Swanson

Swanson

Swanson jest amerykańską marką znaną na całym świecie. Oferuje ona wysokiej jakości suplementy, o starannie przebadanym składzie i udowodnionej skuteczności. Została ona założona w 1969 roku przez Lelanda Swansona. August Swanson, ojciec Lelanda, w połowie lat 90. XIX wieku wyemigrował ze Szwecji do Stanów Zjednoczonych i tak właśnie rozpoczęła się wyjątkowa historia firmy Swanson, której warto się bliżej przyjrzeć.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 256 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 256 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Swanson – marka stworzona z miłości do natury

 

August Swanson od zawsze zarażał swojego syna miłością do otaczającej go natury. Leland wychowywał się w otoczeniu pięknych krajobrazów, które wzbudzały u niego podziw. Pod koniec lat 50. XX wieku, Leland zaczął podupadać na zdrowiu. Okazało się, że to początki artretyzmu. Kiedy medykamenty przepisywane przez różnych lekarzy nie pomagały, postanowił sam zgłębić wiedzę na temat swojej przypadłości i zaczął stosować wiele suplementów diety. Zamawiał te preparaty z Ohio, aż w końcu wpadł na pomysł, że sam mógłby się zająć rozprowadzeniem ich w swojej okolicy. Wysłał więc do potencjalnych klientów listę zebranych w katalog produktów leczniczych z ofertą dostarczania ich bezpośrednio do klientów. Tak zdobył pierwszych zainteresowanych kupnem i stworzył podwaliny pod Swanson Health Products. Obecnie prezesem firmy jest Lee Swanson, syn Lelanda. 

 

Jakość potwierdzona certyfikatami, audytami i pozytywnymi opiniami klientów

 

Filozofią firmy jest przede wszystkim uczciwość wobec konsumentów. Chce ona dostarczać najlepszej jakości suplementy diety po możliwie najniższej cenie. W firmie podkreśla się, że każdy klient traktowany jest z należytym szacunkiem. Robi się wszystko, by był on zadowolony z usług. Dlatego Swanson oferuje tylko najwyższej jakości produkty o udowodnionym działaniu, a także gwarantuje miłą i szybką obsługę. O wysokiej wartości suplementów diety Swanson świadczą nie tylko opinie konsumentów, ale również przestrzeganie GMP, czyli Dobrej Praktyki Wytwarzania. Reguluje ona przepisy prawne i zasady powstawania specyfików, a także stan pomieszczeń i ich magazynowanie. Firma dobrowolnie poddaje się audytom GMP od 2001 roku, jednak już wcześniej sama pilnowała, by preparaty spełniały wewnętrzne, niemniej surowe wytyczne. Suplementy Swanson powstają zgodnie z obowiązującymi wymaganiami. Innowacyjność tworzenia produktów polega na nieustannym śledzeniu wszelkich nowych badań naukowych, które aktualizują wiedzę co do wartości danego produktu oraz ustalają najkorzystniejszy stosunek składników, by przynosiły one jak najlepsze efekty. 

 

Swanson – szeroki wybór suplementów o udowodnionym działaniu

 

Swanson publikuje na swojej stronie internetowej różne artykuły oraz ciekawe informacje i opinie ekspertów. Ma to na celu edukację konsumentów, by mogli oni wdrażać w swoje życie zasady, które będą mieć korzystny wpływ na ich zdrowie i samopoczucie. W ofercie Swanson znaleźć można mnóstwo różnych witamin, minerałów, produktów na bazie wyciągów z roślin, probiotyków, superfoods, odżywek dla sportowców, a także wody alkaliczne i kosmetyki. Suplementy oferowane przez markę korzystnie wpływają np. na układ nerwowy, pokarmowy, oddechowy, wspierają pracę mózgu, poprawiają wzrok, a także pomagają w leczeniu różnych schorzeń, stanów zapalnych czy infekcji. Są też produkty stworzone specjalnie z myślą o dzieciach czy o kobietach w ciąży/karmiących piersią. Podsumowując, Swanson jest amerykańską firmą, która wyróżnia się spośród innych marek oferujących suplementy diety. Znana jest ona z dużej uczciwości oraz wyjątkowego podejścia do klienta. Swanson oferuje tylko najlepszej jakości produkty o udowodnionym działaniu.

Search engine powered by ElasticSuite