Active Edge

Active Edge

Active Edge to firma produkująca wysokiej klasy suplementy, które znajdują się w diecie najlepszych sportowców na całym świecie. Produkty te są roślinne, a ich prozdrowotne działanie zostało potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi. Marka ta dba o jakość swoich preparatów – są one wytwarzane wyłącznie ze sprawdzonych składników i przechowywane w optymalnych warunkach, aby nie utraciły swoich wyjątkowych właściwości. Jeśli stawiasz na wysoką jakość i bezpieczeństwo, suplementy od Active Edge to idealna opcja dla ciebie. 

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 8 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 8 wyników

Ustaw kierunek malejący

Active Edgesuplementy diety stworzone przez miłośnika sportu

 

Firma Active Edge została założona przez Johna Careya, niegdyś zapalonego sportowca i przedsiębiorcę. Carey odnosił sukcesy w judo (miał czarny pas), w maratonach i kolarstwie górskim. Jego karierę przerwała choroba – dna moczanowa. Leki zalecane przez lekarzy nie przynosiły zamierzonych efektów, a wręcz przysporzyły Johnowi skutków ubocznych w postaci złego samopoczucia i zawrotów głowy. Kilka lat po pierwszym ataku Carey odbył służbową podróż do Stanów Zjednoczonych. Tam przeżył kolejny atak choroby i wtedy jeden z jego kolegów opowiedział mu o pewnym mężczyźnie, który twierdził, że wiśnie z miejscowego sadu pomogły mu pozbyć się bolesnych objawów dny moczanowej. John wypróbował sposób kolegi i okazał się on dla niego skuteczny. Dlatego po powrocie do Wielkiej Brytanii postanowił zaopatrzyć się w zapasy owego soku, ale nigdzie nie mógł znaleźć dystrybutora. I tak narodził się pomysł na biznes – John Carey postanowił rzucić dotychczasową pracę i zająć się produkcją soku wiśniowego na wielką skalę.

 

Wysoka skuteczność potwierdzona nie tylko opiniami, ale przede wszystkim badaniami

 

Pierwszy produkt został dopuszczony do obrotu 1 stycznia 2006 roku i był to CherryActive. W ciągu kilku kolejnych lat wyjątkowy sok zyskiwał na popularności, a firma powoli się rozrastała. Powstał wiśniowy proszek liofilizowany, nieposiadający kalorii. W 2008 roku londyńska drużyna rugby zainteresowała się doniesieniami o niezwykłych właściwościach soku wiśniowego i postanowiła go przetestować, wyrabiając sobie własną opinię. Okazało się, że po jego spożyciu zawodnicy byli bardziej wydolni, a ich organizmy szybciej regenerowały się po wysiłku. Postanowiono więc przeprowadzić badania naukowe, które jednoznacznie potwierdziłyby właściwości soku wiśniowego. W 2009 r. London South Bank University podjął się tej próby i w wyniku licznych testów udowodniono imponujące wpływy z przyjmowania tego napoju. Od tego czasu inne ośrodki również prowadziły podobne badania i wynikło z nich, że suplement ten pomaga w obniżeniu poziomu kwasu moczowego i korzystnie wpływa na jakość snu. Warto podkreślić, że jedna szklanka rozcieńczonego soku zawiera więcej przeciwutleniaczy niż 23 porcje owoców i warzyw.

 

Active Edgeprodukty stworzone z myślą o szeroko pojętym zdrowiu

 

Od 2010 roku Active Edge zdobywa szturmem światowy rynek. Marka ta posiada dystrybucję w RPA, Australii, Malezji oraz w Polsce. W 2017 roku poszerzono jej asortyment o takie suplementy jak CherryActive, BlueberryActive, BeetActive i PomegranateActive. Produkty Active Edge przynoszą szereg korzyści dla człowieka. Oprócz tego, że mają pyszny smak, to są doskonałym źródłem przeciwutleniaczy, wspomagają pracę jelit, pozytywnie wpływają na sen, pamięć i wzrok, pomagają utrzymać optymalne ciśnienie krwi oraz wspierają leczenie dny moczanowej, artretyzmu czy fibromialgii. Active Edge jest zdobywcą prestiżowych certyfikatów i nagród, w tym: Naturally Good Health Products Awards 2016, Natural Lifestyle Awards 2008, NaturalLifestyle HIGHLY COMMENDED Best Sports i wiele innych. Podsumowując, Active Edge to niezwykła marka, która proponuje wysokiej jakości, naturalne soki, oferujące szereg korzyści dla zdrowia, dlatego też spotyka się ona z tak pozytywnymi opiniami konsumentów. Dzięki sumienności i staranności przygotowywania swoich produktów firma cieszy się zaufaniem klientów – w tym światowej klasy sportowców – na całym globie.

Search engine powered by ElasticSuite