ForMeds

ForMeds

ForMeds to polska firma, która została założona w 2012 roku. Posiada własny zakład produkcyjny oraz laboratorium, gdzie powstają wszystkie produkty zgodnie z procedurami HACCP oraz GMP/GHP. Suplementy diety ForMeds mają prosty i naturalny skład, pozbawiony chemicznych dodatków i konserwantów. Cechują się również wyjątkowo dobrą biodostępnością.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 179 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 179 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Filozofią marki jest dostarczanie na rynek naturalnych, bezpiecznych i skutecznych suplementów diety. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza nieustannie prowadzi badania nad jakością produktów. Muszą one przejść liczne testy oraz spełnić szereg wymogów, zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży. Suplementy wytwarzane są we własnym zakładzie produkcyjnym ForMeds, dlatego też możliwa jest ich ciągła kontrola. Również gotowe surowce niezbędne do produkcji suplementów są wnikliwie sprawdzane i wybierane są tylko te, które spełniają najwyższy standard. Wszystkie produkty firmy ForMeds znaleźć można w Rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS- BLOZ. Od lat firma współpracuje z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, by zapewnić ciągły rozwój. Jednym z ich ostatnich sukcesów było wspólne opracowanie nowej formuły liposomów w kapsułkach, które są odporne na działanie kwasu solnego w żołądku.            

Jakość i skuteczność suplementów potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty. 3 lata pod rząd ForMeds uzyskał znaczące certyfikaty European Quality® 2020, European Quality® 2019, European Quality® 2018, Jakość Roku® 2017, Jakość Roku® 2016, Symbol Innowacji 2016, Produkt Roku 2016.            

Innowacyjność marki przejawia się w produkowaniu suplementów pozbawionych wszelkich dodatkowych substancji chemicznych, takich jak wypełniacze, przeciwzbrylacze, zagęstniki, barwniki i konserwanty.  Potencjał firmy zauważany jest przez instytucje zewnętrzne, o czym świadczy fakt przekazania kapitału od Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S. A., realizującej projekt Fundusz Kapitałowy MedFund, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka.           

  W 2019 roku firma otworzyła nowoczesny zakład produkcji, zgodnie z najwyższą technologią, co umożliwiło wdrożenie zautomatyzowanych metod produkcji i zapewniło wysoką wydajność oraz powtarzalność pracy.            

ForMeds szczyci się opatentowaniem unikalnej formuły kapsułek BICAPS. Produkty tej linii nie zawierają przeciwzbrylaczy, sztucznych wypełniaczy i dodatków, takich jak dwutlenek krzemu, stearynian magnezu czy dwutlenek tytanu. Mają czyste i przejrzyste składy. Kapsułki te posiadają otoczkę z pullulanu, czyli składnika otrzymywanego w naturalnym procesie fermentacji. Nie wykorzystano do jego produkcji żadnych produktów odzwierzęcych, dlatego możliwe jest zastosowanie ich u wegan i wegetarian. Firma ForMeds działa w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, ponieważ opakowania suplementów tworzone są z roślinnych biodegradowalnych materiałów, a etykiety nadają się do kompostowania. W 2020 roku powstała unikatowa linia suplementów diety PRENACAPS. Są to produkty stworzone specjalnie z myślą o kobietach w ciąży, karmiących piersią lub planujących posiadanie potomstwa. Wyróżniają się one prostym i naturalnym składem oraz wysoką przyswajalnością biodostępnych składników, takich jak Quatrefolic - przebadanej, aktywnej formie kwasu foliowego. W linii tej znaleźć można wszystkie niezbędne substancje, które są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu matki, ale również do zapewnienia odpowiednich warunków rozwoju dziecka. Linia PRENACAPS nieustannie jest poszerzana o nowe produkty, zgodnie z najaktualniejszą wiedzą medyczną.            

W ofercie ForMeds znajduje się mnóstwo pozycji. Można więc wybrać coś, aby wzmocnić odporność, polepszyć wygląd zewnętrzny, wspomóc pracę narządów wewnętrznych czy dodać energii i sił do działania. Firma oferuje wiele preparatów witaminowych, mineralnych, kwasów z grupy omega -3, 6, 9 i wiele innych. Różnorodna forma suplementów – proszek, kapsułki, saszetki – sprawia, że każdy jest w stanie wybrać to, co dla niego najodpowiedniejsze.             

Podsumowując, ForMeds to polska firma oferująca suplementy diety, która odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Przykłada ogromną wagę do jakości i skuteczności swoich produktów oraz chce, by ich składy były naturalne i proste.