Singularis

Singularis

Singularis jest amerykańską firmą, która cieszy się sporym zaufaniem i pozytywnymi opiniami konsumentów na całym świecie. Powstała ona w 1988 roku i od tamtej pory ciągle się rozwija i udoskonala. Singularis to wysokiej jakości, naturalne suplementy diety. Istnieje szereg badań naukowych, które potwierdzają jakość oraz prozdrowotne działanie produktów tej firmy.

Ładuję...

Wyświetlasz 1-24 z 86 produktów

Ustaw kierunek malejący

Wyświetlasz 1-24 z 86 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Singularis – sprawdzone i skuteczne suplementy diety w korzystnej cenie

 

Filozofią Singularis jest dostarczanie niezwykle wartościowych substancji w jak najkorzystniejszej cenie. Wszystkie produkty oferowane przez tę firmę są tworzone w bezpiecznych warunkach, w zgodzie z obowiązującymi standardami i normami. Gwarantuje to najwyższą jakość i wartość suplementów. Liczne badania naukowe nieustannie prowadzone przez wykwalifikowanych naukowców nie tylko potwierdzają wartość preparatów, ale również pozwalają na opatentowanie innowacyjnych rozwiązań. Jako nieliczna wśród marek oferujących suplementy diety, Singularis dysponuje badaniami naukowymi potwierdzającymi skuteczność ich substancji oraz połączeń tych substancji. Dodatkowym potwierdzeniem ich działania i jakości są opinie zadowolonych klientów.

 

Produkty Singularis – połączenie wiedzy, doświadczenia i troski o ludzkie zdrowie

 

Wieloletnia współpraca z Sabinsa Corporation – światowym liderem w badaniach i produkcji substancji naturalnych oraz wiedza i profesjonalizm Singularis tworzy niepowtarzalny duet, który umożliwia tworzenie niezwykle cennych produktów oraz ich ciągły rozwój i ulepszanie. Pozwala to też na dopasowanie odpowiedniej dawki substancji do zapotrzebowania konsumenta, zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną. Aby mieć gwarancję jakości suplementów Singularis w Polsce, kontroluje się je w niezależnym ośrodku badawczym J.S. Hamilton Poland S.A., będącym członkiem międzynarodowych organizacji Federation of Oils, Seeds and Fats Associations (FOSFA) oraz Grain & Feed Trade Association (GAFTA). Ośrodek ten posiada certyfikat wydawany przez Amerykańskie Stowarzyszenie ds. leków (USFDA). Produkty Singularis są bezpiecznie przechowywane. Szklane opakowanie o brązowym kolorze chroni substancje przed docieraniem promieni słonecznych oraz innych czynników, które mogłyby wpływać na utratę cennych właściwości. 

 

Suplementy diety cieszące się pozytywnymi opiniami konsumentów 

 

Singularis słynie z naturalnych produktów o prostym, przejrzystym składzie. Najbardziej znanymi preparatami tej marki są: Superior Cholesteron o korzystnym wpływie na poziom cholesterolu, spirulina posiadająca wiele witamin i minerałów oraz acerola wzmacniająca odporność. Oprócz tego w ofercie znaleźć można szereg witamin, minerałów, olejów, wyciągów z roślin czy probiotyków i wiele innych. Suplementy diety marki Singularis mają klinicznie udowodnione działanie oraz posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Wiele z nich jest odpowiednich dla wegan. Podsumowując, Singularis jest amerykańską firmą oferującą wysokiej jakości suplementy diety o udokumentowanym działaniu klinicznym. Niezwykła dbałość o najmniejsze szczegóły przy produkcji oraz współpraca z wykwalifikowaną kadrą naukową Sabinsa Corporation przekładają się na wysoką jakość produktów.

Search engine powered by ElasticSuite