Zein Pharma

Zein Pharma

Zein Pharma to rodzinna firma funkcjonująca na niemieckim rynku suplementów diety od 1999 roku. Od początku swojej działalności oferuje ona konsumentom produkty o znakomitej biodostępności, dzięki czemu może liczyć na ich zaufanie i przychylne opinie. Jej założyciele stawiają na wysoką jakość, naturalne składniki, pełne bezpieczeństwo, najwyższe standardy higieny, aktualne badania naukowe oraz innowacyjne rozwiązania. Wszystko po to, aby oferować swoim klientom to, co sprawdzone i skuteczne.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 8 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 8 wyników

Ustaw kierunek malejący

Zein Pharma – najwyższa jakość i skuteczność 

 

Aby zagwarantować swoim odbiorcom jak najwyższą jakość i wyróżniać się na tle innych producentów suplementów diety, marka Zein Pharma postanowiła opracować własny, profesjonalny system zarządzania jakością. Szczególnie ważna jest dla niej higiena – firma wykonuje regularne wymazy z pomieszczeń, maszyn oraz dłoni, a następnie zleca analizy niezależnym laboratoriom. Nie mniej istotna jest dla niej skuteczność preparatów – aby ją zapewnić, członkowie zespołu nieustannie pogłębiają swoją wiedzę i bazują wyłącznie na sprawdzonych, starannie wyselekcjonowanych składnikach. Każda osoba pracująca przy wytwarzaniu suplementów diety Zein Pharma podchodzi do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem – wszystko po to, aby oferować klientom to, co najlepsze. 

 

Wysoka jakość potwierdzona opiniami i certyfikatami 

 

Dzięki swojemu zaangażowaniu marka Zein Pharma może liczyć na ogromne zaufanie i pozytywne opinie konsumentów. Ale nie tylko – o jakości i bezpieczeństwie jej suplementów diety świadczą również liczne certyfikaty, w tym TÜV Süd i HACCP. Wszystkie produkty testowane są w certyfikowanych laboratoriach i przechodzą wieloetapową kontrolę jakości. Testy prowadzone są nie tylko w momencie dostawy surowców, ale również w trakcie każdego etapu procesu produkcyjnego i zaraz po ich zakończeniu. Preparaty dopuszczane są do sprzedaży dopiero wtedy, gdy spełnią wszystkie niezbędne, bardzo surowe kryteria. 

 

Zein Pharma – szeroki wybór suplementów diety o wszechstronnym działaniu 


Konsumenci cenią Zein Pharma nie tylko za wysoką jakość i skuteczność jej suplementów, ale również ich szeroki wybór. Mają oni do dyspozycji m.in. witaminy i minerały, zioła, aminokwasy, oleje oraz enzymy. W asortymencie tej marki nie brakuje produktów wspomagających odchudzanie, poprawiających pamięć i koncentrację, dodających energii, zapewniających regenerujący sen, redukujących stres oraz usprawniających funkcjonowanie układu moczowego, odpornościowego, hormonalnego i sercowo-naczyniowego. Dzięki zróżnicowanej ofercie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – dzieci, kobiety, mężczyźni, seniorzy, sportowcy oraz osoby wykonujące pracę umysłową i fizyczną. Produkty Zein Pharma dostępne są w różnorodnych, bardzo praktycznych formach, włączając w to kapsułki, proszek oraz spraye. Jeśli szukasz suplementów diety najwyższej jakości dla siebie lub swoich bliskich, te oferowane przez Zein Pharma z pewnością sprostają twoim nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Search engine powered by ElasticSuite