Formotiva

Formotiva

Marka Formotiva to polska firma, która zajmuje się produkcją najwyższej jakości suplementów diety. Swoje wytwórnie posiada w Pabianicach, Ksawerowie oraz Rzgowie. Tworzy ona najwyższej jakości produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających sportowców, zawodników i osób aktywnych fizycznie. Firma ta posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz działa w oparciu o najnowocześniejsze technologie farmaceutyczne.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 3 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 3 wyników

Ustaw kierunek malejący

Formotivasuplementy diety na bazie certyfikowanych składników

 

Filozofią marki Formotiva jest oferowanie takich preparatów, które odznaczają się dużą mocą, efektywnością oraz spełnianiem najsurowszych standardów i wymogów. Każdy produkt tworzony jest w oparciu o certyfikowane komponenty, by zapewnić najwyższą jakość. Formotiva dynamicznie i nieustannie się rozwija. Działa ona w sektorze ochrony zdrowia już od ponad 25 lat. Co roku szczyci się byciem w czołówce rankingu najlepszych polskich firm farmaceutycznych. Jest ona liderem wśród marek oferujących leki bez recepty i suplementy diety. Wyróżnia się także działaniem zgodnym z najnowocześniejszymi technologiami farmaceutycznymi. Ponadto posiada własne zaplecze naukowo-badawcze. Do projektowania produktów marka wykorzystuje wysokiej klasy, innowacyjne urządzenia laboratoryjne. Umożliwia jej to tworzenie preparatów zgodnie z najnowszymi trendami w świecie suplementów diety. 

 

Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami i opiniami zadowolonych klientów

 

O trosce firmy o jakość i bezpieczeństwo świadczy fakt, że wdrożony został system GMP (Good Manufacturing Practice), czyli Dobrej Praktyki Produkcyjnej, który ma zapewnić o wykorzystywaniu do produkcji wyłącznie czystych i wartościowych surowców, bez dodatku sztucznych i zbędnych konserwantów, ulepszaczy itp. Oprócz tego każda z wytwórni (Pabianice, Ksawerów, Rzgów) szczyci się posiadaniem certyfikatów Głównego Inspektora Farmaceutycznego. Marka Formotiva dba również o bezpieczeństwo i ochronę środowiska. Potwierdza to fakt, iż jest ona w nieustannej współpracy z Głównym Inspektoratem Farmaceutycznym, Głównym Inspektoratem Sanitarnym i Epidemiologicznym, Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Polskim Komitetem Normalizacyjnym, Państwową Inspekcją Pracy, Polską Izbą Przemysłu Farmaceutycznego oraz z organizacjami międzynarodowymi, takimi jak TUV Nord czy International Society for Pharmaceutical Engineering. O jej ogromnym zaangażowaniu i stawianiu na najwyższą jakość świadczą również pozytywne opinie klientów.

 

Formotivaprodukty stworzone z myślą o początkujących i zaawansowanych sportowcach

 

Formotiva oferuje szeroką gamę produktów. Można spotkać w niej odżywki białkowe, aminokwasy, odżywki przedtreningowe, witaminy i minerały, batony i shoty, spalacze tłuszczu, kreatynę oraz odżywki węglowodanowe. Co ważne, składniki tych preparatów dobrane są w odpowiednich dawkach, dzięki czemu zapewniają one najwyższą skuteczność. Odżywki białkowe i węglowodanowe wspomagają, przy odpowiednim treningu, najbardziej efektywnie zbudować masę mięśniową w bezpieczny sposób. Podsumowując, Formotiva to polska marka suplementów diety, która zajmuje się produkcją najwyższej jakości preparatów przeznaczonych dla sportowców, zawodników oraz osób aktywnych fizycznie. Działa ona zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami oraz posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, by móc zapewnić swoim odbiorcom to, co najlepsze. Ważne jest dla niej bezpieczeństwo zarówno człowieka, jak i środowiska. O jej sukcesie świadczą nie tylko certyfikaty, ale również pozytywne opinie konsumentów. 

 

Search engine powered by ElasticSuite