FA Nutrition

FA Nutrition

FA Nutrition to polska firma zajmująca się produkcją suplementów diety i odżywek dla sportowców wszelkich dyscyplin. Produkuje wyłącznie sprawdzone i skuteczne produkty, zawierające bezpieczne substancje i dające efekty połączenia składników. Marka zdaje sobie sprawę z rangi, jaką odgrywa suplementacja w życiu każdego sportowca – prawidłowa wspomaga osiągnięcie wymarzonych celów i nie będzie miała skutków ubocznych.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 5 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 5 wyników

Ustaw kierunek malejący

Celem FA Nutrition jest komponowanie jak najbardziej skutecznych produktów, które będą spełniały wymagające oczekiwania sportowców. Warto podkreślić, że w asortymencie marki znajduje się mnóstwo produktów, przeznaczonych dla osób wykonujących różne dyscypliny sportu – nie ma więc znaczenia czy jest się kulturystą, bokserem, kolarzem, biegaczem, siatkarzem - każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, według potrzeb swojego organizmu.

FA Nutrition od lat uczestniczy w programie Rzetelna Firma i posiada certyfikat rzetelności. Program ten stworzony został dla firm, pragnących udowodnić, że najważniejsze dla nich to bycie uczciwym i rzetelnym. Pomaga on budować wiarygodność marki i budować pozytywny wizerunek. Certyfikat Rzetelności otrzymuje każdy uczestnik tego programu. Mówi on o tym, że nie istnieją żadne niespłacone zobowiązania i nie ma notowań na temat danej firmy w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA. Certyfikat ten dostępny jest w formie online i jest aktualizowany na bieżąco. Warto podkreślić, że marki zobowiązujące się do udziału w programie Rzetelna Firma muszą spełniać specjalny kodeks. Należy do niego 5 filarów: wyznaczanie celów innych niż wyłącznie zysk, życzliwe i z szacunkiem traktowanie klientów, dbanie o swoją kadrę pracowniczą, zaangażowanie społecznie i troska o środowisko naturalne.

Marka FA Nutrition ceni sobie jakość oferowanych przez siebie dóbr. Dlatego też posiada certyfikaty HACCP i GMP. Pierwszy z nich to Hazard Analysis and Critical Control Points, który określa bezpieczeństwo produktów pod względem fizycznym, chemicznym i biologicznym. HACCP ma na celu zniwelowanie do minimum wystąpienia ryzyka niebezpieczeństw, dlatego podejmuje się kontroli na wszystkich etapach produkcji, procesach przygotowawczych, pakowaniu, dystrybucji itp. GMP to z kolei skrót od Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Wytwarzania). GMP poświadcza o jakości, czystości i bezpiecznym składzie suplementów a także o nowoczesnych, spełniających zasady higieny zakładach produkcyjnych. Marka FA Nutrition wykonuje również analizy mikrobiologiczne składów preparatów, by upewnić się, że to co oferuje jest w pełni bezpieczne i skuteczne.

W ofercie znaleźć można preparaty białkowe, aminokwasy, kreatynę, wspomagacze spalania tłuszczu, przedtreningówki, witaminy i wiele innych. Każdy z nich odznacza się prostym i bezpiecznym składem o sprawdzonym działaniu.

Podsumowując, FA Nutrition to godna uwagi polska i rzetelna firma, która zajmuje się produkcją wysokiej klasy suplementów diety. Przykuwa ona ogromną uwagę co do jakości, bezpieczeństwa i efektów produktów. Posiada prestiżowe certyfikaty, takie jak HACCP czy GMP. W ofercie znajduje się mnóstwo preparatów, które przeznaczone są dla wszystkich sportowców.