Dr. Jacob's

Dr. Jacob's

Marka Dr. Jacob’s powstała w Niemczech w 1977 r., gdy doktorzy medycyny Ludwig i Karl Jacob założyli rodzinną firmę produkującą suplementy diety, odpowiadając na potrzebę wprowadzenia wysokiej jakości, nowoczesnych produktów naturalnych. Filozofią marki jest bazowanie na wiedzy popartej badaniami naukowymi i sprawdzonymi źródłami oraz ciągłe udoskonalanie preparatów – ich formuły oparte są na mądrościach naszych przodków i wzbogacone o innowacyjne technologie medyczne.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 32 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 32 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Suplementy Dr. Jacob’s – tradycja i nowoczesność w jednym

 

Opracowywanie składów suplementów opiera się na ponad 20-letniej, szerokiej wiedzy właścicieli firmy i zespołu dietetyków oraz najnowszych wynikach badań, co umożliwia tworzenie innowacyjnych receptur. Wykorzystywane są w nich właściwości poszczególnych składników i ich zdolność do wzajemnego uzupełniania, mające zbawienny wpływ na ludzki organizm. Producent szanuje tradycyjną wiedzę medyczną i opiera na niej formuły, łącząc ją z wiedzą współczesną i poddając wielokrotnym badaniom, dzięki czemu powstają preparaty naturalne i skuteczne. Wyjątkowość produktów Dr. Jacob’s polega na połączeniu wysokich kompetencji naukowców, najwyższej jakości przebadanych składników i niezwykle rygorystycznym testowaniu wszystkich etapów produkcji – również przez niezależne laboratoria. 

 

Rozbudowana oferta produktów wspierających pracę całego organizmu

 

W ofercie Dr. Jacob’s znajdują się preparaty wyprodukowane ze starannie wyselekcjonowanych składników, silnie skoncentrowane i w dobrze przyswajalnych formach. Są to m.in. witaminy, minerały, suplementy wzmacniające układ sercowo-naczyniowy, pokarmowy, wydalniczy, nerwowy i kostny, składniki dla witalności i odmłodzenia, produkty wspierające florę bakteryjną jelit, odchudzanie, oczyszczanie i odporność, a także preparaty dla diabetyków. Firma może pochwalić się pionierskimi badaniami właściwości granatu i produkcją bogatych w antyoksydanty soków z tego owocu, wprowadzeniem linii preparatów odkwaszających i remineralizujących oraz zdrowotnych kaw Chi-Cafe. Powstał także Test Zdrowia Dr. Jacob’s – krótki test zdrowotny, którego efektem są zalecenia z zakresu edukacji żywieniowej dotyczące stylu życia, zachowań żywieniowych i relacji społecznych, dostosowane do indywidualnych potrzeb. 

 

Dr. Jacob’s – pasja, szacunek i zaangażowanie poparte badaniami i pozytywnymi opiniami 


Ważną zasadą firmy Dr. Jacob’s jest bliskość natury. W jej produktach maksymalna ilość składników jest pochodzenia naturalnego – praktycznie nie występują w nich składniki odzwierzęce. Preparaty nie są oczywiście testowane na zwierzętach, gdyż kłóciłoby to się z filozofią firmy. Równie ważna jest ochrona środowiska, dlatego opakowania suplementów w 100% podlegają recyklingowi. Produkcja wspiera również społeczność Afryki subsaharyjskiej – uprawa włókna akacjowego ma duże znaczenie dla tamtejszej gospodarki i promuje region, a także zapobiega pustynnieniu tych okolic. Kontynuując zaangażowanie w sprawy społeczne, wspólnota Dr. Jacob’s angażuje się w wiele akcji humanitarnych na całym świecie, promując wzajemne pomaganie i bezpośrednio wspierając finansowo projekty pomocowe. Firma wspomaga pracowników i edukację dzieci z biednych krajów, ma też duży wkład w wiele organizacji ekologicznych. Również współpraca z kontrahentami i obsługa klientów ma dla nich duże znaczenie i wiele wysiłku wkładane jest w ich najwyższą jakość Podsumowując, Dr. Jacob’s to ceniony szczególnie w Europie producent naturalnych suplementów o wysokiej jakości i skuteczności, co potwierdzają liczne pozytywne opinie konsumentów. Łączenie tradycyjnej i nowoczesnej wiedzy medycznej umożliwia opracowywanie unikalnych receptur. Motto „Wiedza w służbie zdrowiu” napędza do tworzenia preparatów poprawiających funkcjonowanie organizmu i jakość życia ich klientów oraz dbających o portfele. Różnorodność zachęca przedstawicieli najróżniejszych grup społecznych do sięgania po sprawdzone produkty. Firma dba zarówno o klientów jak i o pracowników, troszcząc się także o planetę. Już dziś zaopatrz się w preparaty tej marki i wyrób sobie własną opinię na ich temat!

Search engine powered by ElasticSuite