Dr. Mercola

Dr. Mercola

Dr. Mercola jest amerykańską firmą, założoną w 1997 roku przez cenionego chirurga, filantropa, lekarza rodzinnego i osteopaty - doktora Josepha Mercolę. Człowiek ten od zawsze interesował się zdrowym stylem życia. Kiedy zaczął własną praktykę lekarską, zauważył, że konwencjonalne leki nie przynoszą zamierzonych efektów. Wtedy postanowił, że będzie polecał pacjentom zmianę nawyków żywieniowych i aktywność fizyczną.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 10 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 10 wyników

Ustaw kierunek malejący

I okazało się, że jego sposoby przynosiły niezwykłe skutki - poprawę zdrowia oraz jakości życia ludzi. Dr Mercola postanowił, że założy stronę internetową Mercola.com, gdzie będzie promował zdrowy styl życia.

Filozofią firmy jest przede wszystkim propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych oraz aktywności fizycznej. Dr Mercola ma na celu uświadomienie ludzi na całym świecie, jak istotną rolę w zachowaniu zdrowia i przedłużaniu życia odgrywają proste zmiany stylu życia. Marka oferuje szeroką gamę produktów, takich jak witaminy, minerały, probiotyki czy oleje. W sprzedaży znaleźć można między innymi: cynk, jod, selen, witaminy C, D3, E, olej z kryla, kolagen, ashwagandhę, wyciągi z warzyw i owoców i wiele innych. Dr Mercola doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak poważne skutki może mieć niedobór substancji mineralnych czy witamin w diecie człowieka, stąd ogrom oferowanych produktów.

Dr Mercola jest marką, która ceni sobie naturalność suplementów diety. Ich produkty nie zawierają GMO ani żadnych zbędnych dodatków. Joseph Mercola od zawsze był zwolennikiem medycyny tradycyjnej, co wyjaśnia jego dbałość o to, by suplementy oferowane przez jego firmę były produkowane wyłącznie z naturalnych surowców. Jednym z najbardziej cenionych suplementów Dr Mercola jest spirulina - Hawaiian Spirulina® SPIRULINA HAWAJSKA PACIFICA 500 mg. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że jest ona pozyskiwana w sposób naturalny, nie wyrządzając krzywdy środowiskowi. Spirulina rośnie na głębokości około 600 metrów w Kailua Kona na Hawajach. Godnych polecenia produktów jest znacznie więcej. Dr Mercola oferuje również suplementy skierowane do konkretnej grupy odbiorców. Seria suplementów stworzonych specjalnie dla dzieci zawiera wysokie dawki witamin i minerałów już w jednej porcji. Jest to wygodna forma stosowania, która umożliwia dostarczenie odpowiednich dawek substancji niezbędnych dla nieustannie rozwijającego się organizmu dziecka.

Twórca marki, dr Joseph Mercola jest autorem wielu książek propagującychzdrowy styl życia. Jedną z nich jest „Siła zdrowych nawyków”, w której wysuwa kilka wniosków – chociażby takich, że śmiech jest dobrym sposobem na spalanie tkanki tłuszczowej, picie zimnej wody ma dużo lepszy wpływ na organizm, niż picie zwykłej, a chodzenie na boso łagodzi stany zapalne w organizmie.

Podsumowując, Dr Mercola to niezwykła firma wśród tych oferujących suplementy diety. Od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na amerykańskim i światowym rynku. Ideą tej firmy jest zwrócenie uwagi na istotę wprowadzania zdrowych zmian w swoim życiu.

Search engine powered by ElasticSuite