Trace Minerals

Trace Minerals

Trace Minerals to firma specjalizująca się w produkcji suplementów diety, której celem jest „zmineralizowanie” świata, czyli umożliwienie ludziom utrzymanie odpowiedniego poziomu ważnych minerałów w organizmie za pomocą dobrej jakości specyfików. Zależy jej przede wszystkim na tym, aby osoby sięgające po jej preparaty cieszyły się dobrym zdrowiem, wyglądem i samopoczuciem. Dzięki swojemu zaangażowaniu, wsłuchiwaniu się w potrzeby klientów oraz kierowaniu się aktualną wiedzą i doświadczeniem firma może liczyć na duże zaufanie i pozytywne opinie konsumentów.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 6 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 6 wyników

Ustaw kierunek malejący

Trace Minerals – skarbnica minerałów w postaci suplementów diety

 

Jednym z powodów, dla których założyciele Trace Minerals postanowili wkroczyć na rynek suplementów diety ze swoimi produktami, był pogłębiający się problem niedoborów ważnych substancji odżywczych, zwłaszcza minerałów. Niegdyś ich cennym źródłem były owoce i warzywa, które obecnie ze względu na stan gleby nie są już tak bogate pod względem odżywczym jak kiedyś. Aby ludzie mieli odpowiednią alternatywę, producent Trace Minerals proponuje im preparaty, które pozwalają im zasilić organizm w niezbędne dla zdrowia związki. Od kilkudziesięciu lat tworzy on wysokiej jakości specyfiki, a także prowadzi własne badania, uczestniczy w pozyskiwaniu minerałów i propaguje wiedzę na temat ich niezwykle ważnej roli w ludzkim ciele.

 

Pierwiastki śladowe jako przyjaciele dobrego zdrowia i samopoczucia

 

Marka Trace Minerals kładzie szczególny nacisk na pierwiastki śladowe, do których zalicza się selen, żelazo, cynk, jod, miedź, chrom, magnez, mangan, kobalt, molibden oraz fluor. Są to związki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu i wielu zachodzących w nim procesów. To właśnie od nich zależy w dużej mierze działanie układu nerwowego, hormonalnego, pokarmowego i sercowo-naczyniowego, kondycja włosów, skóry i paznokci, proces przemiany materii i krwiotworzenia, niezakłócona praca mięśni, kości i stawów, a także regeneracja tkanek, niwelowanie stanów zapalnych, budowanie odporności, gojenie się ran oraz przyswajanie niektórych substancji odżywczych.

 

Trace Minerals – jakość i skuteczność potwierdzone opiniami konsumentów

 

Na przestrzeni lat marka Trace Minerals zyskała mnóstwo pozytywnych opinii od swoich klientów. Jak deklaruje sam producent, osoby stosujące jego preparaty mają więcej energii, uporały się z bólem, lepiej śpią, nie mają problemów z koncentracją i są lepiej nastawione do życia. W ofercie tej firmy można znaleźć wiele ciekawych suplementów diety. Na uwagę zasługuje produkt w kroplach Trace Minerals ConcenTrace® Trace Mineral Drops, który zawiera sporą dawkę minerałów, a do tego jest bardzo wygodny w stosowaniu, zwłaszcza dla osób, które nie przepadają za połykaniem kapsułek czy tabletek. Asortyment obejmuje preparaty o różnych objętościach, w tym 15, 59, 118 i 237 ml. Warto zaznaczyć, że wszystkie specyfiki wytwarzane są wyłącznie na bazie starannie przebadanych składników, z zastosowaniem technologii, które umożliwiają zachowanie ich najcenniejszych właściwości.

Search engine powered by ElasticSuite