EkaMedica

EkaMedica

EkaMedica to firma założona w 2001 roku, specjalizująca się w produkcji i dystrybucji naturalnych suplementów diety, kosmetyków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Dzięki dużej dbałości o szczegóły i dążeniu do tworzenia wysokiej jakości preparatów marka szybko zaczęła cieszyć się zaufaniem i pozytywnymi opiniami swoich klientów. Dziś może poszczycić się bardzo szerokim asortymentem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – sportowcy, miłośnicy aktywności fizycznej oraz entuzjaści zdrowego stylu życia.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 46 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 46 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

EkaMedica – naturalnie znaczy zdrowo!

 

EkaMedica postawiła sobie za cel tworzenie produktów będących połączeniem tradycji i nowoczesności. Jej motto brzmi „Naturalnie znaczy zdrowo!”. Oferowane przez nią preparaty bazują na naturalnych komponentach, pozbawionych chemicznych dodatków w postaci barwników i konserwantów. Ich składy opracowywane są przez sztab ekspertów, którzy mogą poszczycić się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Najważniejsze dla nich jest to, aby dany produkt zawierał jak najwięcej substancji odżywczych i odpowiadał potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Warto zaznaczyć, że nad dobrem i jakością surowców oraz całym procesem produkcyjnym czuwa specjalny Dział Jakości EkaMedica.

 

Jakość, bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzone certyfikatami, nagrodami i opiniami klientów

 

O wysokiej jakości suplementów EkaMedica świadczą nie tylko przychylne opinie konsumentów, ale również liczne certyfikaty. W 2017 jej preparaty zostały odznaczone certyfikatem BIO. Zaledwie rok później w firmie wprowadzono System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności wg normy ISO 22000. W 2023 roku z kolei został wdrożony System Zarządzania Środowiskowego według normy ISO 14001, który potwierdza, że firma uwzględnia w swojej działalności elementy maksymalnie ograniczające negatywny wpływ na środowisko. Na uwagę zasługuje również fakt, że marka zdobyła wiele prestiżowych nagród, w tym w kategoriach: Gepard Biznesu 2021, Wielki Brylant Polskiej Gospodarki, Firma Godna Zaufania, Złoty Moździerz 2021, Firma Roku 2018, Laur Umiejętności i Kompetencji 2017, Dobra Marka 2017 oraz Efektywna Firma 2020.

 

EkaMedica – szeroki wybór suplementów na różne dolegliwości


Ogromną zaletą EkaMedica jest rozbudowana i zróżnicowana oferta. Jej asortyment obejmuje produkty w różnych formach, włączając w to płyn, proszek, kapsułki i tabletki. Nie brakuje w nim preparatów zwiększających odporność, poprawiających pamięć i koncentrację, usprawniających detoksykację organizmu, korzystnie wpływających na kondycję skóry, włosów i paznokci, regulujących pracę jelit oraz wspierających funkcjonowanie układu moczowego, nerwowego, oddechowego i sercowo-naczyniowego. Co więcej, uwzględniono w nim opcje dla dzieci, diabetyków oraz osób na diecie redukcyjnej. Pokrzywa, aloes, rokitnik, acerola, granat, aronia, maliny, karczoch, czarna porzeczka, dzika róża, czarny bez czy imbir to tylko kilka z wielu składników, na jakie można natknąć się w suplementach EkaMedica.

Search engine powered by ElasticSuite