Sanct Bernhard

Sanct Bernhard

Sanct Bernhard to firma specjalizująca się w produkcji suplementów diety, kosmetyków i środków higieny osobistej, która swoimi korzeniami sięga aż do 1903 roku. Jej siedziba znajduje się w Bad Ditzenbach – miejscowości położonej w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia, w południowej części Niemiec. Tworzący ją zespół liczy ponad 500 pracowników, którym do tej pory udało się stworzyć ponad 900 różnych artykułów. Marka ta cieszy się pozytywnymi opiniami konsumentów i to nie tylko ze względu na bogaty asortyment, ale przede wszystkim wysoką jakość oferowanych produktów.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 11 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 11 wyników

Ustaw kierunek malejący

Sanct Bernhard – pasja, zaangażowanie i wykwalifikowana kadra pracowników

 

Sanct Bernhard zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników, a w relacjach z nimi stawia na uczciwość i zaufanie. Aby zapewnić im komfort i warunki do rozwoju, marka inwestuje w regularne szkolenia oraz uczula na konieczność zachowania równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Jej podejście do zespołu nie bierze się znikąd – jak mówi sam producent, nie byłby on w stanie funkcjonować bez swoich pracowników, dlatego uważa ich za ważną część jego firmy. Na czele przedsiębiorstwa stoi Elmar Schulz, który może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku kosmetyków i suplementów diety. 

 

Suplementy Sanct Bernhard – synonim wysokiej jakości i skuteczności 

 

Priorytetem marki Sanct Bernhard jest dostarczanie konsumentom suplementów, kosmetyków i innych produktów o bardzo wysokiej jakości i skuteczności. Każdy wykorzystywany w produkcji surowiec jest szczegółowo weryfikowany i poddawany rygorystycznej kontroli jakości. Co więcej, gotowe produkty są przekazywane do sprzedaży dopiero po akceptacji laboratorium. Wytwarzając swoje artykuły, firma bazuje na starannie wyselekcjonowanych esencjach, ekstraktach i składnikach aktywnych. Produkowane są one według starych, sprawdzonych receptur, uzupełnionych o najnowszą wiedzę naukową. Jej system zarządzania jakością posiada certyfikat zgodności z normą bezpieczeństwa żywności ISO 22000:2018. Warto zaznaczyć, marka nie przeprowadza testów na zwierzętach ani nie zleca ich zewnętrznym firmom.

 

Sanct Bernhard – certyfikaty, wyróżnienia i przychylne opinie klientów 


Dzięki doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu firma Sanct Bernhard może liczyć na przychylne opinie wielu konsumentów. Jednak to nie tylko pozytywny odbiór klientów świadczy o znakomitej jakości jej kosmetyków i suplementów – dowodzą jej również certyfikaty, w tym certyfikat BIO o numerze kontrolnym DE-ÖKO-001. Na uwagę zasługuje również wyróżnienie „Firma ECOfit”, która świadczy o tym, że przedsiębiorstwo Sanct Bernhard funkcjonuje z poszanowaniem środowiska naturalnego. Poza nagrodami i certyfikatami jego ogromnym atutem jest szeroki asortyment kosmetyków, środków higieny osobistej oraz suplementów diety, wśród których można znaleźć m.in. koncentrat z omułka zielonowargowego, balsam z nasion czarnuszki, magnez, kasztanowca, witaminę D3, miłorząb japoński, wapń z algi morskiej oraz produkty dedykowane lepszej pamięci, dobremu słuchowi i zdrowiu oczu.

Search engine powered by ElasticSuite