Sanct Bernhard

Sanct Bernhard

Sanct Bernhard to firma specjalizująca się w produkcji suplementów diety, kosmetyków i środków higieny osobistej, która swoimi korzeniami sięga aż do 1903 roku. Jej siedziba znajduje się w Bad Ditzenbach – miejscowości położonej w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia, w południowej części Niemiec. Tworzący ją zespół liczy ponad 500 pracowników, którym do tej pory udało się stworzyć ponad 900 różnych artykułów. Marka ta cieszy się pozytywnymi opiniami konsumentów i to nie tylko ze względu na bogaty asortyment, ale przede wszystkim wysoką jakość oferowanych produktów.

Ładuję...

Wyświetlono 11 wyników

Ustaw kierunek malejący

Wyświetlono 11 wyników

Ustaw kierunek malejący

Sanct Bernhard – pasja, zaangażowanie i wykwalifikowana kadra pracowników

 

Sanct Bernhard zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników, a w relacjach z nimi stawia na uczciwość i zaufanie. Aby zapewnić im komfort i warunki do rozwoju, marka inwestuje w regularne szkolenia oraz uczula na konieczność zachowania równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Jej podejście do zespołu nie bierze się znikąd – jak mówi sam producent, nie byłby on w stanie funkcjonować bez swoich pracowników, dlatego uważa ich za ważną część jego firmy. Na czele przedsiębiorstwa stoi Elmar Schulz, który może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku kosmetyków i suplementów diety. 

 

Suplementy Sanct Bernhard – synonim wysokiej jakości i skuteczności 

 

Priorytetem marki Sanct Bernhard jest dostarczanie konsumentom suplementów, kosmetyków i innych produktów o bardzo wysokiej jakości i skuteczności. Każdy wykorzystywany w produkcji surowiec jest szczegółowo weryfikowany i poddawany rygorystycznej kontroli jakości. Co więcej, gotowe produkty są przekazywane do sprzedaży dopiero po akceptacji laboratorium. Wytwarzając swoje artykuły, firma bazuje na starannie wyselekcjonowanych esencjach, ekstraktach i składnikach aktywnych. Produkowane są one według starych, sprawdzonych receptur, uzupełnionych o najnowszą wiedzę naukową. Jej system zarządzania jakością posiada certyfikat zgodności z normą bezpieczeństwa żywności ISO 22000:2018. Warto zaznaczyć, marka nie przeprowadza testów na zwierzętach ani nie zleca ich zewnętrznym firmom.

 

Sanct Bernhard – certyfikaty, wyróżnienia i przychylne opinie klientów 


Dzięki doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu firma Sanct Bernhard może liczyć na przychylne opinie wielu konsumentów. Jednak to nie tylko pozytywny odbiór klientów świadczy o znakomitej jakości jej kosmetyków i suplementów – dowodzą jej również certyfikaty, w tym certyfikat BIO o numerze kontrolnym DE-ÖKO-001. Na uwagę zasługuje również wyróżnienie „Firma ECOfit”, która świadczy o tym, że przedsiębiorstwo Sanct Bernhard funkcjonuje z poszanowaniem środowiska naturalnego. Poza nagrodami i certyfikatami jego ogromnym atutem jest szeroki asortyment kosmetyków, środków higieny osobistej oraz suplementów diety, wśród których można znaleźć m.in. koncentrat z omułka zielonowargowego, balsam z nasion czarnuszki, magnez, kasztanowca, witaminę D3, miłorząb japoński, wapń z algi morskiej oraz produkty dedykowane lepszej pamięci, dobremu słuchowi i zdrowiu oczu.

Search engine powered by ElasticSuite