PEScience

PEScience

PEScience to marka, która zajmuje się produkcją suplementów diety dla sportowców. Została ona założona ponad 10 lat temu. Powstała jako wynik zamiłowania do sportu i troski o zdrowe, zrównoważone odżywianie. Wszystkie jej produkty są czyste i bezpieczne, a ich skuteczność jest nieustannie, cyklicznie kontrolowana. Firma oferuje m.in. wysokiej jakości białko, aminokwasy, przedtreningówki, suplementy wzmacniające organizm i zdrowy wygląd oraz te przyspieszające regenerację po treningu. O jakości produktów PEScience świadczy posiadanie wielu certyfikatów potwierdzających skuteczność, czystość oraz brak niedozwolonych substancji.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

1 wynik

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

1 wynik

Ustaw kierunek malejący

PESciencesuplementy diety tworzone z miłości do sportu i zdrowego stylu życia

 

PEScience to marka suplementów diety, która została założona ponad 10 lat temu. Powstała ona jako efekt frustracji sportowców, którzy potrzebowali lepszych preparatów, a mieli do dyspozycji jedynie te słabej jakości. Założyciele pragnęli wspomagać się sprawdzonymi, naturalnymi i skutecznymi produktami. Wszystko to dlatego, że sami, będąc profesjonalnymi sportowcami, wiedzieli, jak ważne jest odpowiednie odżywianie w osiąganiu celów. Filozofią marki jest tworzenie takich specyfików, które będą opierały się na nauce. Tylko sprawdzone i wnikliwie przebadane substancje mogą dawać dobre efekty. PEScience tworzy unikalne preparaty, różniące się od innych dostępnych na rynku. Jej receptura oparta jest o najnowszą wiedzę medyczną oraz wysokiej jakości składniki, pozyskiwane samodzielnie przez markę. 

 

Produkty dla zdrowego ciała i pięknego wyglądu

 

PEScience ceni sobie smak oraz postać suplementów i dopasowuje je tak, by były one jak najbardziej zgrane. Marka zdobyła zaufanie wielu konsumentów, o czym świadczą ich liczne pozytywne opinie. Klienci doceniają to, w jaki sposób i jak skutecznie preparaty od PEScience wpływają na wydolność organizmu oraz wygląd ciała. Suplementy te w dużym stopniu ułatwiają osiąganie sportowych i sylwetkowych celów. PEScience prowadzi regularne, coroczne audyty wszystkich zakładów, w których wytwarzane są jej produkty. Zajmuje się tym specjalnie wybrana, profesjonalna firma. Firma prowadzi specjalny program jakości, który uwzględnia kilka założeń. Każdy pracownik został przeszkolony w zakresie właściwych procedur GMP, czyli Praktyk Dobrego Wytwarzania. GMP stoi na straży przestrzegania czystości składu i jego bezpieczeństwa pod kątem fizycznym, biologicznym i chemicznym. PEScience dobiera tylko audytowanych i wysoko wykwalifikowanych producentów, a zakłady produkcyjne muszą być zatwierdzane certyfikatem GMP. Dostawcy surowców są poddani programowi kwalifikacji dostawców. Surowce jak i produkty po przyrządzeniu są poddawane badaniom pod kątem zawartości pestycydów, drobnoustrojów i metali ciężkich. Dodatkowo preparaty są tak aromatyzowane, aby przypominały powszechne smaki. 

 

PEScience – wiedza, zaangażowanie i pozytywne opinie konsumentów

 

Firma jest zaangażowana w poszukiwanie nowych rozwiązań dotyczących suplementacji. Jest ona na bieżąco z najnowszymi wytycznymi i badaniami klinicznymi. PEScience opracowała unikalną formułę BCAA i udowodniła, że skuteczność substancji jest zależna od odpowiedniego poziomu trawiących ją enzymów. I tak w 2019 roku pomysł ten stał się standardem branżowym. W ofercie marki znaleźć można wysokiej jakości produkty do stosowania przed, po lub w trakcie treningu, w tym białko, aminokwasy, preparaty wspomagające odchudzanie i zachowanie zdrowego wyglądu skóry oraz te korzystnie wpływające na wytrzymałość organizmu i wzmacniające go. Podsumowując, PESciecnce to godna zaufania marka suplementów diety, która posiada już ponad 10-letnią historię. Powstała ona jako efekt pasji do sportu i troski o zdrowe odżywianie. Oferuje wyłącznie naturalne, przebadane i bezpieczne preparaty. Korzysta tylko z certyfikowanych, sprawdzonych zakładów produkcyjnych, by zapewnić najwyższą jakość i czystość swoich produktów. O skuteczności i wysokiej jakości jej specyfików świadczą liczne badania, certyfikaty oraz opinie zadowolonych klientów.

Search engine powered by ElasticSuite