Formotiva

Formotiva

Marka Formotiva to polska firma, która zajmuje się produkcją najwyższej jakości suplementów diety. Swoje wytwórnie posiada w Pabianicach, Ksawerowie i Rzgowie. Tworzy ona najwyższej jakości preparaty, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających sportowców, zawodników i osób aktywnych fizycznie. Firma ta posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz działa w oparciu o najnowocześniejsze technologie farmaceutyczne.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 6 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 6 wyników

Ustaw kierunek malejący

Filozofią marki Formotiva jest oferowanie takich suplementów, które odznaczają się dużą mocą, efektywnością oraz spełnianiem najsurowszych standardów i wymogów. Każdy produkt tworzony jest w oparciu o certyfikowane komponenty, by zapewnić najwyższą jakość. Formotiva dynamicznie i nieustannie się rozwija. Działa w sektorze ochrony zdrowia już od ponad dwudziestu pięciu lat. Co roku szczyci się byciem w czołówce rankingu na najlepszą polską firmę farmaceutyczną. Jest liderem wśród marek oferujących leki bez recepty i suplementy diety. Wyróżnia się także działaniem zgodnym z najnowocześniejszymi technologiami farmaceutycznymi. Posiada też własne zaplecze naukowo-badawcze.


Do projektowania produktów marka wykorzystuje wysokiej klasy, innowacyjne urządzenia laboratoryjne. Umożliwia to tworzenie preparatów zgodnie z najnowszymi trendami w świecie suplementów diety. O trosce firmy o jakość i bezpieczeństwo świadczy fakt, że wdrożony został system GMP (Good Manufacturing Practice), czyli Dobrej Praktyki Produkcyjnej, która ma zapewnić o wykorzystywaniu do produkcji wyłącznie czystych i wartościowych surowców, bez dodatku sztucznych i zbędnych konserwantów, ulepszaczy itp. Oprócz tego, każda z wytwórni (Pabianice, Ksawerów, Rzgów) szczyci się posiadaniem certyfikatów Głównego Inspektora Farmaceutycznego.


Marka Formotiva dba również o bezpieczeństwo i ochronę środowiska. Potwierdza to fakt, iż jest ona w nieustannej współpracy z Głównym Inspektoratem Farmaceutycznym, Głównym Inspektoratem Sanitarnym i Epidemiologicznym, Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Polskim Komitetem Normalizacyjnym, Państwową Inspekcją Pracy, Polską Izbą Przemysłu Farmaceutycznego oraz z organizacjami międzynarodowymi, takimi jak: TUV Nord, International Society for Pharmaceutical Engineering.


Firma oferuje szeroką gamę produktów. Można spotkać w niej odżywki białkowe, aminokwasy, odżywki przedtreningowe, witaminy i minerały, batony i shoty, produkty wspomagające spalanie tłuszczu, kreatyny oraz odżywki węglowodanowe. Co ważne, składniki tych preparatów dobrane są w odpowiednich dawkach, które zapewniają najwyższą skuteczność. Odżywki białkowe i węglowodanowe wspomagają, przy odpowiednim treningu, najbardziej efektywnie zbudować masę mięśniową w bezpieczny sposób.


Podsumowując, Formotiva to polska marka suplementów diety, która zajmuje się produkcją najwyższej jakości preparatów przeznaczonych dla sportowców, zawodników oraz osób aktywnych fizycznie. Działa zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami oraz posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, by móc zapewnić to, co najlepsze. Ważne jest dla niej bezpieczeństwo swoich suplementów zarówno dla człowieka, jak i środowiska.

Search engine powered by ElasticSuite