Active Edge

Active Edge

Active Edge jest firmą produkującej wysokiej klasy suplementy diety, które znajdują się w diecie najlepszych sportowców na całym świecie. Produkty te są roślinne i mają potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi działanie prozdrowotne. Marka dba o jakość swoich suplementów, toteż są one wytwarzane tylko i wyłącznie ze sprawdzonych produktów oraz przechowywane w optymalnych warunkach, tak, aby nie utraciły żadnych z wyjściowych wartości. 

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 8 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 8 wyników

Ustaw kierunek malejący

Firma została założona przez Johna Careya, niegdyś zapalonego sportowca i przedsiębiorcy. Carey odnosił sukcesy w judo (miał czarny pas), w maratonach i kolarstwie górskim. Jego karierę przerwała choroba – dna moczanowa. Leki zalecane przez lekarzy nie przynosiły zamierzonych efektów, a wręcz przysporzyły Johnowi skutków ubocznych w postaci złego samopoczucia i zawrotów głowy. Kilka lat po pierwszym ataku Carey odbył służbową podróż do Stanów Zjednoczonych. Tam przeżył kolejny atak choroby i wtedy jeden z jego kolegów opowiedział mu o pewnym mężczyźnie, który twierdził że wiśnie z miejscowego sadu pomogły mu pozbyć się bolesnych objawów dny moczanowej. John wypróbował sposób kolegi i okazał się on dla niego skuteczny. Dlatego po powrocie do Wielkiej Brytanii postanowił zaopatrzyć się w zapasy owego soku, ale nigdzie nie mógł znaleźć dystrybutora. I tak narodził się pomysł na biznes – John Carey postanowił rzucić dotychczasową pracę i zająć się produkcją soku wiśniowego na wielką skalę.       

Pierwszy produkt został  dopuszczony do obrotu na rynku 1 stycznia 2006 roku i był to CherryActive. W ciągu kilku kolejnych lat wyjątkowy sok zyskiwał na popularności, a firma powoli rozrastała się. Powstał wiśniowy proszek liofilizowany, nieposiadający kalorii. W 2008 roku londyńska drużyna rugby zainteresowała się doniesieniami o niezwykłych właściwościach soku wiśniowego i postanowiła go przetestować. Okazało się, że po wypijaniu soku, zawodnicy byli bardziej wydolni, a ich organizmy szybciej regenerowały się po wysiłku. Postanowiono więc przeprowadzić badania naukowe, które jednoznacznie potwierdziłyby właściwości soku wiśniowego. W 2009 r. London South Bank University podjął się tej próby i w wyniku licznych testów udowodniono imponujące wpływy ze spożywania tego napoju. Od tego czasu inne ośrodki również prowadziły podobne badania i wynikło z nich, że pomaga on w obniżeniu poziomu kwasu moczowego, korzystnie wpływa na jakość snu, a ponadto jedna szklanka rozcieńczonego soku zawiera więcej przeciwutleniaczy niż 23 porcje owoców i warzyw.           

Od 2010 roku Active Edge zdobywa szturmem rynek światowy. Posiada dystrybucję w RPA, Australii, Malezji i Polsce. W 2017 roku poszerzono asortyment o CherryActive, BlueberryActive, BeetActive i PomegranateActive.          

    Produkty Active Edge przynoszą szereg korzyści dla człowieka. Oprócz tego, że mają pyszny smak, to są doskonałym źródłem przeciwutleniaczy, wspomagają pracę jelit, pozytywnie wpływają na sen, pamięć i zdrowie oczu, pomagają utrzymać optymalne ciśnienie krwi oraz wspierają leczenie dny moczanowej, artretyzmu czy fibromialgii.           

   Active Edge jest zdobywcą prestiżowych certyfikatów i nagród, takich jak: Naturally Good Health Products Awards 2016, Natural Lifestyle Awards 2008, NaturalLifestyle HIGLY COMMENDED Best Sports i wiele innych.              Podsumowując, Active Edge to niezwykła marka, która oferuje wysokiej jakości, naturalne soki posiadające szereg korzyści. Dzięki sumienności i staranności przygotowywania swoich produktów, firma cieszy się zaufaniem klientów, w tym światowej klasy sportowców, na całym globie.