Dr. Mercola

Dr. Mercola

Dr. Mercola jest amerykańską firmą, założoną w 1997 roku przez cenionego chirurga, filantropa, lekarza rodzinnego i osteopatę – doktora Josepha Mercolę. Człowiek ten od zawsze interesował się zdrowym stylem życia. Kiedy zaczął własną praktykę lekarską, zauważył, że konwencjonalne leki nie przynoszą zamierzonych efektów. Wtedy postanowił, że będzie polecał swoim pacjentom zmianę nawyków żywieniowych i aktywność fizyczną.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 10 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 10 wyników

Ustaw kierunek malejący

Dr. Mercola – marka stworzona z troski o zdrowie ludzi

 

Sposoby dr Josepha Mercoli przynosiły niezwykłe skutki, tj. poprawę zdrowia oraz jakości życia ludzi. Dr Mercola postanowił, że założy stronę internetową Mercola.com, gdzie będzie promował zdrowy styl życia. Filozofią jego firmy jest przede wszystkim propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej. Dr. Mercola ma na celu uświadomienie ludzi na całym świecie, jak istotną rolę w zachowaniu zdrowia i przedłużaniu życia odgrywają proste zmiany stylu życia. Marka oferuje szeroką gamę produktów, takich jak witaminy i minerały, probiotyki czy oleje. W sprzedaży znaleźć można m.in. cynk, jod, selen, witaminy C, D3 i E, olej z kryla, kolagen, ashwagandhę, wyciągi z warzyw oraz owoców i wiele innych. Według opinii konsumentów jedną z mocnych stron tej marki jest nie tylko wysoka jakość i duża różnorodność, ale również skuteczność.

 

Suplementy diety bazujące na naturalnych składnikach

 

Dr Mercola doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak poważne skutki może mieć niedobór substancji mineralnych czy witamin w diecie człowieka, stąd ogrom oferowanych produktów. Dr. Mercola jest marką, która ceni sobie naturalność suplementów diety. Jej preparaty nie zawierają GMO ani żadnych zbędnych dodatków. Joseph Mercola od zawsze był zwolennikiem medycyny tradycyjnej, co wyjaśnia jego dbałość o to, by specyfiki oferowane przez jego firmę były produkowane wyłącznie z naturalnych surowców. Jednym z najbardziej cenionych preparatów Dr. Mercola jest spirulina – Hawaiian Spirulina® SPIRULINA HAWAJSKA PACIFICA 500 mg. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że jest ona pozyskiwana w sposób naturalny, nie wyrządzając krzywdy środowiskowi. Spirulina rośnie na głębokości około 600 metrów w Kailua Kona na Hawajach. Oczywiście produktów godnych polecenia jest znacznie więcej. 

 

Dr. Mercola – jakość i skuteczność potwierdzone opiniami konsumentów


Dr. Mercola oferuje również preparaty skierowane do konkretnej grupy odbiorców. Seria suplementów stworzonych specjalnie dla dzieci zawiera wysokie dawki witamin i minerałów już w jednej porcji. Jest to wygodna forma stosowania, która umożliwia dostarczenie odpowiednich dawek substancji niezbędnych dla nieustannie rozwijającego się organizmu dziecka. Twórca marki, dr Joseph Mercola, jest autorem wielu książek propagujących zdrowy styl życia. Jedną z nich jest „Siła zdrowych nawyków”, w której wysuwa kilka wniosków, np. takich, że śmiech jest dobrym sposobem na spalanie tkanki tłuszczowej, picie zimnej wody ma dużo lepszy wpływ na organizm, niż picie zwykłej, a chodzenie na boso łagodzi stany zapalne w organizmie. Podsumowując, Dr. Mercola to niezwykła firma wśród tych oferujących suplementy diety. Od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na amerykańskim i światowym rynku. Jej ideą jest zwrócenie uwagi na istotę wprowadzania zdrowych zmian w życiu. O jej ogromnym sukcesie i zaangażowaniu świadczą liczne pozytywne opinie konsumentów.

Search engine powered by ElasticSuite