FA Nutrition

FA Nutrition

FA Nutrition to polska firma zajmująca się produkcją suplementów diety i odżywek dla sportowców wszelkich dyscyplin. Produkuje wyłącznie sprawdzone i skuteczne produkty, zawierające bezpieczne substancje i dające efekty połączenia składników. Marka zdaje sobie sprawę z rangi, jaką odgrywa suplementacja w życiu każdego sportowca – prawidłowa wspomaga osiągnięcie wymarzonych celów i nie będzie miała skutków ubocznych.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 22 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 22 wyników

Ustaw kierunek malejący

Celem FA Nutrition jest komponowanie jak najbardziej skutecznych produktów, które będą spełniały wymagające oczekiwania sportowców. Warto podkreślić, że w asortymencie marki znajduje się mnóstwo produktów, przeznaczonych dla osób wykonujących różne dyscypliny sportu – nie ma więc znaczenia czy jest się kulturystą, bokserem, kolarzem, biegaczem, siatkarzem - każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, według potrzeb swojego organizmu.

FA Nutrition od lat uczestniczy w programie Rzetelna Firma i posiada certyfikat rzetelności. Program ten stworzony został dla firm, pragnących udowodnić, że najważniejsze dla nich to bycie uczciwym i rzetelnym. Pomaga on budować wiarygodność marki i budować pozytywny wizerunek. Certyfikat Rzetelności otrzymuje każdy uczestnik tego programu. Mówi on o tym, że nie istnieją żadne niespłacone zobowiązania i nie ma notowań na temat danej firmy w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA. Certyfikat ten dostępny jest w formie online i jest aktualizowany na bieżąco. Warto podkreślić, że marki zobowiązujące się do udziału w programie Rzetelna Firma muszą spełniać specjalny kodeks. Należy do niego 5 filarów: wyznaczanie celów innych niż wyłącznie zysk, życzliwe i z szacunkiem traktowanie klientów, dbanie o swoją kadrę pracowniczą, zaangażowanie społecznie i troska o środowisko naturalne.

Marka FA Nutrition ceni sobie jakość oferowanych przez siebie dóbr. Dlatego też posiada certyfikaty HACCP i GMP. Pierwszy z nich to Hazard Analysis and Critical Control Points, który określa bezpieczeństwo produktów pod względem fizycznym, chemicznym i biologicznym. HACCP ma na celu zniwelowanie do minimum wystąpienia ryzyka niebezpieczeństw, dlatego podejmuje się kontroli na wszystkich etapach produkcji, procesach przygotowawczych, pakowaniu, dystrybucji itp. GMP to z kolei skrót od Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Wytwarzania). GMP poświadcza o jakości, czystości i bezpiecznym składzie suplementów a także o nowoczesnych, spełniających zasady higieny zakładach produkcyjnych. Marka FA Nutrition wykonuje również analizy mikrobiologiczne składów preparatów, by upewnić się, że to co oferuje jest w pełni bezpieczne i skuteczne.

W ofercie znaleźć można preparaty białkowe, aminokwasy, kreatynę, wspomagacze spalania tłuszczu, przedtreningówki, witaminy i wiele innych. Każdy z nich odznacza się prostym i bezpiecznym składem o sprawdzonym działaniu.

Podsumowując, FA Nutrition to godna uwagi polska i rzetelna firma, która zajmuje się produkcją wysokiej klasy suplementów diety. Przykuwa ona ogromną uwagę co do jakości, bezpieczeństwa i efektów produktów. Posiada prestiżowe certyfikaty, takie jak HACCP czy GMP. W ofercie znajduje się mnóstwo preparatów, które przeznaczone są dla wszystkich sportowców.

Search engine powered by ElasticSuite