Dr. Jacob's

Dr. Jacob's

Marka Dr. Jacob’s powstała w Niemczech w 1977r., gdy doktorzy medycyny Ludwig i Karl Jacob założyli rodzinną firmę produkującą suplementy diety odpowiadając na potrzebę wprowadzenia wysokiej jakości, nowoczesnych produktów naturalnych.
Filozofią firmy jest poparta badaniami wiedza, sprawdzone źródła i ciągłe udoskonalanie produktów. Formuły ich preparatów oparte są na mądrościach naszych przodków i wzbogacone o innowacyjne technologie medyczne.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 29 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 29 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Opracowywanie składów suplementów opiera się na ponad 20-letniej, szerokiej wiedzy właścicieli firmy i zespołu dietetyków oraz najnowszych wynikach badań co umożliwia tworzenie innowacyjnych receptur. Wykorzystywane są w nich właściwości poszczególnych składników i ich zdolność do wzajemnego uzupełniania mające zbawienny wpływ na ludzki organizm. Producent szanuje tradycyjną wiedzę medyczną i opiera na niej formuły łącząc ją z wiedzą współczesną i poddając wielokrotnym badaniom, dzięki czemu powstają preparaty naturalne i skuteczne. Wyjątkowość produktów Dr. Jacob’s polega na połączeniu wysokich kompetencji naukowców, najwyższej jakości przebadanych składników i niezwykle rygorystycznym testowaniu wszystkich etapów produkcji również przez niezależne laboratoria. W ofercie występują preparaty z dokładnie wyselekcjonowanych składników, silnie skoncentrowane i w dobrze przyswajalnych formach. Są to między innymi: witaminy, minerały, suplementy wzmacniające układ sercowo-naczyniowy, pokarmowy, wydalniczy, nerwowy, kostny, składniki dla witalności i odmładzania, produkty wspierające florę bakteryjną jelit, odchudzanie, oczyszczanie, odporność a także preparaty dla diabetyków. Firma może pochwalić się pionierskimi badaniami właściwości granatu i produkcją bogatych w antyoksydanty soków z tego owocu, wprowadzeniem linii preparatów odkwaszających, remineralizujących czy zdrowotnych kaw Chi-Cafe.

Powstał także Test Zdrowia Dr. Jacob’s - krótki test zdrowotny, którego efektem są zalecenia z zakresu edukacji żywieniowej dotyczące stylu życia, zachowań żywieniowych i relacji społecznych, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Ważną zasadą jest bliskość natury. W produktach maksymalna ilość składników jest pochodzenia naturalnego, praktycznie nie występują składniki odzwierzęce. Preparaty nie są oczywiście testowane na zwierzętach, gdyż kłóciłoby to się z filozofią firmy. Równie ważna jest ochrona środowiska dlatego opakowania suplementów w 100% podlegają recyklingowi. Produkcja wspiera również społeczność Afryki subsaharyjskiej - uprawa włókna akacjowego ma duże znaczenie dla tamtejszej gospodarki i promuje region, a także zapobiega pustynnieniu tych okolic. Kontynuując zaangażowanie w sprawy społeczne, wspólnota Dr. Jacob’s angażuje się w wiele akcji humanitarnych na całym świecie, promując wzajemne pomaganie i bezpośrednio wspierając finansowo projekty pomocowe. Firma wspomaga pracowników i edukację dzieci z biednych krajów, ma też duży wkład w wiele organizacji ekologicznych.

Również współpraca z kontrahentami i obsługa klientów ma dla nich duże znaczenie i wiele wysiłku wkładane jest w ich najwyższą jakość Podsumowując, Dr. Jacob’s to ceniony szczególnie w Europie producent naturalnych suplementów o wysokiej jakości i skuteczności. Łączenie tradycyjnej i nowoczesnej wiedzy medycznej umożliwia opracowywanie unikalnych receptur. Motto “Wiedza w służbie zdrowiu” napędza do tworzenia preparatów poprawiających funkcjonowanie organizmu i jakość życia ich klientów oraz dbających o portfele. Różnorodność zachęca przedstawicieli najróżniejszych grup społecznych do sięgania po sprawdzone produkty. Firma dba zarówno o klientów jak i o pracowników, troszcząc się także o planetę.

Search engine powered by ElasticSuite