Sanprobi

Sanprobi

Sanprobi to polska marka produktów probiotycznych, która istnieje na rynku od 2008 roku. W swoich preparatach oferuje najwyższej jakości wyselekcjonowane szczepy bakterii, których celem jest wsparcie mikrobioty jelitowej. Dzięki zaangażowaniu w badania naukowe, sprawdzanie jakości i bezpieczeństwa, wyrobiła sobie dużą renomę i stała się ekspertem na polskim rynku marek oferujących probiotyki. Marka posiada również jedno z najnowocześniejszych w Europie laboratorium, wyposażone w najwyższej jakości sprzęt farmaceutyczny.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 7 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 7 wyników

Ustaw kierunek malejący

Sanprobi to polska marka, która zajmuje się produkcją preparatów, zawierających najwyższej jakości wyselekcjonowane szczepy bakterii probiotycznych. Marka ta istnieje na polskim rynku od 2008 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija. Stała się również ekspertem i wiedzie prym wśród marek oferujących probiotyki.

            Filozofią marki jest tworzenie nowoczesnych preparatów, pomagających w funkcjonowaniu mikrobioty jelitowej.

            Sanprobi to firma, której siedziba znajduje się w Szczecinie. W tym mieście zlokalizowany jest również jej nowoczesny zakład produkcyjny oraz laboratorium. Laboratorium to jest wyjątkowe, ponieważ znajduje się w nielicznym gronie ośrodków, które profesjonalnie zajmują się badaniami mikroorganizmów jelitowych. W szczecińskim ośrodku prowadzone są wysokiej klasy badania naukowe, od których wyników zależy opracowanie nowych, unikalnych receptur produktów probiotycznych.

            Zakład Produkcyjny Sanprobi należy do najnowocześniejszych w Europie zakładów dedykowanych opracowaniu produktów probiotycznych. Zakład ten działa zgodnie z założeniami systemu kontroli jakości HACCP. Oprócz tego Sanprobi spełnia także normy GMP (Good Manufacturign Practise), czyli normy dla produkcji produktów leczniczych. GMP zapewnia o czystym składzie i bezpieczeństwie. Ponadto zakład produkcyjny powyższej marki jest wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia technologiczne w branży farmaceutycznej.

            Firma współpracuje z wieloma europejskiej i światowej klasy laboratoriami. W badaniach klinicznych uczestniczą zarówno polscy, jak i zagraniczni wysoko wykwalifikowani badacze. Sanprobi angażuje pracowników między innymi: Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Pomorskiego Uniwersytetu Medyczne w Szczecinie, Uniwersytetu Medycznego Charité z Berlina, Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i w Lublinie, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego,  Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i wielu innych placówek.

            Produkty Sanprobi są jednymi z najnowocześniejszych suplementów diety w Polsce. Powstają w oparciu o innowacyjne, dotąd niestosowanie technologie. Ważne jest również to, że zewnętrzne laboratoria analityczne systematycznie sprawdzają skład i oceniają czystość oraz bezpieczeństwo produktów.

            O jakości probiotyków świadczy fakt, że zostały one pozytywnie ocenione przez  Instytut Jakości Jagiellońskiego Centrum Innowacji oraz Narodowego Instytutu Leków. Dodatkowo, probiotyki marki Sanprobi są wyróżniane i nagradzane w prestiżowych konkursach – stanęły na pierwszym miejscu podium wśród najczęściej polecanych przez farmaceutów produktów w 2018 roku jako preparaty probiotyczne dla dorosłych.

            Marka w oparciu o opinię naukowców, pracowników medycznych i lekarzy wprowadza na rynek probiotyki o składzie dostosowanym do innych, indywidualnych często potrzeb konsumentów. I tak w ofercie Sanprobi znaleźć można probiotyki dla osób chorujących na zespół jelita wrażliwego czy osteoporozę.

            Podsumowując, Sanprobi to polska marka produktów probiotycznych, która istnieje na rynku od 2008 roku. Oferuje wyłącznie najwyższej jakości szczepy bakterii, wspierające funkcjonowanie jelit i mikroorganizmów w nich bytujących. Marka jest zaangażowana w liczne badania naukowe, posiada prestiżowe certyfikaty i nagrody oraz pracuje w najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym probiotyków w Europie.

Search engine powered by ElasticSuite