Estrovita

Estrovita

Estrovita to marka, która zajmuje się produkcją różnych rodzajów najwyższej jakości olejów. Dzięki opatentowaniu unikatowej formuły estrów etylowych kwasów tłuszczowych omega 3, 6 i 9 stworzono tak zwane nutraceutyki, które wykazują zarówno działanie żywności funkcjonalnej, jak i suplementów diety. 

Ładuję...

Wyświetlono 21 wyników

Ustaw kierunek malejący

Wyświetlono 21 wyników

Ustaw kierunek malejący

Filozofią firmy jest dostarczanie na rynek naturalnych i bezpiecznych kwasów tłuszczowych omega -3, 6 i 9. Oferowane produkty zawierają wysoko skoncentrowane kwasy, które gwarantują najlepsze działanie. Skład jest prosty i przejrzysty. Produkty Estrovita wyróżnia przestrzeganie tak zwanej “złotej proporcji” kwasów omega 3 do omega 6, która wynosi 2:1. Produkty zawierają mieszaninę olejów tłoczonych na zimno z co najmniej  4 roślin: lnu, ogórecznika, wiesiołka i czarnej porzeczki. Warto podkreślić, że produkty tej marki wzbogacane są witaminami. Estrovita posiada certyfikat V- Label przyznawany takim produktom, które są w pełni roślinne. Dzięki temu firma może poszerzyć krąg swoich odbiorców o wegan i wegetarian.             

Na wysoką jakość oferowanych suplementów tej firmy wpływa fakt, że wszystkie są tworzone w jednym miejscu: w wyspecjalizowanym zakładzie produkcyjnym, który należy do spółki Skotan.  Procesy powstawania wszelkich substancji przebiegają w warunkach najnowszych technologii i spełniają standardy GMP /GHP/ HACCP. Estrovita zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest współpraca tylko ze sprawdzonymi dostawcami, dlatego też oleje wykorzystywane do pozyskiwania kwasów tłuszczowych pochodzą od certyfikowanych polskich sprzedawców. Dzięki temu można mieć pewność, że spełniają one najsurowsze standardy i są w pełni wartościowe.           

Wieloletnia praca firmy doprowadziła do opatentowania wyjątkowego procesu produkcji, które umożliwia wyizolowanie najczystszej, skoncentrowanej formy kwasów omega 3, 6, 9 z mieszaniny co najmniej czterech olejów roślinnych. Nie mają one żadnych zanieczyszczeń. Homogenizacja, czyli dwustopniowe mieszanie, umożliwia otrzymanie klarownej mieszaniny, z której można wyprowadzić wysoce przyswajalne formy kwasów omega -3, 6, 9, czyli estry etylowe. Taka postać (monocząsteczek) zwiększa biodostępność i wchłanialność kwasów, umożliwiając tym samym dotarcie do niemal wszystkich komórek ludzkiego organizmu. Dodatkowym atutem Estrovity jest również to, że zabezpiecza ona swoje produkty przed dostępem tlenu, który mógłby negatywnie wpłynąć na ich wartość. Oprócz tego, w procesie konfekcjonowania, butelki są nasycane azotem. Działanie te gwarantują zachowanie wszystkich prozdrowotnych właściwości.           

Estrovita nieustannie próbuje polepszać się dla klientów, o czym świadczy fakt, że jest na bieżąco z najnowszymi badaniami naukowymi. Stara się, by oferowane przez nią produkty były jak najlepsze i przynosiły wiele korzyści dla zdrowia. Kwasy tłuszczowe z rodziny omega mają wiele prozdrowotnych właściwości. Badania potwierdzają, że między innymi zapobiegają one wystąpieniu chorób serca, zmniejszają stany zapalne w organizmie, niwelują ryzyko nowotworów i chorób stawów. Ponadto wspomagają wzrost włosów oraz korzystnie wpływają na pamięć.

Podsumowując, Estrovita to godna zaufania marka, która oferuje wysokiej jakości kwasy omega -3, 6 i 9. Dzięki rygorystycznym zasadom panującym podczas produkcji, można uzyskać gwarancję skuteczności, czystości i bezpieczeństwa suplementów.

Search engine powered by ElasticSuite