Bene Vobis

Bene Vobis

Bene Vobis to marka należąca do firmy Młyn Oliwski, której historia sięga korzeniami aż do 1594 roku. To właśnie dzięki temu jest ona w stanie skutecznie połączyć wieloletnie doświadczenie i tradycję z nowoczesnością. Dzięki bogatej ofercie suplementów diety, dbałości o jakość i bezpieczeństwo oraz przyjaznemu podejściu do klienta firma może poszczycić się ogromnym zaufaniem i przychylnymi opiniami konsumentów.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 9 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 9 wyników

Ustaw kierunek malejący

Bene Vobis – to, co najlepsze z natury

 

Tym, co wyróżnia markę Bene Vobis na tle wielu innych producentów, jest jej szacunek do natury oraz czerpanie z niej tego, co najlepsze. Dzięki nieustannemu rozwojowi i wykorzystywaniu nowoczesnych technologii firma jest w stanie tworzyć naturalne i skuteczne suplementy diety, w tym witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. W końcu jej nazwa nie wzięła się znikąd – Bene Vobis oznacza nic innego jak „Dobre dla ciebie”. W ofercie marki można znaleźć produkty pozbawione chemicznych dodatków, konserwantów i stabilizatorów.

 

Szeroka oferta suplementów dla każdego

 

Bene Vobis może poszczycić się rozbudowaną ofertą suplementów. Poza witaminami i minerałami klienci mogą zaopatrzyć się m.in. w odżywki białkowe, BCAA, kreatynę, zioła, kwasy omega-3, melatoninę, algi oraz kolagen. Na uwagę zasługuje fakt, że produkty tej marki są dostępne w rozmaitych formach, włączając w to kapsułki, tabletki, proszek, krople oraz płyny. Wszystkie specyfiki są starannie przebadane i w pełni bezpieczne – zakład produkcyjny Bene Vobis spełnia wymagania rozporządzenia (WE) nr 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny środków spożywczych. Co więcej, są one wytwarzane zgodnie z zasadami HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli), GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna) oraz GHP (Dobra Praktyka Higieniczna).

 

Bene Vobis – jakość, nowoczesność i zaangażowanie potwierdzone opiniami konsumentów


O wysokiej jakości suplementów Bene Vobis świadczą nie tylko certyfikaty, ale również opinie zadowolonych klientów. Konsumenci mają do dyspozycji aż dwie profesjonalne linie produktowe – Herbal Line, czyli naturalne produkty bazujące na ekstraktach roślinnych, oraz Sport Line, która obejmuje artykuły dla sportowców i pasjonatów aktywności fizycznej pragnących poprawić swoje wyniki sportowe lub po prostu zadbać o swoje zdrowie. Według filozofii firmy dobre i zdrowe życie zaczyna się od codziennych wyborów, dlatego jej celem jest pomaganie ludziom w ich dokonywaniu. Podsumowując, Bene Vobis to firma, która czerpie garściami z dobrodziejstw natury, dbając o jak najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo swoich specyfików. W jej ofercie można znaleźć szeroki asortyment produktów, które wspierają szereg ważnych procesów zachodzących w organizmie. Z jej asortymentu mogą korzystać nie tylko profesjonalni sportowcy, ale również „zwykli” miłośnicy aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Firma od lat cieszy się zaufaniem konsumentów, a o jej jakości świadczą liczne prestiżowe certyfikaty.

Search engine powered by ElasticSuite