Jarrow

Jarrow

Jarrow Formulas to firma pochodząca z Los Angeles z Californi w Stanach Zjednoczonych. Istnieje od 1977 roku. Oferuje najwyższej jakości preparaty, dlatego jej zasięg obejmuje niemal cały świat.
Filozofią marki Jarrow Formulas jest produkcja czystych, biodostępnych dla organizmu suplementów diety o wysokiej jakości. W linii znajdują się produkty skierowane do kobiet, mężczyzn i dzieci. Marka Jarrow Formulas oferuje: witaminy, minerały, probiotyki, koncentraty ziołowe, aminokwasy i enzymy.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 66 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 66 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Wszystko po to, aby dbać o zdrowie i formę ludzi na całym świecie. Produkty wspomagają pracę wielu układów wewnętrznych organizmu, regulują poziom stresu i polepszają jakość snu.
Każdy produkt schodzący z linii produkcyjnej spełniają najsurowsze wymogi określone przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków.

Jarrow Formulas słynie z niezwykłej troski o dobro swoich konsumentów. Nie tylko poprzez wnikliwy dobór naturalnych składników, lecz również przez to, że finansuje badania naukowe na temat różnego rodzaju produktów odżywczych, na przykład nad koenzymem CoQ10.

Amerykańska firma zajmuje się także promowaniem zdrowego stylu życia -prowadzi kampanie uświadamiające ludzi o istotności zdrowego żywienia, które powinno opierać się na zbilansowanej diecie i suplementacji niezbędnych witamin i minerałów. Dlatego też gwarantuje produkty w przystępnej cenie, a o wysokiej jakości.

Kadra pracownicza Jarrow Formulas jest wysoko wykwalifikowana. Zapewnia to celne rozwiązania oraz usprawnia produkcję. Zdecydowanie korzystnie wpływa to na jakość oferowanych preparatów. Firma może szczycić się współpracą ze światowej klasy uniwersytetami, instytutami i środowiskami akademickimi na szerokości całej kuli ziemskiej.

Jarrow Formulas korzysta tylko i wyłącznie ze sprawdzonych surowców od rygorystycznie weryfikowanych dostawców. Wszystkie produkty są zgodne z cGMP - aktualnymi zasadami dobrej praktyki wytwórczej, wydanymi przez amerykańską Agencję Żywności i Leków. Marka dba, by oferowane produkty były przede wszystkim skuteczne i bezpieczne.
Produkty Jarrow Formulas skatalogowane są według osób, do których są skierowane – tak powstała linia women's health, children's health czy men's health. Te przeznaczone dla kobiet dbają o zdrowie pochwy i dróg moczowych, regulują poziom żelaza w organizmie oraz poprawiają kondycję włosów, skóry i paznokci. W trosce o zdrowie dzieci, firma z Los Angeles zaczęła wypuszczać na rynek specjalne suplementy, które zalecane są dla kobiet w ciąży, karmiących piersią lub starających się o potomstwo. Dzięki odpowiedniemu połączeniu składników w produktach, są one w stanie zaspokoić specyficzne wymagania żywieniowe młodych matek. Zapewniają źródło substancji, niezbędnych do prawidłowego rozwoju dziecka. Pozytywnie wpływają również na laktację. Linia skierowana dla mężczyzn zawiera suplementy mające korzystny wpływ na potencję, męski układ moczowo – płciowy, układ sercowo-naczyniowy oraz opóźniające demencję starczą.

W ofercie firmy Jarrow Formulas, oprócz powyższych, znaleźć można preparaty odpowiadające za nawodnienie i jędrność skóry, na przykład Kwas Hialuronowy; wspomagające pracę układu pokarmowego i odpornościowego (Jarrow Dophilus – Bakterie Probiotyczne), korzystnie wpływające na centralny układ nerwowy (takie jak Jarrow Formulas Neuro Optimizer); antyoksydanty (jak chociażby Antioxidant Optimizer); polepszające pracę układu sercowo-naczyniowego oraz wzmacniające pamięć i koncentrację (między innymi Ginkgo Biloba). Dodatkowo oferta zawiera witaminy, minerały, kwasy omega-3 czy ekstrakty roślinne i inne aktywne związki.

Podsumowując, firma Jarrow Formulas to lider na amerykańskim i światowym rynku suplementów diety. Oferuje najwyższej jakości produkty wpływające na witalność i zdrowie całego organizmu. Gwarantuje najwyższą jakość, dzięki czemu zdobywa zaufanie konsumentów na całej ziemi. Firma ta ma na uwadze, jak ważne jest wspieranie ludzi w utrzymaniu zdrowia i dbanie o zachowanie funkcji układów wewnętrznych, dlatego ceny oferowanych suplementów są niższe w porównaniu z ofertami innych marek.