Bio Medical Pharma

Bio Medical Pharma

Bio Medical Pharma to polski producent suplementów diety, mający swoją siedzibę w Łodzi. Firma powstała w 2014 roku, więc charakteryzuje się innowacyjnością i zapałem do pracy, której efektem ma być poprawa jakości życia konsumentów. Jej celem jest produkcja nowoczesnych, naturalnych preparatów, o najwyższym standardzie jakości, wysokiej przyswajalności i skuteczności, w dogodnej dla każdego cenie, który osiągany jest dzięki wykorzystaniu najnowszej wiedzy medycznej połączonej z mocą naturalnych składników.

Ładuję...

Wyświetlono 17 wyników

Ustaw kierunek malejący

Wyświetlono 17 wyników

Ustaw kierunek malejący

Bio Medical Pharmasuplementy diety na bazie starannie wyselekcjonowanych składników

 

Składy suplementów Bio Medical Pharma opracowywane są we współpracy z naukowcami z USA, Szwecji oraz Niemiec. Grupa lekarzy i ekspertów pracuje nad tworzeniem formuł opartych na wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych, naturalnych składnikach, wspieranych odpowiednio dobranymi witaminami i minerałami. Ponadto nieustannie powstają kolejne, ulepszone generacje – w efekcie otrzymujemy preparaty o wysokiej wchłanialności i pozytywnym działaniu potwierdzonych badaniami. Stale powiększająca się oferta producenta zawiera rozmaite produkty, w tym witaminy i minerały oraz związki bioaktywne wspierające układ krwionośny i kondycję skóry, włosów i paznokci, poprawiające nastrój i wspomagające koncentrację. Ponadto konsumenci mają do dyspozycji szereg innych substancji wspierających wydolność i funkcjonowanie organizmu, a także biokosmetyki. Poprzez wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych związki zawarte w preparatach osiągają maksymalną skuteczność i są wysoce bioaktywne. Niezwykle wysoki standard wytwarzania, wielokierunkowe badania, którym poddawane są składniki, i dbałość o każdy szczegół w procesie produkcji owocują nie tylko świetnymi jakościowo suplementami, ale także aprobatą i zaufaniem klientów, o czym świadczą ich pozytywne opinie

 

Jakość i skuteczność potwierdzone pozytywnymi opiniami, certyfikatami i nagrodami 

 

Wysiłki wkładane w pracę zespołu Bio Medical Pharma są także doceniane w środowisku zawodowym i zostały nagrodzone m.in. certyfikatem „Firma Godna Zaufania” za edycje z 2018, 2019 i 2020 roku. Produkty Bio Medical Pharma swą skuteczność zawdzięczają m.in. stopniowemu działaniu, tak by organizm był długotrwale wspierany we wszechstronnej i dogłębnej regeneracji. Są one inspirowane naturą, więc ich wpływ na nasz organizm jest tak jak ona – łagodny, choć zauważalny, i polega na dostarczaniu niezbędnych składników wspierających od wewnątrz jego prawidłowe funkcjonowanie. Łączenie ze sobą kilku substancji bioaktywnych sprawia, że wzajemnie zwiększają one swoje dobroczynne działanie i stają się wielozadaniowe, jeszcze bardziej pogłębiając wpływ preparatu na nasze ciało. 

 

Bio Medical Pharma – nowoczesność i bliskość natury w jednym

 

Bio Medical Pharma może pochwalić się m.in. stworzeniem suplementów zawierających kurkuminę – składnik kurkumy o niezwykle pozytywnym działaniu na nasz organizm. Substancja aktywna występuje w nich w formie micelarnej NovaSOL® Curcumin, która charakteryzuje się 185-krotnie lepszą wchłanialnością (potwierdzoną badaniami) niż standaryzowane ekstrakty z kurkumy oraz utrzymuje się w osoczu krwi aż przez 24 godziny. Firma zastosowała także innowacyjną, opatentowaną formę kapsułki Licaps z formułą Crystal Clear Solution, która rozpuszcza się tuż po połknięciu i szybko uwalnia substancję czynną, co umożliwia rozpoczęcie jej działania już po kilku minutach od zażycia oraz zapewnia szybkie wchłanianie i maksymalne wykorzystanie. Podsumowując, Bio Medical Pharma to firma ciesząca się wzrastającym zaufaniem konsumentów, o czym świadczą ich pozytywne opinie. Dzięki wykorzystaniu naturalnych, wszechstronnie przebadanych aktywnych składników w połączeniu z innowacyjnymi, nowoczesnymi technologiami produkuje ona skuteczne, wielozadaniowe i wysoce przyswajalne suplementy diety, odpowiednie dla każdego, kto chce wesprzeć swój organizm, tj. poprawić jego wygląd i funkcjonowanie, zachowując jednocześnie bliskość natury.

Search engine powered by ElasticSuite