Medica Herbs

Medica Herbs

Medica Herbs to polska firma zajmująca się produkcją suplementów diety na bazie wyciągów roślinnych. Obecnie może ona poszczycić się rozbudowaną ofertą produktów wzmacniających organizm i wspomagających leczenie rozmaitych dolegliwości. Jej głównym celem jest pomaganie ludziom w dbaniu o zdrowie i samopoczucie, dlatego dokłada wszelkich starań, aby dostarczać swoim klientom produkty skuteczne, bezpieczne i wyróżniające się wysoką jakością. Dzięki swojemu zaangażowaniu marka może liczyć na zaufanie i pozytywne opinie konsumentów.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 72 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 72 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Medica Herbs – połączenie tradycji i nowoczesności 

 

Produkując swoje suplementy diety, firma Medica Herbs łączy tradycję z nowoczesnością. Korzysta ona z wyciągów roślinnych, które od lat stosowane są w medycynie alternatywnej i konwencjonalnej, a same produkty wytwarzane są przy pomocy innowacyjnych technologii, w tym nowoczesnych maszyn kapsułkujących, dzięki którym udaje się uzyskać preparaty bez konserwantów, wypełniaczy i sztucznych barwników. Na uwagę zasługuje również fakt, że w firmie wdrożono HACCP, czyli System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli, oraz GMP, tj. Dobrą Praktykę Produkcyjną. Warto zaznaczyć, że zakład produkcyjny Medica Herbs znajduje się pod stałym nadzorem Głównego Inspektoratu Sanitarnego. 

 

Dbałość o jakość i bezpieczeństwo, wysoka skuteczność i pozytywne opinie konsumentów

 

Suplementy diety Medica Herbs cieszą się pozytywnymi opiniami konsumentów – wynika to z faktu, że wyróżniają się one niebywałą jakością i są bezpieczne w stosowaniu. Ale nie tylko – preparaty tej marki cenione są także za wysoką skuteczność. Aby ją zagwarantować kupującym, firma bazuje na badaniach naukowych i sięga jedynie po sprawdzone i starannie wyselekcjonowane surowce. Wyciągi roślinne pozyskiwane są w taki sposób, aby finalny produkt zawierał maksymalne stężenie substancji aktywnych. Dzięki temu specyfiki Medica Herbs są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Medica Herbs – szeroki asortyment suplementów na różne dolegliwości


Oferta Medica Herbs jest tak zróżnicowana i rozbudowana, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Obejmuje ona m.in. suplementy wzmacniające odporność, dodające energii i witalności, poprawiające pamięć i koncentrację, regulujące poziom cukru we krwi, wspomagające leczenie bezsenności, przyspieszające odchudzanie oraz usprawniające funkcjonowanie układu pokarmowego, kostno-stawowego i sercowo-naczyniowego. Ponadto można zaopatrzyć się w specyfiki poprawiające sprawność seksualną, wspomagające detoksykację organizmu i korzystnie wpływające na urodę czy narząd wzroku. W asortymencie Medica Herbs nie brakuje opcji jednoskładnikowych oraz tych bazujących na kilku komponentach, np. ostropeście, karczochu i mniszku, bambusie, biotynie i skrzypie polnym czy walerianie, melisie i passiflorze. Wśród użytych w nich składników można znaleźć również te mniej popularne, np. amlę, andrographis, tarczycę bajkalską, kudzu czy reishi. Produkty w większości składają się z 60 kapsułek i dostępne są w bardzo przystępnych cenach.

Search engine powered by ElasticSuite