Puritan's Pride

Puritan's Pride

Puritan's Pride to firma, która powstała w Stanach Zjednoczonych w 1973 roku. Od zawsze kieruje się swoją podstawową zasadą – uczciwością wobec klientów. Marka ta bardzo ceni sobie zaufanie konsumentów, dlatego zapewnia, że ich produkty są całkowicie bezpieczne, a wszystkie substancje, użyte do produkcji oferowanych suplementów, można znaleźć na etykiecie opakowań.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 101 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 101 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Filozofią Puritan's Pride jest tworzenie wysokiej jakości produktów o udowodnionym działaniu w jak najniższej cenie. Wszystkie suplementy diety, oferowane przez tę firmę, przechodzą liczne testy jakości. Zanim jakiś preparat zejdzie z taśmy produkcyjnej, musi przejść pozytywnie aż 15 etapów kontroli. Dzieje się tak, by marka miała pewność, że są one całkowicie bezpieczne, skuteczne i czyste. O niezwykłej dbałości Puritan's Pride o jakość swoich suplementów świadczy fakt, iż przestrzega ona bardziej rygorystycznych norm i standardów, niż obowiązujące prawo. Od wielu lat współpracuje też z Radą Odpowiedzialnego Żywienia, która również czuwa nad tym, by wszystkie preparaty były jak najbardziej wartościowe i skuteczne.            

Suplementy Puritan's Pride charakteryzują się prostym, naturalnym składem, pozbawionym wszelkich ulepszaczy, konserwantów itp. Nie zawierają glutenu, cukru ani laktozy. Są możliwe do stosowania przez wegan, gdyż nie wykorzystuje się do ich produkcji substancji odzwierzęcych. Marka dba o to, by surowce używane do wytwarzania preparatów były najwyższej jakości. Dlatego korzysta z roślin, które są unikalne i typowe dla danego regionu, na przykład: olej pozyskiwany jest z ryb Ameryki Południowej, a len uprawiany jest w Północnej i Południowej Dakocie. Firma korzysta z substratów pochodzących z ponad 100 krajów na całym świecie. Aby mieć pewność co do ich wartości i spójności (tj. powtarzalności działania), są one rygorystycznie sprawdzane. Poddawane są one testom na przykład w specjalistycznych laboratoriach amerykańskiej Agencji ds. Leków i Żywności (FDA).            

Szeroka gama produktów Puritan's Pride sprawia, że znajdą się tu suplementy dla każdego. Wszystkie produkty opracowane są z myślą, aby spełniały nawet najbardziej wymagające potrzeby danego organizmu. W ofercie znaleźć można preparaty dedykowane szczególnie dzieciom, kobietom i mężczyznom, co jest sporym ułatwieniem w wyborze odpowiedniej grupy witamin i minerałów dla tak różniących się wymagań poszczególnych osób.            

Suplementy Puritan's Pride stanowią bogactwo wielu składników odżywczych, witamin i minerałów. Można znaleźć w nich między innymi: magnez, selen, cynk, witaminy z grupy B, witaminę A, C, D, E, K.             Puritan's Pride to amerykańska firma godna zaufania. Jej ponad 40-letnie doświadczenie sprawiło, że zyskała ona zaufanie konsumentów na całym świecie. Niezmiennie od 1973 roku kieruje się uczciwością wobec klientów - na etykietach widnieją wszystkie substancje wykorzystane do tworzenia produktów. Składy są proste, przejrzyste i naturalne.            

Podsumowując, Puritan's Pride to marka, która wyróżnia się pośród innych firm oferujących suplementy diety na rynku swoim unikalnym podejściem do konsumentów i uczciwością wobec nich. Ogrom produktów sprawia, że osoby o różnych preferencjach i potrzebach, na pewno znajdą coś odpowiedniego dla siebie.

Search engine powered by ElasticSuite