6PAK

6PAK

6PAK Nutrition to marka suplementów diety, która na rynku istnieje od 2014 roku. Powstała ona jako wynik niezwykłej pasji założycieli do sportu. Oferuje produkty przeznaczone nie tylko dla profesjonalnych sportowców, lecz dla wszystkich, którzy aktywność fizyczną stawiają na wysokim miejscu w swoim szeregu wartości. Za priorytet uznaje stosowanie naturalnych, bezpiecznych składników w połączeniu z pysznym smakiem.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 43 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 43 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Filozofią marki jest wspieranie ludzi w dążeniu do uzyskania wymarzonej sylwetki, a przede wszystkim zdrowia. 6PAK Nutrition w wyjątkowy sposób pragnie nakierować swoich konsumentów na przejście na zdrowy styl życia, w którym nie brakuje miejsca na aktywność fizyczną. Dąży do tego, by pomóc odnaleźć ludziom satysfakcję z treningów i uzyskać jak najlepsze i najtrwalsze efekty po nich. Firma z wielką troską podchodzi do projektowania swoich produktów. Najważniejsze dla nich jest to, by spełniały one wymagania konsumentów i dawały wyłącznie to, co najlepsze. Jednym z zadań 6PAK Nutrition jest produkcja preparatów o pysznym smaku. Jako jedna z nielicznych marek na rynku suplementów diety, na równi z jakością, bezpieczeństwem i prostym składem firma stawia również na zachowanie przyjemnego smaku.


Marka ta wierzy, ze zastosowanie takiego rozwiązania jest w stanie zachęcić jeszcze większą grupę ludzi do korzystania z oferowanych przez siebie produktów. Często zdarza się, że to właśnie przez mdły, niedobry smak konsumenci rezygnują z suplementacji preparatów korzystnie wpływających na zdrowie. O niezwykłej jakości i skuteczności produktów 6PAK Nutrition świadczy fakt, że do ambasadorów tej marki należy mnóstwo światowej klasy osobowości ze świata sportu. Są to między innymi: Piotr „Bestia” Piechowiak – były strongman i kulturysta; Jakub Obara - mistrz Polski i finalista Mistrzostw Europy w Fitness; Wioletta Radzanowska – gwiazda kategorii Bikini Fitness; Jakub Kubańczyk Flas – raper oraz posiadacz mistrzowskiego pasa federacji FAME MMA; Michał Mundek Dryja – trener personalny. 6PAK Nutrition promuje korzystny wpływ aktywności fizycznej na zdrowie. Prowadzi rozległą działalność w Internecie – mediach społecznościowych, You Tube i innych, gdzie głosi, że sport oprócz dobrze zbudowanej sylwetki, może przynosić wiele innych korzyści np. poprawę samopoczucia, podniesienie samooceny, obniżenie stresu, polepszenie koncentracji czy zwiększenie wydolności organizmu.
           

Szeroka gama produktów 6PAK Nutrition sprawia, że każdy z nas jest w stanie dobrać najbardziej odpowiedni do indywidualnych potrzeb preparat.  W ofercie znaleźć można: odżywki białkowe o dobrej wchłanialności i różnorodnych smakach, aminokwasy, kreatyny, witaminy, minerały, naturalne wyciągi roślinne, preparaty przedtreningowe, spalacze tłuszczu, a także żywność funkcjonalna – sosy 0 kcal, kremy, przekąski czy frużeliny. Podsumowując, 6PAK Nutrition to niezwykła marka suplementów diety, która powstała jako wynik pasji do sportu. Jej celem jest wspieranie ludzi w dążeniu do osiągnięcia zdrowia i witalności. Marka chce dotrzeć do jak największej grupy konsumentów, by oferować im to, co najlepsze. Zaletą tej firmy jest stawianie na równi jakości i bezpieczeństwa preparatów z ich smakiem.