Haya Labs

Haya Labs

HAYA LABS to amerykańska firma powstała w 2011 roku w Waszyngtonie. Jednak jej produkty powstają również w Wielkiej Brytanii, w Londynie. Specjalizuje się ona w tworzeniu wysokiej jakości produktów, które wywierają korzystny wpływ na zdrowie, samopoczucie i aktywność fizyczną. Nieustanny rozwój marki spowodował, że w tak krótkim czasie udało się jej zbojkotować rynek suplementów diety na całym świecie. Stało się to za sprawą stosowania wartościowych, naturalnych składników, innowacyjnego sposobu produkcji oraz ograniczeniu składu preparatów do minimum – tylko to, co niezbędne do działania, bez dodatkowych konserwantów czy wypełniaczy.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

1 wynik

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

1 wynik

Ustaw kierunek malejący

Filozofią marki jest troska o zdrowie ludzi. HAYA LABS wyróżnia się pośród innych marek w branży suplementów diety tym, że naprawdę zależy jej na poprawie jakości życia. Chce, by jak najwięcej osób na świecie miało świadomość o ważności zdrowego stylu życia oraz jego wpływie na zachowanie zdrowia. Marka ta więc tworzy produkty (a co ważne – robi to z pasją), które mają dotrzeć do jak największej ilości konsumentów na całym świecie i pomóc im w dbaniu o siebie. Suplementy oferowane przez firmę są elementem zbilansowanej diety. Wszystkie z nich charakteryzują się prostym składem oraz są poddawane wnikliwym kontrolom na wielu etapach produkcji. I tylko wtedy, gdy dany produkt spełni wymagające oczekiwania i standardy HAYA LABS, jest dopuszczony do obrotu na rynku. Według marki klient zasługuje tylko na to, co najlepsze w 100%.            

HAYA LABS wkłada ogromny wysiłek w tworzenie jak najczystszych i najbezpieczniejszych suplementów. Posiada wysoko wykwalifikowane zaplecze naukowo – badawcze, które składa się z naukowców nieustannie pogłębiających swoją wiedzę. Stoją oni na straży najwyższej jakości i wartości preparatów oraz dbają, by spełniały one najsurowsze wymogi i standardy, takie jak np. przepisy Unii Europejskiej. Dlatego produkty HAYA LABS uznawane są za jedne z najlepszych na świecie i w Europie.            

W ofercie marki znaleźć można około 300 różnorodnych produktów. Firma oferuje między innymi aminokwasy, substancje na zwiększenie libido, regenerujące stawy, wspierające spalanie tłuszczu, korzystnie wpływające na pracę mózgu, układu nerwowego, zwiększające efektywność nauki, a także wiele witamin, minerałów i zdrowych tłuszczów.            

Od samego początku istnienia firmy, wszyscy zaangażowani w jej tworzenie i rozwój, ciężko pracują, są skupieni i zdyscyplinowani na swoim celu. To zaprowadziło HAYA LABS do posiadania nieskazitelnej reputacji i dołączenia do czołówki światowych marek.            

Marce zależy, aby sprostać wciąż pojawiającym się nowym trendom w świecie sportu. Dlatego prowadzi badania nad wszelkimi „nowinkami”, i sprawdza, czy rzeczywiście suplement ten ma potencjał i jest godny uwagi. Jej intencją jest łączenie tradycji i wiedzy z innowacyjnością.            

Podsumowując, HAYA LABS  to firma, dla której dobro klienta stoi na pierwszym miejscu. Dlatego oferuje tylko i wyłącznie produkty, za które może ręczyć. Wszystkie suplementy są wnikliwie badane . Mają prosty, przejrzysty i naturalny skład oraz udowodnione działanie.