Haya Labs

Haya Labs

HAYA LABS to firma utworzona w 2011 roku w Waszyngtonie, jednak jej produkty powstają również w Wielkiej Brytanii, a dokładnie w Londynie. Specjalizuje się ona w tworzeniu wysokiej jakości preparatów, które wywierają korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Nieustanny rozwój marki spowodował, że w tak krótkim czasie udało się jej zdominować rynek suplementów diety na całym świecie. Stało się to za sprawą stosowania wartościowych, naturalnych składników, innowacyjnego sposobu produkcji oraz ograniczenia składu preparatów do minimum.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

1 wynik

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

1 wynik

Ustaw kierunek malejący

HAYA LABSsuplementy diety produkowane z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo

 

Filozofią marki jest troska o zdrowie ludzi. HAYA LABS wyróżnia się pośród innych marek w branży suplementów tym, że naprawdę zależy jej na poprawie jakości życia. Chce ona, by jak najwięcej osób na świecie miało świadomość ważności zdrowego stylu życia oraz jego wpływu na zachowanie zdrowia. Firma ta więc tworzy produkty (a co ważne – robi to z pasją), które mają dotrzeć do jak największej liczby konsumentów na całym świecie i pomóc im w dbaniu o siebie. Oferowane przez nią suplementy są cennym elementem zbilansowanej diety. Wszystkie z nich charakteryzują się prostym składem i poddawane są wnikliwym kontrolom na wielu etapach produkcji. I tylko specyfik, który spełnia wymagające oczekiwania i standardy HAYA LABS, jest dopuszczony do obrotu na rynku. Według marki klienci zasługują na to, co najlepsze, dzięki czemu spotyka się z ich zadowoleniem i pozytywnymi opiniami.

 

Produkty cenione na całym świecie. Opinie klientów to potwierdzają!

 

HAYA LABS wkłada ogromny wysiłek w tworzenie jak najczystszych i najbezpieczniejszych suplementów. Posiada ona wysoko wykwalifikowane zaplecze naukowo-badawcze, które składa się z naukowców nieustannie pogłębiających swoją wiedzę. Stoją oni na straży najwyższej jakości i wartości preparatów oraz dbają, by spełniały one najsurowsze wymogi i standardy, takie jak np. przepisy Unii Europejskiej. Dlatego produkty HAYA LABS uznawane są za jedne z najlepszych na świecie. W ofercie marki znaleźć można około 300 różnorodnych preparatów. Firma oferuje między innymi aminokwasy, substancje na zwiększenie libido, regenerujące stawy, wspierające spalanie tłuszczu, korzystnie wpływające na pracę mózgu i całego układu nerwowego oraz zwiększające efektywność nauki, a także wiele witamin, minerałów i zdrowych tłuszczów.

 

HAYA LABS – idealny wybór dla wymagających

 

Od samego początku istnienia firmy wszyscy członkowie zespołu zaangażowani w jej tworzenie i rozwój ciężko pracują, są skupieni i zdyscyplinowani na swoim celu. To zaprowadziło HAYA LABS do posiadania nieskazitelnej reputacji i dołączenia do czołówki światowych marek. Marce zależy, aby sprostać wciąż pojawiającym się nowym trendom w świecie sportu. Dlatego prowadzi ona badania nad wszelkimi „nowinkami”, i sprawdza, czy rzeczywiście dany suplement ma potencjał i jest godny uwagi. Jej intencją jest łączenie tradycji i wiedzy z innowacyjnością. Podsumowując, HAYA LABS to firma, dla której dobro klienta stoi na pierwszym miejscu. Dlatego oferuje ona wyłącznie produkty, za które może ręczyć. Wszystkie suplementy są wnikliwie badane, a do tego mają prosty, przejrzysty i naturalny skład oraz udowodnione działanie – i to nie tylko testami i badaniami, ale również opiniami stosujących je osób.

 

Search engine powered by ElasticSuite