Forever Living Products

Forever Living Products

Forever Living Products to amerykańska firma, która istnieje na rynku od 1978 roku. Została ona założona przez Rexa Maughana, a siedzibę ma w Scottsdale w Arizonie. Głównymi przedmiotami zainteresowania tej marki są: Aloe Vera, naturalne soki, produkty pszczele oraz kosmetyki i środki higieny osobistej. Jeśli szukasz suplementów diety i innych artykułów wyróżniających się znakomitą jakością oraz wysoką skutecznością, postaw właśnie na Forever Living!

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 10 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 10 wyników

Ustaw kierunek malejący

Forever Livingsuplementy tworzone z pasją i doświadczeniem

 

Forever Living zostało założone w 1978 roku w Tempe w Arizonie przez Carla Jensena i Rexa Maughana. Od tej pory firma rozwijała się bardzo dynamicznie i już w 1983 roku znalazła się na 6. miejscu rankingu Inc. Magazine 500 najszybciej rozwijających się firm prywatnych w Stanach Zjednoczonych. Początkowo marka zajmowała się sprzedażą produktów powstających na bazie ekstraktu z aloesu (głównie), dezodorantów, past do zębów oraz środków do prania. Obecnie Forever Living działała w ponad 165 krajach na całym świecie. Filozofią firmy jest dostarczanie najwyższej jakości preparatów, opartych na ekstrakcie z aloesu. Forever Living dokłada wszelkich starań, by ich specyfiki spełniały najbardziej rygorystyczne wymagania konsumentów oraz dostarczały im tego, co najlepsze. Dlatego też posiada ponad 7 500 akrów ziemi w Teksasie i Republice Dominikany, na której uprawiane jest blisko 50 milionów roślin. Pozwala to na wytwarzanie niemal 30 milionów kilogramów Aloe Vera rocznie. Jedynym gatunkiem uprawianym przez Forever Living jest Aloe Barbadensis Miller ze względu na jej cenne właściwości. Szczególna troska o jakość wytwarzanych dóbr przejawia się również w tym, że zbiory aloesu przeprowadzane są ręcznie. Pozwala to na selekcję tylko wartościowych liści oraz zapobiega niszczeniu plonów. Każdy liść jest również ręcznie filtrowany. Plantacje aloesu Forever Living są bardzo przyjazne środowisku. Ogromna ilość roślin znacząco przyczynia się do oczyszczania powietrza z dwutlenku węgla, ponieważ jest on potrzebny aloesowi do przeprowadzania fotosyntezy. Innowacyjne metody prowadzenia plantacji gwarantują uzyskanie jak największej ilości i najlepszego miąższu. 

 

Jakość, nowoczesność, precyzja i pozytywne opinie konsumentów

 

Zastosowanie biodegradowalnych opakowań suplementów jest również kolejnym krokiem w walce z zanieczyszczeniem środowiska. Forever Living posiada własny zakład produkcyjny w Phoenix. Wszystkie preparaty, zanim trafią do konsumentów, są wnikliwie sprawdzane, by spełniały rygorystyczne wymogi. Bestsellerowe napoje na bazie miąższu z aloesu nie posiadają żadnych sztucznych dodatków ani konserwantów. Możliwe jest to poprzez zastosowanie nowatorskiego aseptycznego procesu przetwórczego. Produkty firmy powstają zgodnie z najnowszą wiedzą i innowacyjną technologią. Marka Forever nie szczędzi kapitału na swój rozwój – świadczy o tym zainwestowanie ponad 21 milionów dolarów w sprzęt niezbędny do innowacyjnej produkcji oraz wydanie około 4 milionów dolarów na gwarancję precyzyjności i efektywności specyfików. Każdy etap wytwórczy jest kontrolowany i testowany pod względem jakości. Dzięki licznym kontrolom firma może szczycić się posiadaniem licznych certyfikatów za bezpieczeństwo, jakość i zarządzanie. Wiele z produktów aloesowych posiada certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu (IASC). O ich wysokiej jakości świadczą również opinie zadowolonych klientów.

 

Forever Living produkty poprawiające zdrowie i samopoczucie

 

W ofercie Forever Living, oprócz produktów na bazie aloesu, znaleźć można wiele innych preparatów. Są to między innymi pyszne owocowe soki, będące bogactwem witamin i minerałów, różnego rodzaju suplementy diety, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i pomagają utrzymać prawidłową masę ciała, specyfiki pochodzenia pszczelego, kosmetyki poprawiające jakość i kondycję skóry, a także ekologiczne detergenty, pozwalające utrzymać dom w czystości i pięknym zapachu. Podsumowując, Forever Living powstała ponad 40 lat temu. Jej głównym celem wtedy było pomaganie ludziom wyglądać i czuć się lepiej. I tak jest do tej pory. Lata ciężkiej pracy, by doszlifować najmniejsze szczegóły, przekłada się na zdobycie zaufania ogromnej liczby konsumentów na całym świecie, o czym świadczą ich liczne pozytywne opinie. Szeroka gama produktów sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Search engine powered by ElasticSuite