Laborell

Laborell

Laborell to marka suplementów diety, która zajmuje się ich produkcją od samego początku i kontroluje ten proces do końca. Sama tworzy koncepcję, która obejmuje dobór odpowiednich składników i formy, a także opracowanie unikalnej receptury, przeprowadzenie badań, oraz pakowanie, magazynowanie i transport.Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 13 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 13 wyników

Ustaw kierunek malejący

Filozofią marki jest tworzenie takich produktów, które idealnie trafią w potrzeby konsumentów i spełnią ich oczekiwania. Każdy produkt, który schodzi z taśm produkcyjnych Laborell, zanim powstanie musi być odpowiednio przetestowany i sprawdzony.

Marka zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na niej ciąży. Dlatego też nad powstaniem danego preparatu czuwa grono wysoko wykwalifikowanej kadry. W Radzie Naukowej, która projektuje ten produkt, zasiadają wyłącznie wykształceni specjaliści, dysponujący dużą i nowoczesną wiedzą. Do zadań tejże Rady Naukowej należy między innymi opracowanie unikalnej receptury, która w najskuteczniejszy sposób spełni planowane działanie suplementu. Ponadto Rada podejmuje decyzję odnośnie najodpowiedniejszej formy (tj. kapsułka, płyn, proszek itp.), a także planuje proces produkcji. Oprócz tego wybiera najlepszych dostawców surowców oraz określa metody badania substancji aktywnych.

O dbałości o jakość oferowanych produktów świadczy również fakt, że Laborell na bieżąco kontroluje i uaktualnia wymogi prawne. Ponadto przywiązuje uwagę do odpowiedniej komunikacji z konsumentem poprzez zastosowanie dopasowanego logo, kolorów opakowań, a wszystko to marka tworzy sama. Dzieje się to po to, by klient poczuł się „dopieszczony” i wrócił po kolejny zakup.

Laborell zajmuje się kontraktową produkcją suplementów diety. Do powstawania produktów wykorzystywane są tylko najwyższej klasy surowce, sprowadzane z różnych części świata i tylko od sprawdzonych, godnych zaufania dostawców. Warto podkreślić, że marka korzysta z najnowocześniejszych technologii i systemów produkcyjnych.

Transport produktów Laborell zachodzi zgodnie z wytycznymi wszelkich ustaw regulujących tę kwestię. Podczas przewożenia suplementów w samochodach dochodzi do utrzymania odpowiedniej temperatury.

Kolejnym atutem marki Laborell jest szeroka gama produktów do wyboru w różnorodnych formach – tabletek, kapsułek, płynu, proszku i innych. W ofercie znaleźć można między innymi witaminy, minerały, chlorofil, kolagen. Firma zajmuje się również tworzeniem kosmetyków oraz wysokiej jakości suplementów dla zwierząt.

Laborell niezwykle ceni sobie jakość swoich preparatów. Surowce pochodzą tylko od sprawdzonych dostawców i są wnikliwie sprawdzane przez Radę Naukową. Ponadto wszystkie składniki już na początkowych etapach produkcji są badane pod kątem bezpieczeństwa mikrobiologicznego. Preparaty posiadają certyfikaty GMP oraz HACCP, które poświadczają o jakości, skuteczności i czystości składu.

Podsumowując, Laborell to wysokiej jakości marka suplementów diety, która zajmuje się tworzeniem preparatów od samego początku do końca. Zajmuje się doborem odpowiedniego składu, surowców, metody transportu, powstawania opakowań, wyboru formy. Marka ta ceni sobie skuteczność i jakość, dlatego cieszy się zaufaniem wśród konsumentów na całym świecie.