Gaspari Nutrition

Gaspari Nutrition

Gaspari Nutrition to amerykańska marka suplementów diety, działająca od 1998 roku, czyli od ponad 20 lat. Jej założycielem jest Rich Gaspari – amerykański kulturysta, który kulturystyką interesuje się już od 14. roku życia. Jego produkty – wyróżniające się wysoką jakością i skutecznością – szybko zaczęły cieszyć się pozytywnymi opiniami konsumentów. Pomimo dużego doświadczenia, prestiżu i ugruntowanej pozycji na rynku firma wciąż się rozwija, oferując nowe, stale ulepszane preparaty. To właśnie dlatego uznawana jest ona za jedną z najlepszych firm z tej branży w Stanach Zjednoczonych.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

1 wynik

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

1 wynik

Ustaw kierunek malejący

Gaspari Nutrition – marka suplementów diety stworzona przez i dla pasjonatów sportu

 

Rich Gaspari działa w branży kulturystyki już od ponad 30 lat. W latach 80. i 90. zdobywał liczne nagrody jako zawodowy kulturysta. Było to m.in. zwycięstwo w pierwszych zawodach Arnold Classic, które odbyły się w 1989 roku. Po zakończeniu kariery sportowej Rich Gaspari postanowił wypuścić linię suplementów diety sygnowanych swoim nazwiskiem, Gaspari Nutrition, która szybko odniosła duży sukces i zaczęła cieszyć się bardzo przychylnymi opiniami konsumentów. Od tamtej pory po produkty tej firmy chętnie sięgają zarówno sportowcy z rozmaitych dyscyplin, jak i entuzjaści zdrowego stylu życia. 

 

Wysoka jakość i profesjonalizm

 

Skład suplementów Gaspari Nutrition opracowywany jest przez wysoko wyspecjalizowany zespół pracowników, którzy sami pasjonują się aktywnością fizyczną. Nad każdym etapem produkcji czuwa sam założyciel firmy – wszystko po to, aby zapewnić swoim klientom jak największą jakość i bezpieczeństwo. W 2019 roku nawiązał on współpracę z MusclePower, dzięki której udało mu się poszerzyć asortyment o nowe ciekawe produkty. Co więcej, umożliwiło mu to prowadzenie działań marketingowych na terenie Europy oraz odbywanie bezpośrednich spotkań z dystrybutorami. To wszystko świadczy o jego ogromnym zaangażowaniu, miłości do swojej pracy oraz dążeniu do spełniania potrzeb i oczekiwań ludzi ze świata sportu – i nie tylko.

 

Gaspari Nutrition – skuteczność, różnorodność, bezpieczeństwo i opinie zadowolonych klientów

 

Gaspari Nutrition może poszczycić się bardzo zróżnicowaną i rozbudowaną ofertą, dzięki czemu każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Na uwagę zasługuje m.in. l-glutamina w proszku, która charakteryzuje się prostym i bezpiecznym składem oraz dobrą przyswajalnością. W asortymencie firmy można znaleźć również boostery testosteronu, kreatynę, odżywki przed i potreningowe, spalacze tłuszczu, odżywki białkowe oraz węglowodany, czyli wszystko to, czego potrzebują sportowcy oraz stali bywalcy siłowni. Ponadto nie brakuje w nim rozmaitych witamin i minerałów, kwasów omega-3, preparatów wspomagających odchudzanie oraz specyfików chroniących stawy. Produkty dostępne są w różnych formach, włączając w to proszek, płyn, kapsułki oraz tabletki. Jeśli szukasz dobrej jakości suplementów diety, które pomogą ci zadbać o swoje zdrowie i poprawić wyniki sportowe, Gaspari Nutrition to idealna opcja dla ciebie.

Search engine powered by ElasticSuite