Doctor's Best

Doctor's Best

Doctor’s Best to amerykańska firma produkująca suplementy diety z naturalnych składników. Istnieje na rynku już od 1990 roku, ma więc bogatą historię i cieszy się zaufaniem. Preparaty są cenione, zyskały wiele nagród i pozytywnych opinii klientów z całego świata. Producent dedykuje swoje produkty klientom obu płci w każdym wieku, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i utrzymać organizm w dobrej kondycji, a także sportowcom chcącym zwiększyć efektywność swoich treningów.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 34 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 34 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Szeroka oferta producenta zawiera ponad 200 produktów z kategorii: witaminy, minerały, aminokwasy, enzymy, preparaty wspomagające pamięć, formuły przeciwstarzeniowe, poprawiające widzenie i wiele innych substancji wspierających funkcjonowanie organizmu.


Produkty Doctor’s Best są odpowiednie dla wegan czy osób zmagających się z nietolerancją glutenu, nie zawierają GMO, soi i szkodliwych substancji. Wytwarzane są z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i ze szczególną dbałością o jakość - co umożliwiają częste kontrole wszystkich etapów ich produkcji. Lata poświęcone na ciągłe doskonalenie receptur i poszukiwanie najlepszych składników zaowocowały powstaniem wysoce skutecznych produktów. Suplementy charakteryzują się wysoką bioaktywnością - firma od wielu lat stawia na jak najlepsze przyswajanie, aby nie było potrzeby stosowania zawyżonych dawek poszczególnych składników, a wpływ na stan organizmu pozostawał jak najlepszy.

Doctor’s Best kładzie duży nacisk na jakość i bezpieczeństwo produktów. Preparaty wytwarzane są przy współpracy z naukowcami w zakładach certyfikowanych cGMP (nadawanych firmom stosującym się do tzw. Dobrej Praktyki Wytwarzania). Składniki do ich produkcji sprowadzane są wyłącznie ze sprawdzonych źródeł z całego świata, skład jest przejrzysty, a wprowadzenie danego produktu na rynek zawsze poprzedzone jest dogłębnymi badaniami klinicznymi i naukowymi nad jego skutecznością.

Search engine powered by ElasticSuite