BioTech USA

BioTech USA

Biotech USA to firma, której początki sięgają 1993 roku. Wtedy to ojciec obecnego właściciela wpadł na pomysł założenia firmy JLM Power Line. Firma ta początkowo zajmowała się dystrybucją sprzętu do siłowni na Węgrzech. W późniejszym czasie zmieniła jednak kręgi swojego działania na suplementy diety. Ostatnie dekady są czasem intensywnego rozwoju Biotech USA. Marka ta stała się jedną z największych europejskich firm na rynku suplementów diety.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 150 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 150 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Biotech USAsuplementy diety od i dla miłośników aktywności fizycznej

 

Filozofią marki jest rozpowszechnianie aktywności fizycznej oraz promowanie zdrowego stylu życia. Ponadto Biotech USA chce aktywnie wspierać ludzi w dążeniu przez nich do dobrego samopoczucia i ogólnego zdrowia. Dlatego też oferuje wyłącznie suplementy diety wysokiej jakości. Marka ta zdaje sobie sprawę z faktu, jak ważne jest zachowanie zdrowia i witalności dla możliwości cieszenia się życiem. Warto podkreślić, że Biotech USA przykłada ogromną wagę co do jakości oferowanych przez siebie dóbr. Wszystkie preparaty powstają w jej własnej manufakturze, dzięki czemu może zagwarantować czysty, prosty skład oraz brak niebezpiecznych czy podejrzanych substancji. Oprócz tego produkty tworzone są według najnowocześniejszej i najskuteczniejszej wiedzy medycznej, konsultowanej z wieloma wysoko wykwalifikowanymi pracownikami. Składniki suplementów Biotech USA są dobrane w taki sposób, by móc zapewnić najlepsze działanie i skuteczność. Ponadto odznaczają się one pysznym smakiem. Firma szczyci się także współpracą ze światowej klasy sportowcami, takimi jak Stephanie Davis, Ulisses, Diego Sechi i wielu innych. Oprócz tego dba o rozpowszechnianie swojej działalności w mediach społecznościowych i Internecie – posiada aż 12 oficjalnych stron na Facebooku, 9 profili na Instagramie oraz 4 kanały YouTube i na każdym z nich spotyka się z pozytywnymi opiniami konsumentów. Wszystkie powyższe działania mają na celu zainspirowanie jak największej liczby odbiorców do aktywności fizycznej oraz przejścia na zdrowy tryb życia. 

 

Biotech USA – szeroki asortyment produktów dla amatorów i profesjonalistów 

 

Biotech USA oferuje szeroką gamę produktów. W jej asortymencie znaleźć można około 800 suplementów, dzięki czemu każdy znajdzie opcję, która w pełni odpowiada jego oczekiwaniom. Ponadto wysoko wykwalifikowani konsultanci i specjaliści w sklepach stacjonarnych lub online pomagają dobrać preparat, uwzględniając wiek, płeć, stan zdrowia oraz cel jego odbiorcy. W ofercie marki znaleźć można również specyfiki wegańskie, bez dodatku cukru oraz bez glutenu czy soi. Marka produkuje m.in. białka, odżywki przedtreningowe, witaminy i minerały, formuły przyczyniające się do kontroli masy ciała, a także różnego rodzaju przekąski, syropy i wiele innych. 

 

Jakość potwierdzona certyfikatami i pozytywnymi opiniami konsumentów

 

O wysokiej jakości produktów marki Biotech USA świadczy posiadanie przez nią wielu prestiżowych certyfikatów i oświadczeń, w tym certyfikatów HACCP, GMP i HALAL oraz tych zarejestrowanych przez FDA. Ponadto marka obsługuje system zarządzania bezpieczeństwem żywności FSSC 22000, system zarządzania bezpieczeństwem żywności ISO 9001 i ISO 22000. Podsumowując, Biotech USA to wysokiej jakości marka, która zajmuje się produkcją czystych, bezpiecznych specyfików. Firma ta początkowo była skromnym rodzinnym przedsiębiorstwem, jednak obecnie wiedzie prym na europejskim i światowym rynku suplementów diety, a do tego jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się marek w Europie. Wspiera ona ludzi w dążeniu do życia w zdrowym trybie, przepełnionym aktywnością fizyczną, a za swoje zaangażowanie otrzymuje ich ogromne zadowolenie i mnóstwo pozytywnych opinii.

Search engine powered by ElasticSuite