Bionic

Bionic

Bionic to młoda firma z branży suplementów diety, założona w 2020 roku w Gdańsku. W swojej działalności skupia się ona na tworzeniu i produkcji przełomowych preparatów, których skład opracowywany jest na podstawie licznych publikacji naukowych. Jej pierwszym produktem był unikalny bloker homocysteiny, oparty na wyjątkowej, potwierdzonej badaniami recepturze. Jeśli szukasz suplementów bezpiecznych, skutecznych i cieszących się pozytywnymi opiniami konsumentów, oferta Bionic to idealna opcja dla ciebie.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 3 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 3 wyników

Ustaw kierunek malejący

Bionic – marka suplementów diety stworzona z miłości do zdrowego stylu życia

 

Firma Bionic postawiła sobie za cel pomagać ludziom w dbaniu o zdrowie i samopoczucie. Dokłada ona wszelkich starań, aby jej produkty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Marka ściśle kontroluje każdy etap produkcji, począwszy od opracowywania receptury, przez przeprowadzanie testów, badań, kontroli i konsultacji, po dystrybucję, sprzedaż i działania marketingowe. Tworzący ją zespół jest otwarty na wszelkie sugestie klientów i szybko odpowiada na potrzeby rynku. Bionic wciąż się rozwija i nieustannie szuka nowych, innowacyjnych rozwiązań, które sprawią, że jej preparaty przewyższą swoim działaniem te od lat obecne w sklepach.

 

Wszechstronność, bezpieczeństwo, wiarygodność i pozytywne opinie konsumentów 

 

Marce Bionic zależy nie tylko na zaufaniu i korzystnych opiniach klientów, ale przede wszystkim na ich zadowoleniu i bezpieczeństwie. Korzysta ona z dokładnie przebadanych i wyselekcjonowanych surowców, łącząc je w taki sposób, aby wzmocnić ich prozdrowotne działanie i uniknąć potencjalnych interakcji. Równie istotna jest ich doskonała przyswajalność oraz czysty skład. Nad recepturami suplementów pracują wyłącznie doświadczeni specjaliści, którzy w trakcie swojej pracy przestrzegają rygorystycznych norm jakości, bezpieczeństwa i higieny. Produkty powstają z myślą nie tylko o osobach aktywnych fizycznie, ale również tych, które po prostu chcą zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. 

 

Bionic Homocysteine Blocker – bloker homocysteiny o wyjątkowym działaniu 


Jednym z pierwszych i najważniejszych suplementów Bionic jest bloker homocysteiny zawierający aż osiem specjalnie dobranych składników, tj. betainę HCL (TMG), cholinę, witaminę B2, witaminę B3, witaminę B6, biotynę, kwas foliowy oraz witaminę B12. Każdy z nich pełni w organizmie niezwykle istotną funkcję, natomiast wspólnie są w stanie skutecznie obniżyć poziom homocysteiny, która w nadmiarze sieje prawdziwe spustoszenie w ludzkim ciele – uszkadza ona naczynia krwionośne i przyczynia się do powstawania zakrzepów, zwiększając tym samym ryzyko wystąpienia miażdżycy, zawału, nadciśnienia tętniczego czy udaru mózgu. Co więcej, jej podwyższone stężenie powiązano z chorobami neurodegeneracyjnymi, schorzeniami tarczycy, cukrzycą, a nawet depresją. Warto zaznaczyć, że preparat Bionic Homocysteine Blocker został przebadany laboratoryjnie i nie zawiera konserwantów, a jego składniki zamknięto w wegańskich kapsułkach.

Search engine powered by ElasticSuite