ForMeds

ForMeds

ForMeds to polska firma, która została założona w 2012 roku. Posiada ona własny zakład produkcyjny oraz laboratorium, a wszystkie jej produkty powstają zgodnie z procedurami HACCP oraz GMP/GHP. Suplementy diety od ForMeds mają prosty i naturalny skład, pozbawiony chemicznych dodatków i konserwantów. Cechują się one również wyjątkowo dobrą biodostępnością i znakomitą jakością, o czym świadczą opinie zadowolonych klientów.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 191 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 191 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

ForMedssuplementy odznaczone nagrodami, certyfikatami i pozytywnymi opiniami

 

Filozofią marki jest dostarczanie na rynek naturalnych, bezpiecznych i skutecznych suplementów diety. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza nieustannie prowadzi badania nad jakością produktów. Muszą one przejść liczne testy oraz spełnić szereg wymogów, zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży. Preparaty wytwarzane są w zakładzie produkcyjnym ForMeds, dlatego też możliwa jest ich ciągła kontrola. Również gotowe surowce, niezbędne do produkcji suplementów, są wnikliwie sprawdzane, po czym wybierane są tylko te, które spełniają najwyższe standardy. Wszystkie produkty tej marki znaleźć można w Rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS- BLOZ. Od lat firma współpracuje z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, by zapewnić sobie ciągły rozwój. Jednym z ich ostatnich sukcesów było wspólne opracowanie nowej formuły liposomów w kapsułkach, które są odporne na działanie kwasu solnego w żołądku. Jakość i skuteczność specyfików potwierdzają nie tylko opinie zadowolonych klientów, ale również liczne nagrody i certyfikaty. 3 lata pod rząd marka ForMeds uzyskała znaczące certyfikaty European Quality® 2020, European Quality® 2019, European Quality® 2018, Jakość Roku® 2017, Jakość Roku® 2016, Symbol Innowacji 2016 oraz Produkt Roku 2016. Jej innowacyjność przejawia się w produkowaniu suplementów pozbawionych wszelkich dodatkowych substancji chemicznych, takich jak wypełniacze, przeciwzbrylacze, zagęstniki, barwniki i konserwanty. Potencjał firmy dostrzegany jest przez instytucje zewnętrzne, o czym świadczy fakt przekazania kapitału od Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S. A., realizującej projekt Fundusz Kapitałowy MedFund, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka. 

 

Innowacyjne produkty o czystym i przejrzystym składzie

 

W 2019 roku firma ForMeds otworzyła nowoczesny zakład produkcji, zgodnie z najwyższą technologią, co umożliwiło wdrożenie zautomatyzowanych metod produkcji i zapewniło wysoką wydajność oraz powtarzalność pracy. Marka szczyci się opatentowaniem unikalnej formuły kapsułek BICAPS. Produkty tej linii nie zawierają przeciwzbrylaczy, sztucznych wypełniaczy i dodatków, takich jak dwutlenek krzemu, stearynian magnezu czy dwutlenek tytanu. Mają one czyste i przejrzyste składy. Kapsułki te posiadają otoczkę z pullulanu, czyli składnika otrzymywanego w naturalnym procesie fermentacji. Nie wykorzystano do jego produkcji żadnych produktów odzwierzęcych, dlatego możliwe jest zastosowanie ich u wegan i wegetarian. Firma ForMeds działa w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, ponieważ opakowania preparatów tworzone są z roślinnych biodegradowalnych materiałów, a etykiety nadają się do kompostowania. W 2020 roku powstała unikatowa linia suplementów diety PRENACAPS. Są to specyfiki stworzone specjalnie z myślą o kobietach w ciąży, karmiących piersią lub planujących posiadanie potomstwa. Wyróżniają się one prostym i naturalnym składem oraz wysoką przyswajalnością biodostępnych składników, takich jak Quatrefolic – przebadanej, aktywnej formy kwasu foliowego. W linii tej znaleźć można wszystkie niezbędne substancje, które są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu matki, ale również do zapewnienia odpowiednich warunków rozwoju dziecku. Linia PRENACAPS nieustannie jest poszerzana o nowe produkty, zgodnie z najaktualniejszą wiedzą medyczną. 

 

ForMeds – ogromny wybór produktów na każdą okazję

 

W ofercie ForMeds znajduje się mnóstwo pozycji. Można więc wybrać coś, aby wzmocnić swoją odporność, polepszyć wygląd zewnętrzny, wspomóc pracę narządów wewnętrznych czy dodać energii i sił do działania. Firma oferuje mnóstwo preparatów witaminowych, mineralnych, kwasów z grupy omega-3-6-9 i wiele innych. Różnorodna forma produktów – proszek, kapsułki czy saszetki – sprawia, że każdy jest w stanie wybrać to, co jest dla niego najodpowiedniejsze. Podsumowując, ForMeds to polska firma oferująca suplementy diety, która odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Przykłada ona ogromną wagę do jakości i skuteczności swoich produktów oraz chce, by ich składy były naturalne i proste.

Search engine powered by ElasticSuite