Sanprobi

Sanprobi

Sanprobi to polska marka produktów probiotycznych, która istnieje na rynku od 2008 roku. W swoich preparatach oferuje najwyższej jakości wyselekcjonowane szczepy bakterii, których celem jest wsparcie mikrobioty jelitowej. Dzięki zaangażowaniu w badania naukowe oraz sprawdzanie jakości i bezpieczeństwa wyrobiła ona sobie dużą renomę i stała się ekspertem na polskim rynku marek oferujących probiotyki. Marka posiada również jedno z najnowocześniejszych laboratoriów w Europie, wyposażone w najwyższej jakości sprzęt farmaceutyczny.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 8 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 8 wyników

Ustaw kierunek malejący

Sanprobisuplementy probiotyczne najwyższej jakości

 

Sanprobi to polska marka, która zajmuje się produkcją preparatów zawierających najwyższej jakości wyselekcjonowane szczepy bakterii probiotycznych. Firma ta istnieje na polskim rynku od 2008 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija. Stała się również ekspertem i wiedzie prym wśród marek oferujących probiotyki. Jej filozofią jest tworzenie nowoczesnych preparatów, pomagających w funkcjonowaniu mikrobioty jelitowej. Sanprobi to firma, której siedziba znajduje się w Szczecinie. W tym mieście zlokalizowany jest również jej nowoczesny zakład produkcyjny oraz laboratorium. Laboratorium to jest wyjątkowe, ponieważ znajduje się w nielicznym gronie ośrodków, które profesjonalnie zajmują się badaniami mikroorganizmów jelitowych. W szczecińskim ośrodku prowadzone są wysokiej klasy badania naukowe, od których wyników zależy opracowanie nowych, unikalnych receptur produktów probiotycznych. Zakład Produkcyjny Sanprobi należy do najnowocześniejszych w Europie zakładów dedykowanych opracowaniu suplementów probiotycznych. Zakład ten działa zgodnie z założeniami systemu kontroli jakości HACCP. Oprócz tego Sanprobi spełnia normy GMP (Good Manufacturign Practise), czyli normy dla produkcji produktów leczniczych. GMP zapewnia o czystym składzie i bezpieczeństwie. Ponadto zakład produkcyjny powyższej marki jest wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia technologiczne w branży farmaceutycznej. 

 

Produkty tworzone z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii 

 

Firma współpracuje z wieloma laboratoriami europejskiej i światowej klasy. W badaniach klinicznych uczestniczą zarówno polscy, jak i zagraniczni wysoko wykwalifikowani badacze. Sanprobi angażuje pracowników między innymi: Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Pomorskiego Uniwersytetu Medyczne w Szczecinie, Uniwersytetu Medycznego Charité z Berlina, Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i w Lublinie, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i wielu innych placówek. Suplementy Sanprobi są jednymi z najnowocześniejszych suplementów diety w Polsce. Powstają one w oparciu o innowacyjne, dotąd niestosowanie technologie. Ważne jest również to, że zewnętrzne laboratoria analityczne systematycznie sprawdzają skład i oceniają czystość oraz bezpieczeństwo produktów

 

Sanprobi – jakość potwierdzona przez niezależne instytucje oraz opinie konsumentów

 

O jakości probiotyków świadczy fakt, że zostały one pozytywnie ocenione przez Instytut Jakości Jagiellońskiego Centrum Innowacji oraz Narodowego Instytutu Leków. Dodatkowo probiotyki marki Sanprobi są wyróżniane i nagradzane w prestiżowych konkursach – stanęły na pierwszym miejscu podium wśród najczęściej polecanych przez farmaceutów produktów w 2018 roku jako preparaty probiotyczne dla dorosłych. Marka w oparciu o opinie naukowców, pracowników medycznych i lekarzy wprowadza na rynek probiotyki o składzie dostosowanym do indywidualnych potrzeb konsumentów. I tak w ofercie Sanprobi znaleźć można probiotyki dla osób chorujących na zespół jelita drażliwego czy osteoporozę. Podsumowując, Sanprobi to polska marka suplementów probiotycznych, która istnieje na rynku od 2008 roku. Oferuje ona wyłącznie najwyższej jakości szczepy bakterii, wspierające funkcjonowanie jelit i mikroorganizmów w nich bytujących. Marka jest zaangażowana w liczne badania naukowe, a do tego posiada prestiżowe certyfikaty i nagrody oraz pracuje w najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym probiotyków w Europie. Jakość jej produktów potwierdzają nie tylko badania naukowe, ale również opinie zadowolonych klientów.

Search engine powered by ElasticSuite