Laborell

Laborell

Laborell to marka suplementów diety, która zajmuje się ich produkcją od samego początku i kontroluje ten proces do końca. Sama tworzy koncepcję, która obejmuje dobór odpowiednich składników i formy, a także opracowanie unikalnej receptury, przeprowadzenie badań, oraz pakowanie, magazynowanie i transport. Jej preparaty stanowią doskonały wybór dla wymagających, którzy stawiają na wysoką jakość i skuteczność.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 13 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 13 wyników

Ustaw kierunek malejący

Laborellsuplementy diety tworzone przez profesjonalistów 

 

Filozofią marki jest tworzenie takich produktów, które idealnie trafią w potrzeby konsumentów i spełnią ich oczekiwania. Każdy specyfik, który schodzi z taśm produkcyjnych Laborell, musi być przetestowany i sprawdzony. Marka zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na niej ciąży. Dlatego też nad powstaniem danego preparatu czuwa grono wysoko wykwalifikowanej kadry. W Radzie Naukowej, która projektuje preparat, zasiadają wyłącznie specjaliści dysponujący obszerną i aktualną wiedzą. Do zadań tejże Rady Naukowej należy między innymi opracowanie unikalnej receptury, która w najskuteczniejszy sposób zapewni planowane działanie suplementu. Ponadto Rada podejmuje decyzję dotyczącą najodpowiedniejszej formy (tj. kapsułka, płyn, proszek itp.), a także planuje proces produkcji. Oprócz tego wybiera najlepszych dostawców surowców oraz określa metody badania substancji aktywnych. O dbałości o jakość oferowanych produktów świadczy również fakt, że Laborell na bieżąco kontroluje i uaktualnia wymogi prawne. Ponadto przywiązuje wagę do odpowiedniej komunikacji z konsumentem poprzez zastosowanie dopasowanego logo czy kolorów opakowań. Wszystko po to, by klient poczuł się „dopieszczony” i wrócił po kolejny zakup. 

 

Najlepsze surowce, nowoczesne technologie i opinie zadowolonych klientów

 

Laborell zajmuje się kontraktową produkcją suplementów diety. Do tworzenia preparatów wykorzystywane są tylko najwyższej klasy surowce, sprowadzane z różnych części świata i tylko od sprawdzonych, godnych zaufania dostawców. Warto podkreślić, że marka korzysta z najnowocześniejszych technologii i systemów produkcyjnych. Transport produktów Laborell zachodzi zgodnie z wytycznymi wszelkich ustaw regulujących tę kwestię. Podczas przewożenia suplementów w samochodach utrzymywana jest optymalna temperatura. Kolejnym atutem marki Laborell jest szeroka gama preparatów w różnorodnych formach – tabletek, kapsułek, płynu, proszku i innych. W jej ofercie znaleźć można między innymi witaminy i minerały, chlorofil oraz kolagen. Ich jakość i skuteczność potwierdzają nie tylko liczne i szczegółowe badania, ale także opinie zadowolonych konsumentów.

 

Laborell – szeroki wybór produktów dla ludzi i zwierząt


Firma zajmuje się również tworzeniem kosmetyków oraz wysokiej jakości suplementów dla zwierząt. Laborell niezwykle ceni sobie jakość swoich produktów. Surowce pochodzą tylko od sprawdzonych dostawców i są wnikliwie sprawdzane przez Radę Naukową. Ponadto wszystkie składniki już na początkowych etapach produkcji są badane pod kątem bezpieczeństwa mikrobiologicznego. Preparaty posiadają certyfikaty GMP oraz HACCP, które poświadczają o jakości, skuteczności i czystości składu. Podsumowując, Laborell to wysokiej jakości marka suplementów diety, która zajmuje się tworzeniem preparatów od początku do samego końca. Zajmuje się doborem odpowiedniego składu, surowców, metody transportu, opakowań oraz formy. Marka ta ceni sobie skuteczność i jakość, dlatego cieszy się zaufaniem konsumentów na całym świecie, o czym świadczą ich pozytywne opinie.

Search engine powered by ElasticSuite