Stymulanty i neurotransmitery

Stymulanty i neurotransmitery to suplementy diety mające na celu usprawnić procesy myślowe, w szczególności skupienie. Ich działanie można porównać do kubka z małą czarną lub napoju energetycznego. Zawarte w nich substancje wpływają na układ nerwowy, poprawiając niektóre funkcje kognitywne, dzięki czemu produkty te są bardzo popularne wśród osób pracujących umysłowo, uprawiających sport oraz narażonych na długotrwały stres. Czym dokładnie są stymulanty i neurotransmitery? I jak wybrać najlepsze preparaty z tej kategorii?

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 44 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 44 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Stymulanty i neurotransmitery

 

Stymulanty i neurotransmitery to suplementy diety, których głównym zadaniem jest polepszenie funkcji kognitywnych, w szczególności skupienia. Wpływają one na układ nerwowy, wzmacniając przepływ impulsów elektrycznych w synapsach i pobudzając do bardziej efektywnej pracy i nauki. Doskonale sprawdzają się one również w przypadku osób aktywnie uprawiających sport. Zażycie ich przed treningiem znacznie poprawia wyniki i wydajność mięśniową. Do najpopularniejszych naturalnych stymulantów należą kofeina, tauryna, guarana oraz takie rośliny jak ashwaghanda, żeń-szeń, różeniec górski oraz bakopa drobnolistna. Jeśli chodzi o inne substancje poprawiające myślenie i uwagę, zalicza się do nich magnez i l-karnityna. W MyBionic znajdziesz specyfiki z dodatkiem związków wspomagających, w tym niacyny, kreatyny, beta-alaniny oraz l-argininy.

 

Stymulanty i neurotransmitery – przeciwwskazania

 

Jakie działania niepożądane mogą wystąpić po wdrożeniu do kuracji neurotransmiterów i stymulantów? Skutki uboczne ich zażywania zależą przede wszystkim od ich rodzaju. Przedawkowanie łagodnych związków, takich jak kofeina, może prowadzić do nadmiernego zmęczenia, problemów ze snem oraz wzrostu ciśnienia, natomiast przyjęcie zbyt dużej ilości tauryny może wywoływać takie objawy jak ból brzucha, wymioty oraz odwodnienie. Wśród przeciwwskazań do ich stosowania wymienia się przewlekłe schorzenia, w tym niewydolność układu sercowo-naczyniowego oraz choroby serca i nerek. Jeśli nie wiesz, czy powinieneś suplementować naturalne stymulanty, porozmawiaj na ten temat ze specjalistą. 

 

Stymulanty i neurotransmitery – preparaty

 

W MyBionic znajdziesz sprawdzone neurotransmitery i stymulanty o rozmaitych składach – preparaty w formie tabletek, kapsułek oraz proszku o różnych stężeniach i od najbardziej zaufanych producentów. 

 

Stymulanty i neurotransmitery – kapsułki

 

Przykładowe preparaty ze stymulantami i neurotransmiterami w kapsułkach: 

 

  • Olimp Caffeine Kick (60 kapsułek),
  • ForMeds Bicaps Energy żeń-szeń, guarana, różeniec górski (60 kapsułek),
  • Singularis Superior Kofeina forte (60 kapsułek).

 

Stymulanty i neurotransmitery – proszek

 

Przykładowe preparaty ze stymulantami i neurotransmiterami w proszku: 

 

  • Trec Nitrobolon (300 g),
  • Pro Supps Hyde Pre Workout (292 g),
  • Dorian Yates Blood and Guts Pre-Workout (380 g).

 

Stymulanty i neurotransmitery – płyn

 

Przykładowe preparaty ze stymulantami i neurotransmiterami w płynie:

 

  • Trec Boogieman shot (100 ml),
  • 6PAK Bestia (80 ml),
  • Olimp R-Weiler Shot (60 ml).

 

Stymulanty i neurotransmitery – ceny

 

Ceny legalnych stymulantów w MyBionic zależą od stężenia substancji aktywnych, producenta oraz formy. Zaczynają się one od 3,90 zł za 6PAK Crazy Shot o smaku cytrynowo-winogronowym. Za produkt Singularis Superior Kofeina forte, na przykład, zapłacisz 23,90 zł, natomiast zakup specyfiku 6PAK Bestia o smaku tropikalnym to koszt rzędu 67,90 zł. Przed dokończeniem zakupów nie zapomnij zajrzeć do zakładki z promocjami, w której przygotowaliśmy dla ciebie atrakcyjne rabaty!

 

Bibliografia +
Search engine powered by ElasticSuite