Yango

Yango

YANGO to jedna z najpopularniejszych firm produkujących naturalne suplementy diety na polskim rynku. Istnieje ona w branży od 2014 roku i już od pierwszego dnia swojej działalności kładzie duży nacisk na jakość i skuteczność swoich produktów. Powstała ona z inicjatywy dwóch przyjaciół, którzy zapragnęli wprowadzić na rynek preparaty pomagające ludziom zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Obecnie marka dysponuje bardzo obszernym portfolio, a jej specyfiki cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami konsumentów.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 72 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 72 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

YANGO – ukłon w stronę natury

 

Nazwa firmy nie jest przypadkowa – YANGO wywodzi się z języka cebuańskiego i oznacza „ukłon”. Jak deklaruje sam producent, w jego przypadku jest to ukłon w stronę natury, zdrowia oraz osób, które mu zaufały. Założyciele marki sami są pasjonatami medycyny naturalnej, więc mogą poszczycić się dużą wiedzą na temat ziół i ich wpływu na ludzkie zdrowie. Przykładają oni szczególną wagę nie tylko do rodzaju wykorzystywanych w produkcji surowców, ale również do ich jakości i przyswajalności. Każdy składnik przechodzi badania pod kątem zawartości metali ciężkich, dlatego możesz mieć pewność, że suplement, po który sięgasz, jest dla ciebie całkowicie bezpieczny. Na uwagę zasługuje również fakt, że preparaty powstają na bazie naturalnych komponentów i nie zawierają GMO, a do tego nie są testowane na zwierzętach.

 

Wysoka jakość potwierdzona badaniami, nagrodami, certyfikatami i opiniami klientów

 

Produkty YANGO wyróżniają się niebywałą jakością – świadczą o tym nie tylko pozytywne wyniki badań i kontroli, ale również opinie klientów oraz nagrody i certyfikaty. W firmie wdrożono specjalne systemy jakości i bezpieczeństwa, w tym HACCP, czyli System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli, oraz GMP, tj. Dobrą Praktykę Produkcyjną. Co więcej, znajduje się ona pod nadzorem Centrum Prawa Żywnościowego. Marka YANGO może poszczycić się licznymi nagrodami. Niejednokrotnie otrzymała ona Laur Klienta oraz Laur Konsumenta w takich kategoriach jak „Nutraceutyki i Nutrikosmetyki”, „Ekologiczne strategie w biznesie i przemyśle” oraz „Naturalne suplementy diety – innowacyjność i jakość oferty produktowej”. Ponadto ma ona na swoim koncie certyfikat „Firma przyjazna naturze”, który świadczy o tym, że jej działalność nie szkodzi środowisku naturalnemu.

 

YANGO – bogata oferta suplementów diety dla zdrowia i urody

 

Na przestrzeni lat firmie YANGO udało się stworzyć mnóstwo wyjątkowych suplementów diety, wspierających zdrowie i samopoczucie na wielu różnych płaszczyznach. Oferowane przez nią produkty – w zależności od ich rodzaju – korzystnie oddziałują na gospodarkę hormonalną i węglowodanową, zdrowie seksualne, a także układ limfatyczny, oddechowy, nerwowy, immunologiczny, moczowy oraz kostno-stawowy. Warto wspomnieć również o preparatach poprawiających kondycję skóry, włosów i paznokci, wspomagających proces odchudzania oraz usprawniających detoksykację organizmu. Dzięki szerokiej ofercie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, włączając w to dzieci, kobiety, mężczyzn, seniorów, sportowców, przyszłe mamy, a nawet graczy komputerowych. 

Search engine powered by ElasticSuite