PEScience

PEScience

PESciecne to marka suplementów diety, która zajmuje się produkcją preparatów dla sportowców. Została założona ponad 10 lat temu. Powstała jako wynik zamiłowania do sportu i troski o zdrowe, a także zrównoważone odżywianie. Wszystkie jej produkty są czyste i bezpieczne, a ich skuteczność jest nieustannie, cyklicznie kontrolowana. PEScience to wysokiej jakości białko, aminokwasy, przedtreningówki, suplementy wzmacniające organizm, zdrowy wygląd czy preparaty regenerujące po treningu. O jakości produktów PEScience świadczy posiadanie wielu certyfikatów, potwierdzających skuteczność, czystość i brak zawartości niedozwolonych substancji.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

1 wynik

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

1 wynik

Ustaw kierunek malejący

PEScience to marka suplementów diety, która została założona ponad 10 lat temu. Powstała jako efekt frustracji sportowców złą jakością dostępnych na rynku preparatów, którzy potrzebowali lepszych suplementów. Założyciele pragnęli suplementować się sprawdzonymi, naturalnymi i o udowodnionej skuteczności produktami. Wszystko to dlatego, że sami, będąc profesjonalnymi sportowcami, wiedzieli, jak ważne jest odpowiednie odżywianie w osiąganiu swoich celów.

            Filozofią marki jest tworzenie takich suplementów, które będą opierały się na nauce. Tylko sprawdzone i wnikliwie przebadane substancje mogą dawać dobre efekty. PEScience tworzy unikalne preparaty, różniące się od innych dostępnych na rynku. Ich receptura oparta jest o najnowszą wiedzę medyczną oraz wysokiej jakości składniki, pozyskiwane samodzielnie przez markę. PEScience ceni sobie również smak, postać suplementów i dopasowuje je tak, by były jak najbardziej zgrane.

            Marka zdobyła zaufanie wielu konsumentów. Możliwe stało się to za sprawą faktu, że klienci doceniają to, w jaki sposób i jak skutecznie preparaty od PEScience wpływają na wydolność organizmu i wygląd ciała. Suplementy te w dużym stopniu ułatwiają osiąganie sportowych czy sylwetkowych celów.

            PEScience prowadzi regularne, coroczne audyty wszystkich zakładów, w których wytwarzane są ich produkty. Zajmuje się tym specjalnie wybrana, profesjonalna firma. Marka prowadzi specjalny program jakości, do których zalicza się kilka założeń. Każdy pracownik został przeszkolony w zakresie właściwych procedur GMP, czyli Praktyk Dobrego Wytwarzania. GMP stoi na straży przestrzegania czystości składu i jego bezpieczeństwa pod kątem fizycznym, biologicznym i chemicznym. PEScience dobiera również tylko audytowanych i wysoko wykwalifikowanych producentów, a zakłady produkcyjne muszą być zatwierdzane certyfikatem GMP. Dostawcy surowców są poddani programowi kwalifikacji dostawców. Surowce jak i również produkty po przyrządzeniu są poddawane badaniom pod kątem zawartości pestycydów, drobnoustrojów i metali ciężkich. Dodatkowo preparaty są tak aromatyzowane, aby przypominały powszechne smaki.

            Firma jest zaangażowana w poszukiwanie nowych rozwiązań dotyczących suplementacji. Jest na bieżąco z najnowszymi wytycznymi i badaniami klinicznymi. PEScience opracowała unikalną formułę BCAA i udowodniła, że skuteczność substancji jest zależna od odpowiedniego poziomu enzymów ją trawiących. I tak w 2019 roku pomysł ten stał się standardem branżowym.

            W ofercie marki znaleźć można wysokiej jakości produkty do stosowania przed, po lub w trakcie treningu, białka, aminokwasy, preparaty wspomagające odchudzanie, zachowanie zdrowego wyglądu skóry, czy korzystnie wpływające na wytrzymałość organizmu i wzmacniające go.

            Podsumowując, PESciecnce to godna zaufania marka suplementów diety, która posiada już ponad 10 letnią historię. Powstała jako efekt pasji do sportu i troski o zdrowe, zrównoważone odżywianie. Oferuje wyłącznie naturalne, przebadane i bezpieczne preparaty. Korzysta tylko z certyfikowanych, sprawdzonych zakładów produkcyjnych, by zapewnić najwyższą jakość i czystość swoich produktów.

Search engine powered by ElasticSuite