BioTech USA

BioTech USA

Biotech USA to firma, której początki sięgają 1993 roku. Wtedy to ojciec obecnego właściciela wpadł na pomysł założenia firmy JLM Power Line. Firma ta zajmowała się początkowo dystrybucją sprzętu do siłowni na Węgrzech. W późniejszym czasie zmieniła jednak kręgi swojego działania na suplementy diety. Ostatnie dekady są czasem intensywnego rozwoju Biotech USA. Marka ta stała się jedną z największych europejskich marek na rynku suplementów.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 14 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 14 wyników

Ustaw kierunek malejący

Filozofią marki jest rozpowszechnianie aktywności fizycznej oraz  promowanie zdrowego stylu życia. Ponadto Biotech USA chce aktywnie wspierać ludzi w osiągnięciu przez nich dobrego samopoczucia i ogólnego zdrowia. Dlatego też oferuje wyłącznie wysokiej jakości suplementy diety.

Marka ta zdaje sobie sprawę z faktu, jak ważne jest zachowanie zdrowia i witalności dla możliwości cieszenia się życiem. Warto podkreślić, że Biotech USA przykłada ogromną uwagę co do jakości oferowanych przez siebie dóbr. Wszystkie suplementy powstają we własnej manufakturze, dzięki czemu firma może zagwarantować czysty, prosty skład oraz brak niebezpiecznych czy podejrzanych substancji. Oprócz tego, produkty marki tworzone są według najnowocześniejszej i najskuteczniejszej wiedzy medycznej, konsultowanej z wieloma wysoko wykwalifikowanymi pracownikami.

Składniki suplementów Biotech USA są dobrane w taki sposób, by móc zapewnić najlepsze działanie i skuteczność. Ponadto odznaczają się one pysznym smakiem. Firma szczyci się także współpracą ze światowej klasy sportowcami, takimi jak: Stephanie Davis, Ulisses, Diego Sechi i wielu innych. Oprócz tego dba o rozpowszechnianie swojej działalności w mediach społecznościowych i Internecie – posiada aż 12 oficjalnych stron na Facebooku, 9 profili na Instagramie oraz 4 kanały YouTube. Wszystkie powyższe działania mają na celu zainspirowanie jak największej liczby odbiorców do aktywności fizycznej oraz przejścia na zdrowy tryb życia. Biotech USA oferuje szeroką gamę produktów. Znaleźć w niej można około 800 suplementów. Dzięki temu na pewno każdy znajdzie najbardziej odpowiedni dla swojego zapotrzebowania produkt.

Ponadto wysoko wykwalifikowani konsultanci i specjaliści w sklepach stacjonarnych lub online pomagają dobrać indywidualnie dostosowany do potrzeb konsumenta produkt, uwzględniając jego wiek, płeć, stan zdrowia i cel.  W ofercie marki znaleźć można również suplementy wegańskie, bez dodatku cukru, bez glutenu czy soi. Marka produkuje między innymi: białka, formuły przedtreningowe, witaminy, minerały, formuły przyczyniające się do kontroli masy ciała, a także różnego rodzaju przekąski, syropy i wiele innych.

O wysokiej jakości produktów marki Biotech USA świadczy posiadanie przez firmę wielu prestiżowych certyfikatów i oświadczeń, między innymi: certyfikaty HACCP, GMP, HALAL oraz te zarejestrowane przez FDA; ponadto marka obsługuje system zarządzania bezpieczeństwem żywności FSSC 22000, system zarządzania bezpieczeństwem żywności ISO 9001 i ISO 22000.

Podsumowując, Biotech USA to wysokiej jakości marka, która zajmuje się produkcją czystych, bezpiecznych suplementów diety. Firma ta początkowo była skromną firmą rodzinną, jednak obecnie wiedzie prym na europejskim i światowym rynku suplementów diety oraz jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się marek w Europie. Jej celem jest wspieranie ludzi w dążeniu do życia w zdrowym trybie, pełnym aktywności fizycznej.