HEPATICA

HEPATICA

Hepatica to polska marka suplementów diety, która swoją wysoką pozycję budowała przez wiele lat. Stworzona została przez Sławka Rasińskiego, jednego z niesamowitych badaczy i podróżników. Rasiński fascynował się naturą, był pod wrażeniem tego, ile dóbr daje świat przyrody.Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 13 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 13 wyników

Ustaw kierunek malejący

Filozofią marki jest tworzenie skutecznych suplementów, o unikalnym, odpowiednio dobranym i sprawdzonym składzie. Hepatica zdaje sobie sprawę z tego, że aby móc stworzyć idealny produkt, należy dobrać odpowiednie surowce, o wysokiej jakości i przebadanej zawartości substancji aktywnych. Nie bez znaczenia jest również dawka – zbyt mała może nie zadziałać, a zbyt wysoka wywołać skutki uboczne. Ważne jest znalezienie odpowiedniej postaci produktu. Hepatica dobiera najlepszą postać (proszek, kapsułka, płyn, saszetka itp.) suplementu, która wykaże najlepsze działanie i efekty.

Do produkcji Hepatica używa wyłącznie kapsułek roślinnych, dlatego większość preparatów jest odpowiednia dla wegan i wegetarian. Marka tworzy czyste produkty o prostym składzie. Unika dodawania zbędnych substancji, takich jak barwniki, konserwanty czy wypełniacze. Ponadto całkowicie zrezygnowała ze stearynianu magnezu.

Każdy produkt marki Hepatica posiada certyfikaty analityczne, potwierdzające jego jakość i skład. Suplementy są również badane pod kątem autentyczności i bezpieczeństwa. Wieloletnie doświadczenie marki Hepatica sprawia, że jest ona w stanie zaoferować to, co najlepsze. Istnienie na rynku od dłuższego czasu pozwala na opracowanie jak najlepszych składów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

W ofercie firmy znajduje się mnóstwo suplementów. Szeroka gama produktów sprawi, że każdy na pewno będzie w stanie wybrać najbardziej odpowiedni do swoich potrzeb preparat. Znaleźć tu można między innymi witaminy i minerały, ekstrakty z roślin cenionych w medycynach ludowych świata , na przykład Ashwagandha, Shilajit, Reishi, Oregano, Kurkumina, colostrum, wyciągi z roślin oleistych i wiele innych.

Podsumowując, Hepatica to niezwykła marka suplementów diety, która oferuje zazwyczaj roślinne, wegańskie produkty. Została ona założona przez Polaka, niezwykle wykształconego pasjonata przyrody – Sławka Rasińskiego. Firma ta zajmuje się tworzeniem skutecznych preparatów o opatentowanym składzie i formule, a bez dodatku zbędnych i sztucznych dodatków w postaci substancji wypełniających, konserwujących czy barwiących. Zaletą marki jest szeroki wybór suplementów i ich postaci – znaleźć tu można witaminy, wyciągi roślinne, olejki, soki, colostrum i wiele innych.