Vitaler's

Vitaler's

Vitaler's jest polską marką suplementów diety, cieszącą się zaufaniem tysięcy konsumentów. Oferuje ona wyłącznie takie produkty, które są wolne od podejrzanych i zbędnych dodatków, takich jak konserwanty, wypełniacze czy barwniki. Marka ta oferuje szeroki wachlarz produktów, które oprócz czystego, prostego składu charakteryzują się również bardzo dobrą wchłanialnością i przyswajalnością.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 17 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 17 wyników

Ustaw kierunek malejący

Filozofią marki jest wspieranie codziennej diety każdego z nas. Vitaler's tworzy suplementy, które mają na celu wspomóc ludzi w dążeniu do zdrowia – pomagają im uzupełnić dietę o niezbędne substancje, pochodzące z naturalnych i sprawdzonych źródeł. Produkty te są w pełni przebadanie i posiadają gwarancję bezpieczeństwa firmy.

Zaletą Vitaler's jest także dbanie o najwyższą jakość swoich produktów. Wiele z nich przyjmuje postać kropel, która nie tylko ułatwia stosowanie, lecz także zapewnia lepsze i szybsze działanie. Bazą tych preparatów jest zazwyczaj olej lniany tłoczony na zimno. Stanowi on bardzo dobre źródło niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz wielu innych cennych składników naturalnych. Oprócz tego, jest także doskonałym produktem, umożliwiającym wchłanianie i zapewniającym wysoką biodostępność związków rozpuszczalnych w tłuszczach, między innymi witaminy A, D, E czy K. Inną możliwością, która może stanowić bazę produktów Vitaler's, jest poddawana wielostopniowej filtracji woda. Procesy te mają na celu zapewnić o nieskazitelnej, krystalicznej czystości wody. W ofercie Vitaler's znaleźć można między innymi: beta-karoten, witaminę B9, witaminę D3, kompleks witamin ADEK, melatoninę i wiele innych.

Podsumowując, Vitaler's to marka suplementów diety, pochodząca z Polski. Jej priorytetem jest tworzenie naturalnych produktów, które będą kompleksowo wspierać zdrowie człowieka. Żaden z preparatów tej marki nie zawiera sztucznych dodatków, barwników czy konserwantów. Zaletą marki jest produkcja preparatów w formie kropel, która jest bardzo wygodna w stosowaniu oraz zwiększa biodostępność zawartych składników aktywnych.