Invex Remedies

Invex Remedies

Invex Remedies to firma, która sięga swoimi korzeniami do 1987 roku. Została ona założona przez wybitnego wynalazcę – Stanisława Szczepaniaka. Jako twórca ponad 140 patentów został on uhonorowany licznymi tytułami, nagrodami i medalami, dzięki czemu na stałe zapisał się na kartach historii polskiej nauki. Jego wiedza, doświadczenie i wydarzenia życiowe sprawiły, że w 2011 roku na rynku zaczęła działać firma Invex Remedies specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości suplementów diety.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 13 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 13 wyników

Ustaw kierunek malejący

Invex Remedies – połączenie tradycji i nowoczesnych technologii

 

Pierwszym produktem, który wyszedł z rąk Stanisława Szczepaniaka, był suplement diety zawierający krzem. Wybór substancji nie był tutaj przypadkowy – jego twórca stworzył go w celu ratowania własnego zdrowia. Z czasem zaczęto udoskonalać jego formułę, a po wielu próbach udało się go dopracować, korzystając z innowacyjnej technologii monojonowej, która polega na rozbijaniu struktur minerałów, takich jak krzem, srebro czy złoto, do pojedynczych jonów, czyli monojonów. To sprawia, że są one w stanie łatwiej wniknąć do wnętrza komórki, ułatwiając jej regenerację. Obecnie firma Invex Remedies posiada w swoim asortymencie rozmaite preparaty, które wyróżniają się bardzo wysoką jakością i skutecznością – opinie konsumentów to potwierdzają.

 

Wysoka jakość potwierdzona opiniami konsumentów oraz nagrodami i certyfikatami 

 

O skuteczności i wysokiej jakości suplementów Invex Remedies świadczą nie tylko opinie konsumentów, ale również liczne nagrody, certyfikaty i wyróżnienia. Firma została nagrodzona m.in. statuetką INNOWACJE LNE, SKRZYDŁA 2016 oraz VIP. Na uwagę zasługuje również fakt, że jej znaki towarowe oraz substancje aktywne są chronione prawem patentowym. Jej produkty opracowywane są przez wykwalifikowaną kadrę, a sam proces produkcyjny składa się z wielu etapów. Wszystko po to, aby zapewnić klientom jak największą jakość, skuteczność i bezpieczeństwo. Jedno jest pewne – marka nie tylko podąża za najnowszymi trendami w suplementacji i kosmetologii, ale wręcz sama je kreuje.

 

Invex Remedies – zróżnicowana oferta suplementów diety


Obecnie w ofercie Invex Remedies można znaleźć wiele różnych suplementów diety. Poza kultowym produktem Silor + B, czyli krzem + bor, konsumenci mają do dyspozycji m.in. selen + witaminę B12, witaminę C + acerolę, cynk + mangan + chrom, cynk + miedź + magnez oraz cynk + mangan + magnez. Preparaty w większości dostępne są w łatwej do spożywania formie płynu, więc stanowią idealną opcję dla osób, które nie mogą lub nie chcą przyjmować kapsułek bądź tabletek. W asortymencie Invex Remedies nie brakuje także specyfików w proszku do rozpuszczania w wodzie. Podsumowując, Invex Remedies to firma zajmująca się produkcją kosmetyków i suplementów diety, które wyróżniają się wysoką jakością i skutecznością. Tworzący ją zespół opracował liczne patenty i autorskie rozwiązania technologiczne, dzięki czemu jest w stanie zapewnić swoim odbiorcom produkty z najwyższej półki, wspierające zdrowie na wielu różnych płaszczyznach.

Search engine powered by ElasticSuite