Oviline

Oviline

Oviline to marka suplementów diety stworzona z myślą o osobach pragnących zadbać o swoje samopoczucie na wielu różnych płaszczyznach. Jako pierwsza firma w Polsce wyspecjalizowała się ona w wytwarzaniu produktów z wykorzystaniem błony i skorupek jaj kurzych. Swoje pierwsze kroki zaczęła stawiać już w 2001 roku i od tamtej pory cieszy się pozytywnymi opiniami swoich odbiorców. Obecnie może ona poszczycić się dużym i ciekawym asortymentem oraz współpracą z najlepszymi naukowcami – zarówno w Polsce, jak i w innych zakątkach świata.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 6 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 6 wyników

Ustaw kierunek malejący

Oviline – niezwykła moc drzemiąca w jajku 

 

Nie bez powodu firma Oviline postanowiła wytwarzać swoje produkty właśnie na bazie kurzych jaj. W końcu jajko to symbol odrodzenia, odnowy i życia, które wbrew pozorom znajduje zastosowanie nie tylko w kuchni, ale i w medycynie. Wyjątkowe właściwości skorupek znane były już wiele lat temu i wykorzystywane są aż do dzisiaj, a jest to m.in. zasługa obecnego w nich organicznego wapnia. Co ciekawe, marka wynalazła własny sposób na oddzielenie membrany jajka od skorupy, dzięki czemu udało jej się uzyskać wartościowe źródło wysokoprzyswajalnego kolagenu. 

 

Suplementy wolne od chemicznych dodatków

 

Ogromnym atutem suplementów diety Oviline jest brak chemicznych dodatków. Produkowane są one wyłącznie z naturalnych składników, zatem na próżno szukać w nich wypełniaczy i antyzbrylaczy. Można natomiast znaleźć w nich szereg substancji aktywnych, które wzmacniają działanie produktów, a co za tym idzie – zwiększają ich skuteczność. Jak deklaruje sam producent, jego preparaty wytwarzane są z poszanowaniem środowiska naturalnego, tj. ekologicznie, bezodpadowo i z niewielkim użyciem wody. Same komponenty umieszczane są w kapsułkach z pullulanu, czyli naturalnego węglowodanu. Specyfiki tej marki wyróżniają się znakomitą jakością, dlatego cieszą się dużym zaufaniem konsumentów.

 

Oviline – skuteczność, różnorodność oraz jakość potwierdzona opiniami i certyfikatami


O skuteczności suplementów Oviline świadczą nie tylko opinie stosujących je osób, ale również rozmaite certyfikaty. Jednym z nich jest HACCP, który oznacza, że firma stosuje system Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli. Dzięki niemu klienci mogą mieć pewność, że otrzymują dobrze przebadany i bezpieczny produkt. Warto zaznaczyć, że konsumenci mają do dyspozycji szeroki asortyment preparatów, włączając w to specyfiki multiwitaminowe, kolagen, wapń organiczny oraz produkt stworzony z myślą stawach. W ofercie marki nie brakuje również opcji dla sportowców oraz tych usprawniających metabolizm, wspierających koncentrację i wzmacniających włosy. Podsumowując, Oviline to polska firma produkująca suplementy diety z wykorzystaniem błony i skorupek kurzych jaj. Słyną one z wysokiej jakości i skuteczności, a do tego produkowane są na bazie naturalnych składników, bez ulepszaczy i antyzbrylaczy oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego. Dostępne są one w formie kapsułek z pullulanu, czyli naturalnego i antyalergicznego węglowodanu.

Search engine powered by ElasticSuite