzy nie pomagały, postanowił sam zgłębić wiedzę na temat swojej przypadłości i zaczął stosować wiele suplementów diety. Zamawiał te produkty z Ohio, aż w końcu wpadł na pomysł, że sam mógłby się zająć rozprowadzeniem ich w swojej okolicy. Wysłał więc do potencjalnych klientów listę zebranych w katalog produktów leczniczych z ofertą dostarczania ich bezpośrednio do klientów. Tak zdobył pierwszych zainteresowanych kupnem i stworzył podwaliny pod Swanson Health Products. Obecnie prezesem firmy jest Lee Swanson, syn Llelanda.

Filozofią firmy jest przede wszystkim uczciwość wobec konsumentów. Chce ona dostarczać najlepszej jakości suplementy diety po możliwie najniższej cenie. W firmie podkreśla się, że każdy klient traktowany jest z należytym szacunkiem. Robi się wszystko, by był on zadowolony z usług. Dlatego Swanson oferuje tylko najwyższej jakości produkty o udowodnionym działaniu a także gwarantuje miłą i szybką obsługę. O wysokiej wartości suplementów diety Swanson świadczy przestrzeganie GMP, czyli Dobrej Praktyki Wytwarzania. Reguluje ona przepisy prawne i zasady powstawania produktów, a także stan pomieszczeń, pakowanie oraz magazynowanie ich. Firma dobrowolnie poddaje się audytom GMP od 2001 roku, jednak już wcześniej sama dopilnowywała, by produkty spełniały wewnętrzne, niemniej surowe, wymagania. Suplementy Swanson powstają zgodnie z obowiązującymi wymaganiami. Innowacyjność tworzenia produktów polega na nieustannym śledzeniu wszelkich nowych badań naukowych, które aktualizują wiedzę co do wartości danego produktu oraz ustalają najkorzystniejszy stosunek składników, by przynosiły one jak najlepsze efekty.

Swanson oferuje również na swojej stronie internetowej różne artykuły oraz ciekawe informacje i opinie ekspertów. Ma to na celu edukację konsumentów, by mogli oni wdrażać w swoje życie zasady, które będą mieć korzystny wpływ na ich zdrowie i samopoczucie. W ofercie Swanson znaleźć można mnóstwo różnych witamin, minerałów, produktów na bazie wyciągów z roślin, probiotyków, superfoods, odżywek dla sportowców, a także wody alkaliczne i kosmetyki. Suplementy oferowane przez markę korzystnie wpływają np. na układ nerwowy, pokarmowy, oddechowy, wspierają pracę mózgu, poprawiają wzrok a także pomagają w leczeniu różnych schorzeń, stanów zapalnych czy infekcji. Są też produkty stworzone specjalnie z myślą o dzieciach czy o kobietach w ciąży/karmiących piersią.

Podsumowując, Swanson jest amerykańska firmą, która jest godna uwagi spośród innych marek oferujących suplementy diety na rynku. Wyróżnia się niesamowitym podejściem do klienta i uczciwością wobec niego. Oferuje tylko najlepszej jakości produkty o udowodnionym działaniu

Search engine powered by ElasticSuite