Xenico Pharma

Xenico Pharma

Xenico Pharma to polska marka farmaceutyczna uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się firm produkujących suplementy diety na rynku. Jej siedziba znajduje się we Wrocławiu. Proponuje ona konsumentom produkty wysokiej jakości, które wspierają zdrowie na wielu różnych płaszczyznach. Xenico Pharma oferuje starannie przebadane i skuteczne preparaty, dzięki czemu może liczyć na ogromne zaufanie i pozytywne opinie swoich klientów.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 14 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 14 wyników

Ustaw kierunek malejący

Xenico Pharma – doświadczenie, profesjonalizm i otwartość na potrzeby konsumentów

 

Firma Xenico Pharma znana jest ze swojego doświadczenia i profesjonalizmu. Nad jej produktami pracuje zespół specjalistów, których łączy zaufanie, szacunek, wrażliwość oraz świadomość wspólnych celów. Marka jest otwarta na sugestie klientów, dlatego jest w stanie szybko dostosować się do ich potrzeb. Co więcej, znana jest ona ze swojego dużego zaangażowania – jej członkowie regularnie biorą udział w sympozjach, konferencjach medycznych oraz targach branżowych, dzięki czemu są na bieżąco z nowinkami ze świata nauki, które pozwalają im jeszcze efektywniej opracowywać składy preparatów.

 

Jakość suplementów potwierdzona nagrodami, certyfikatami i opiniami konsumentów

 

O wysokiej jakości suplementów diety Xenico Pharma świadczą opinie zadowolonych klientów, ale nie tylko – marka może poszczycić się również prestiżowymi certyfikatami i nagrodami. Znalazła się ona, na przykład, wśród laureatów Diamentów Forbesa 2022, czyli w gronie najprężniej rozwijających się firm w Polsce. Ponadto w tym samym roku zdobyła tytuł Gazeli Biznesu – nagrody przyznawanej przez dziennik Puls Biznesu. Co więcej, chcąc mieć realny wpływ na funkcjonowanie polskiego rynku suplementów diety, wstąpiła ona do Krajowej Rady Suplementów i Odżywek, a także stała się członkiem Polskiej Izby Zielarsko-Medycznej, dokładając tym samym cegiełkę do rozwoju rynku zielarskiego. Na uwagę zasługuje także fakt, że firma udziela się charytatywnie – wspiera ona m.in. wrocławskie zoo, fundację Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva, UNICEF oraz hospicja i domy dziecka.

 

Xenico Pharma – witaminy, minerały, zioła i inne wyjątkowe produkty

 

Xenico Pharma posiada w swoim portfolio suplementy diety na szereg dolegliwości. Widnieją w nim m.in. zioła oraz witaminy i minerały, które nie tylko wspomagają walkę z deficytami ważnych substancji odżywczych w organizmie, ale również wspierają pracę układu krążenia, nerwowego, odpornościowego i pokarmowego. Na szczególną uwagę zasługuje zestaw musujących pastylek multiwitaminowych dla seniorów, które stanowią prawdziwą skarbnicę elektrolitów, witamin i minerałów, a do tego są znacznie łatwiejsze do spożycia niż zwykłe tabletki czy kapsułki. Co więcej, w ofercie Xenico Pharma można znaleźć produkty z witaminą D, witaminą C, koenzymem Q10 czy witaminą E. Powstają one ze starannie przebadanych składników, dzięki czemu możesz mieć pewność, że masz przed sobą specyfik gwarantujący doskonałą jakość, dobrą przyswajalność oraz wysoką skuteczność i bezpieczeństwo.

Search engine powered by ElasticSuite