Valentis

Valentis

Valentis to szwajcarska firma farmaceutyczna, która cieszy się dużym zaufaniem i pozytywnymi opiniami konsumentów. Na polskim rynku działa ona od kilkunastu lat, jednak jej korzenie sięgają znacznie wcześniej, bo do pierwszej połowy XX wieku. W jej asortymencie można znaleźć kilka linii kosmetyków i suplementów diety, które stanowią cenny element codziennej pielęgnacji i kuracji rozmaitych schorzeń. Marka nieustannie się rozwija, oferując swoim klientom coraz lepiej dopracowane i skuteczne formuły.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 12 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 12 wyników

Ustaw kierunek malejący

Valentis – tradycja i nowoczesność w jednym

 

Produkując swoje suplementy diety, firma Valentis łączy elementy tradycji i nowoczesności. Jej celem jest tworzenie produktów wysokiej jakości, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zależy jej na ich skuteczności, bezpieczeństwie i doskonałej przyswajalności. W końcu jej nazwa nie wzięła się znikąd – valentis to słowo z języka łacińskiego, które oznacza „zdrowy”. Marka dąży do tego, aby pomóc każdemu człowiekowi zachować to, co najdroższe, czyli właśnie zdrowie. Nieustannie inwestuje ona w nowe technologie, dzięki czemu jest w stanie wyprodukować m.in. preparaty w postaci mikrokapsułek liposomalnych.

 

Jakość potwierdzona certyfikatami oraz pozytywnymi opiniami specjalistów i pacjentów

 

Suplementy diety Valentis cieszą się zaufaniem oraz pozytywnymi opiniami specjalistów i pacjentów. Do ich produkcji wykorzystywane są składniki o działaniu potwierdzonym niezależnymi badaniami. Na każdym etapie przestrzegane są bardzo rygorystyczne normy bezpieczeństwa i jakości, aby finalne produkty sprostały oczekiwaniom każdego klienta. Nad ich składem pracuje sztab specjalistów, którzy mają na swoim koncie wieloletnie doświadczenie w branży oraz aktualną wiedzę z różnych dziedzin. Asortyment Valentis obejmuje bardzo liczne produkty, które zasilają organizm w ważne substancje odżywcze, wspomagają leczenie wielu schorzeń, a także stanowią cenny element codziennej pielęgnacji.

 

Valentis – rozbudowana oferta wyjątkowych suplementów

 

Od początku działalności firmie Valentis udało się wprowadzić na rynek kilka linii suplementów diety, w tym Biocell dla pięknej skóry, Kalcikinon dla mocnych kości, Flexus dla zdrowych stawów oraz Miramile dla układu oddechowego. Na uwagę zasługuje także linia Varivenol wspomagająca pracę układu krążenia, Oilesen z witaminą D3 na bazie naturalnych olejów oraz Smart Hit, w której zastosowano opatentowaną technologię efektywnego wchłaniania, polegającą na zamknięciu substancji czynnych w mikrokapsułkach liposomalnych. Nie sposób nie wspomnieć także o linii Kerabione wzmacniającej włosy i paznokcie oraz Kinon, w której króluje witamina K2MK7. Podsumowując, Valentis to firma produkująca suplementy diety, wykorzystująca w swojej pracy elementy tradycji i nowoczesności. Oferuje ona produkty wysokiej jakości, które wspomagają leczenie rozmaitych dolegliwości – mowa m.in. o wypadaniu włosów, łamliwości paznokci, niedoborach witamin i minerałów oraz problemach ze skórą, kośćmi czy stawami. 

Search engine powered by ElasticSuite