Bio Medical Pharma

Bio Medical Pharma

Bio Medical Pharma to polski producent suplementów diety mający swą siedzibę w Łodzi. Firma powstała w 2014 roku, charakteryzuje się więc innowacyjnością i zapałem do pracy, której efektem ma być poprawa jakości życia konsumentów. Celem jest produkcja nowoczesnych preparatów naturalnych o najwyższym standardzie jakości, wysokiej przyswajalności i skuteczności w dogodnej dla każdego cenie, który osiągany jest dzięki wykorzystaniu najnowszej wiedzy medycznej połączonej z mocą naturalnych składników.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 15 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 15 wyników

Ustaw kierunek malejący

Składy suplementów opracowywane są we współpracy z naukowcami z USA, Szwecji i Niemiec. Grupa lekarzy i ekspertów pracuje nad tworzeniem formuł opartych na wysokiej jakości, wyselekcjonowanych, naturalnych składnikach, wspieranych odpowiednio dobranymi witaminami i minerałami. Ponadto nieustannie powstają kolejne - ulepszone generacje. W efekcie otrzymujemy produkty o wysokiej wchłanialności i pozytywnym działaniu potwierdzonych badaniami. 

Stale powiększająca się oferta producenta zawiera produkty z kategorii: witaminy i minerały związki bioaktywne  wspierające układ krwionośny i kondycję skóry, włosów i paznokci poprawiające nastrój i wspomagające koncentrację .. i wiele innych substancji wspierających wydolność i funkcjonowanie organizmu, a także biokosmetyki. Poprzez wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych, związki zawarte w preparatach osiągają maksymalną skuteczność i są wysoce bioaktywne. Niezwykle wysoki standard wytwarzania, wielokierunkowe badania, którym poddawane są składniki i dbałość o każdy szczegół w procesie produkcji, owocują nie tylko świetnymi jakościowo suplementami, ale także aprobatą i zaufaniem klientów. Wysiłki wkładane w pracę zespołu Bio Medical Pharma są także doceniane w środowisku zawodowym i zostały nagrodzone m.in. certyfikatem “Firma Godna Zaufania” za edycje z 2018, 2019 i 2020 roku. Produkty Bio Medical Pharma swą skuteczność zawdzięczają mi.in. stopniowemu działaniu, tak by organizm był długotrwale wspierany we wszechstronnej i dogłębnej regeneracji. Są inspirowane naturą, więc ich wpływ na nasz organizm jest tak jak ona - łagodny choć zauważalny i polega na dostarczaniu niezbędnych składników wspierających od wewnątrz jego prawidłowe funkcjonowanie. Łączenie ze sobą kilku substancji bioaktywnych sprawia, że wzajemnie zwiększają one swoje dobroczynne działanie i stają się wielozadaniowe jeszcze bardziej pogłębiając wpływ preparatu na nasze ciało.

Bio Medical Pharma może się pochwalić m.in. stworzeniem suplementów zawierających kurkuminę - składnik kurkumy o niezwykle pozytywnym działaniu na nasz organizm. Substancja aktywna występuje w nich w formie micelarnej NovaSOL®️ Curcumin, która charakteryzuje się 185-krotnie lepszą wchłanialnością (potwierdzoną badaniami), niż standaryzowane ekstrakty z kurkumy oraz utrzymuje się w osoczu krwi aż przez 24 godziny. Firma zastosowała także innowacyjną, opatentowaną formę kapsułki Licaps z formułą Crystal Clear Solution, która rozpuszcza się tuż po połknięciu i szybko uwalnia substancję czynną, co umożliwia rozpoczęcie jej działania już po kilku minutach od zażycia oraz zapewnia szybkie wchłanianie i maksymalne wykorzystanie.  Podsumowując, Bio Medical Pharma to firma ciesząca się wzrastającym zaufaniem konsumentów.

Dzięki wykorzystaniu naturalnych, wszechstronnie przebadanych aktywnych składników w połączeniu z innowacyjnymi, nowoczesnymi technologiami produkuje skuteczne, wielozadaniowe i wysoce przyswajalne suplementy diety, odpowiednie dla każdego, kto chce wesprzeć swój organizm, poprawić jego wygląd i funkcjonowanie, zachowując jednocześnie bliskość natury.

Search engine powered by ElasticSuite