Essensey

Essensey

Essensey to firma, która postawiła sobie za cel wspieranie ludzi w powrocie do równowagi i dbaniu o dobre samopoczucie. To właśnie z tą myślą tworzy ona suplementy diety wyróżniające się wysoką jakością i skutecznością. Zioła, witaminy, minerały czy niezbędne kwasy tłuszczowe to tylko kilka z wielu opcji, jakie można znaleźć w jej asortymencie. Dzięki rozbudowanej ofercie, dbałości o szczegóły i ogromnemu zaangażowaniu firma ta cieszy się zaufaniem i pozytywnymi opiniami klientów.

Ładuję...

Wyświetlasz 1-24 z 48 produktów

Ustaw kierunek malejący

Wyświetlasz 1-24 z 48 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Essensey – moc natury zamknięta w suplementach diety

 

Marka Essensey wierzy w moc natury, dlatego korzysta z jej dobrodziejstw, sięgając po surowce z różnych regionów świata – wszystko po to, aby zapewnić swoim odbiorcom jak najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Co więcej, firma promuje holistyczny sposób dbania o umysł i ciało – według niej istotne są nie tylko suplementy diety, ale również zdrowe nawyki żywieniowe, odpowiednia jakość i długość snu, regularna aktywność fizyczna oraz higiena psychiczna. Składy jej produktów są starannie opracowywane – jak sama deklaruje, tutaj nie ma miejsca na przypadki. Marka Essensey dąży do tego, aby zapewnić ludziom dostęp do specyfików o optymalnej ilości składników aktywnych, dobrze przyswajalnych i dostępnych w przystępnych cenach.

 

Jakość potwierdzona certyfikatami i przychylnymi opiniami konsumentów

 

O wysokiej jakości suplementów Essensey świadczą nie tylko przychylne opinie konsumentów. Firma przykłada ogromną wagę do warunków, w jakich powstają jej preparaty. Tworzone są one w zakładzie produkcyjnym spełniającym międzynarodowe normy jakościowe ISO 22000 i ISO 9001. Ponadto badane są w akredytowanych laboratoriach – mowa m.in. o J.S. Hamilton Poland znanym z przestrzegania najwyższych norm jakościowych, potwierdzonych przez Polskie Centrum Akredytacji. Na uwagę zasługuje również fakt, że receptury produktów Essensey opracowywane są przez sztab ekspertów z dziedziny technologii żywności, dietetyki oraz mikrobiologii molekularnej, którzy mogą poszczycić się dużą wiedzą i doświadczeniem. Należy zaznaczyć, że firma nieustannie się rozwija i sukcesywnie udoskonala wszystkie etapy wdrożonego przez siebie procesu produkcyjnego.

 

Essensey – oferta produktów, w której każdy znajdzie coś dla siebie

 

Ogromnym atutem marki Essensey jest rozbudowana i stale poszerzana oferta. Obejmuje ona m.in. antyoksydanty, adaptogeny, kolagen, aminokwasy, zdrowe tłuszcze, zioła oraz rozmaite witaminy i minerały. Nie brakuje w niej także opcji dedykowanych kobietom, mężczyznom, seniorom, sportowcom oraz wegetarianom. Suplementy Essensey mają bardzo wszechstronne działanie – wśród nich można znaleźć m.in. preparaty poprawiające sen, redukujące stres, wspomagające pracę serca, mózgu i wątroby, wspierające pamięć i koncentrację, wzmacniające stawy, włosy, skórę i paznokcie, wpływające na potencję, a także dodające energii i witalności. W MyBionic dostępne są one w formie łatwych do przyjmowania kapsułek. Klienci mają do dyspozycji m.in. ashwagandhę, l-tryptofan, chrom, żeń-szeń koreański oraz ostropest plamisty. 

Search engine powered by ElasticSuite