Carlson Labs

Carlson Labs

Carlson Labs jest firmą, która powstała w 1965 roku. Początkowo zajmowała się ona produkowaniem witamin, minerałów, olejów rybnych i innych suplementów diety w małym mieszkaniu założycielki - Susan Carlson w Chicago. Od tamtej pory jednak szeroko się rozwinęła i jest jedną z najlepszych marek oferujących naturalną witaminę E na świecie.
Firma miała swój udział w uruchomieniu rynku kwasów omega-3 w Ameryce Północnej, poprzez umożliwienie importu wysokiej jakości, zrównoważonego oleju rybnego o pysznym smaku.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 8 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 8 wyników

Ustaw kierunek malejący

Później, bo w 2009 roku, Carlson Labs zaczęła również produkować olej morski z kalmarów.
Filozofią marki jest oferowanie naturalnych suplementów diety, które będą czyste, bezpieczne oraz spełniające wszelkie wymagania konsumentów. Na czele firmy stoją obecnie Carlyn Anderson i Kirsten Carlson, córki Susan, które są godnymi następcami rodziców i sumiennie kontynuują tradycje wprowadzane od początków istnienia firmy.


W ofercie Carlson Labs znajduje się około 200 różnych produktów, których celem jest wsparcie utrzymania odpowiednich poziomów cukru i lipidów we krwi, zachowanie dobrego stanu kości i stawów, odporności, pomoc w zachowaniu ogólnego zdrowia i witalności oraz równowagi psychicznej i wiele innych.


W Carlson Labs na równi z jakością produktów, dba się o środowisko. Oleje rybne tworzone są z najczystszego, najbardziej wartościowego oleju, pochodzącego z ryb żyjących w głębokich, nieskazitelnie czystych wodach. Do połowu ryb marka korzysta z rybołówstwa o niskim wpływie, które stosuje etyczne praktyki i zrównoważone metody. Dzięki szybkiemu uzupełnianiu liczby ryb nie dochodzi do zaburzeń cyklu życia tych zwierząt ani do szkód w ekosystemie. Dodatkowo, każda część ryby złowionej jest
wykorzystywana do spożycia przez ludzi lub zwierzęta, więc nie dochodzi do bezmyślnego marnowania zasobów. Oleje rybne Carlson są produkowane w najnowocześniejszych, wysoko wykwalifikowanych norweskich zakładach, zgodnie z obowiązującymi, rygorystycznymi, norweskimi przepisami i kontrolami. Aby utrzymać ich świeżość, korzysta się z naturalnych przeciwutleniaczy, a nie sztucznych chemikaliów. W celu dodatkowej kontroli i analizy jakości, oleje poddawane są różnym instytucjom, między innymi Międzynarodowemu Standardowi Oleju Rybnego (IFOS) i Międzynarodowej Oceny i Notyfikacji GMO (IGEN), a także laboratoriom zarejestrowanym przez FDA. Dzięki temu osiąga się
gwarancję świeżości, czystości i mocy.


Carlson i wszyscy dostawcy surowców posiadają również certyfikat Friend of the Sea (FOS). Organizacja ta jest typu non-profit i ma na celu ochronę siedlisk morskich. FOS jest znany ze swoich surowych wytycznych i procedur.

Carlson, jak już wyżej zostało wspomniane, był pionierem w branży oleju rybnego w Ameryce Północnej. Od tego czasu jego priorytetem jest pomoc w zachowaniu dróg wodnych dla przyszłych pokoleń. Firma ta jest liderem na rynku olejów rybnych omega-3, jednak teraz dąży do tego, by
dominować w branży w podejmowaniu działań na rzecz ochrony środowiska. Wszystkie butelki i opakowania suplementów diety nadają się do recyklingu.


Dzięki nawiązaniu współpracy z GreenPrint's IMPACT COLLECTIVE, firma zmniejsza ślad z tworzywa sztucznego i zwiększa wysiłki, by zapewnić zrównoważony rozwój. IMPACT COLLECTIVE to marka, która angażuje się w podejmowanie natychmiastowych i pozytywnych działań na rzecz ochrony środowiska. Carlson redukuje zawartość i zużycie plastiku. Dąży do tego, by zapobiec prognozom dotyczących faktu, iż do 2050 roku w oceanach będzie wagowo więcej plastiku niż ryb.


Podsumowując, Carlson Labs to amerykańska firma, która produkuje wysokiej jakości, naturalne suplementy diety. Jej olej z wątroby dorsza stoi na pierwszym miejscu w rankingu olejów w USA.

Produkty marki Carlson Labs są bezpieczne i skuteczne oraz powstają w zgodzie ze środowiskiem.