Solgar

Solgar

Solgar to amerykańska firma, która przoduje w porównaniu z innymi markami oferującymi suplementy diety na rynku. Jest tak, ponieważ Solgar produkuje wszystkie swoje preparaty samodzielnie od podstaw. Początek firmy datuje się na 1947 rok, kiedy to na rynek wkroczył pierwszy produkt marki Solgar – był to multiwitaminowy preparat, który szybko zaczął szczycić się popularnością i pozytywnymi opiniami konsumentów.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 54 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 54 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Solgar – lider na rynku suplementów diety

 

Powyższe wydarzenie zapisało się w kartach historii, bowiem był to pierwszy taki produkt, który dostarczał cennych składników i miał postać tabletki. Od tej pory firma nieustannie się rozwijała. W 1968 roku Solgar zaczął dostarczać na rynek pierwsze preparaty pozbawione cukru, a później starał się jak najbardziej ograniczyć ilość sztucznych dodatków i konserwantów w swoich suplementach, dążąc do ich całkowitego wyeliminowania. Filozofią firmy jest produkcja najlepszych i naturalnych witamin, minerałów i ziół, lecz także sprzedaż ich w miejscach, które umożliwiają zdobycie wiedzy o ich wpływie na organizm i styl życia. Ponad 70-letnia działalność firmy doprowadziła do powstania około 400 różnych produktów. Każdy suplement, który schodzi z taśmy produkcyjnej Solgar, przechodzi rygorystyczne testy jakości i poddawany jest surowym kontrolom.

 

Produkty wyróżniające się niebywałą jakością i skutecznością

 

O niezwykłej dbałości marki o wysoką jakość swoich produktów świadczy fakt, że sfinansowała ona szereg badań naukowych, które miały na celu dopracowanie jak najlepszych i najbardziej wartościowych preparatów. Badano między innymi wpływ witamin, minerałów i ziół na organizm człowieka oraz zależność między odżywianiem a chorowaniem. Solgar chce, by jego suplementy trafiały do jak najszerszego grona odbiorców. Toteż opracowana została innowacyjna technologia powlekania tabletek, do której zaczęto używać naturalnego, wodnego składnika zamiast produktów odzwierzęcych. Umożliwiło to stosowanie preparatów przez wegan i wegetarian. Firma Solgar posiada własny zakład produkcyjny, który znajduje się w Leonii w New Jersey w Stanach Zjednoczonych. W tym miejscu produkowane są wszystkie suplementy diety, które później trafiają do ponad 50 krajów na całym świecie. Firma posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą odpowiadającą za przeprowadzanie wnikliwych kontroli i testów, by mieć pewność o najwyższej jakości oferowanych dóbr. Prowadzone badania gwarantują bezpieczeństwo i efektywność produktów. Ciągłe testy jakości, czystości itp. mają na celu wyeliminowanie jak największej liczby alergenów. Solgar ceni sobie dokładność i staranność w przygotowywaniu swoich produktów. Wszystkie surowce niezbędne do produkcji suplementów muszą być najwyższej jakości. Potwierdza to fakt, że żurawina zbierana jest w Kanadzie, czosnek w Indiach, kora sosnowa we Francji, a nasiona winogron we Włoszech, bo w tych miejscach rośliny te mają najdogodniejsze warunki rozwoju i mogą dostarczać najwięcej substancji odżywczych. Firma Solgar ma również na uwadze świeżość surowców, dlatego nie kupuje hurtowo składników, lecz małe ilości, mimo że wiąże się to z większymi kosztami. 

 

Solgarsuplementy tworzone z troską o ludzi i środowisko. Opinie konsumentów to potwierdzają!

 

Solgar to marka przyjazna środowisku. Posiada ona własny system filtracji wody, który ogranicza jej zużywanie. Oprócz tego wszystkie suplementy posiadają szklane opakowania, które nie tylko są mniej szkodliwe dla środowiska, ale również zabezpieczają przechowywane substancje przed reakcjami chemicznymi. Firma bierze czynny udział w licznych akcjach charytatywnych, takich jak Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii lub świąteczna akcja wspierająca seniorów. Solgar szczyci się szerokim wachlarzem produktów. W ofercie znaleźć można między innymi minerały i witaminy, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, zioła, preparaty dla dzieci oraz suplementy specjalne przeznaczone dla konkretnych osób mierzących się z konkretnymi problemami. Podsumowując, Solgar to marka suplementów diety, która wiedzie prym w tej kategorii. Jej wieloletnie doświadczenie pozwala na uzyskanie gwarancji najwyższej jakości produktów, które dostarczają organizmowi tylko to, co najlepsze. Dzięki swojemu podejściu do ludzi i środowiska może ona poszczycić się dużym zaufaniem i pozytywnymi opiniami konsumentów.

Search engine powered by ElasticSuite