Health Labs Care

Health Labs Care

Health Labs Care to firma zajmująca się produkcją suplementów diety. Wspiera ona dążenie do zachowania zdrowia, dobrego samopoczucia oraz wyglądu. Wierzy, że jest to możliwe wyłącznie dzięki świadomemu wyborowi wysokiej jakości naturalnych suplementów, dlatego też w jej ofercie znaleźć można wyłącznie takie produkty.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 54 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 54 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Filozofią marki jest tworzenie preparatów skierowanych dla kobiet w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną. HealthLabs jest na bieżąco z najnowszymi badaniami naukowymi i produkuje suplementy w oparciu o nie. Chce mieć pewność, że oferuje tylko to, co najlepsze a skład produktów będzie spełniał najsurowsze wymagania i standardy wyznaczane przez najmądrzejsze głowy świata. Health Labs Care szczyci się posiadaniem w swojej kadrze wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych naukowców i specjalistów z różnych dziedzin. Dzięki temu firma może dać gwarancję, że produkowane przez nią dobra są najwyższej jakości, mają wysoką skuteczność i bezpieczeństwo.


Oprócz tego, taki zespół jest w stanie opracować najlepszy z możliwych skład i formułę produktów, który zapewnia najlepsze działanie. O jakości oferowanych suplementów diety przez Health Labs Care świadczy fakt rygorystycznego dobierania dostawców surowców. Marka ta przy wyborze najlepszych składników nie kieruje się ceną, lecz jakością, a powszechnie wiadomo, że wartościowe surowce są bardzo kosztowne. Składniki muszą spełnić surowe wymagania i normy. Firma wybiera tylko takie surowce, które mają pewne źródło, klinicznie udowodnione działanie oraz są uprawiane w zgodzie z planetą.


Health Labs Care oprócz koncentrowania się na składzie produktów, dba także o ich przyswajalność oraz komponuje je w taki sposób, aby zawierały największą możliwą dawkę substancji aktywnej, oczywiście bezpieczną dla organizmu. Przy łączeniu różnych składników, marka ma na uwadze możliwość ich wzajemnego oddziaływania na siebie i dobiera je tak, by wykazywały najlepsze działanie. Marka ma również na uwadze dobro środowiska. Tworzy swoje produkty zgodnie z filozofią „zero waste”. Stara się ograniczyć zużycie plastiku do minimum. Suplementy zamykane są w butelkach z ciemnego szkła i umieszczane w tekturowych kartonach, które pochodzą z recyklingu. Do zabezpieczenia przesyłki firma używa papierowych taśm i naturalnych wypełniaczy, możliwych do rozpuszczenia w wodzie.


Helath Labs Care ma na celu wsparcie naturalnego funkcjonowania organizmu, wspomagając jego możliwości regeneracyjne i obronne. Oferuje szereg suplementów, które pomogą wdrożyć do życia nowe, zdrowe nawyki. W ofercie firmy znaleźć można produkty opóźniające procesy starzenia się, dodające energii, poprawiające koncentrację, a także takie, które pomogą osiągnąć wymarzoną sylwetkę i będą brały udział w kontroli wagi. Marka ta oferuje między innymi wegańskie oleje, będące źródłem kwasów z rodziny omega, preparaty zawierające witaminy z grupy B, linię ThyroMe, wspierającą pracę tarczycy i wiele innych.


Podsumowując, Health Labs Care to niezwykła marka suplementów diety, która pomaga zadbać nie tylko o wygląd, lecz także o odporność i dobre samopoczucie. Co ważne, produkty są tworzone w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną i zgodnie ze środowiskiem. Szeroki wachlarz oferowanych preparatów sprawi, że każdy wybierze coś dla siebie.