Dorian Yates

Dorian Yates

Dorian Yates Nutrition to wyjątkowa firma, której siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Założona została przez unikalny zespół specjalistów i naukowców, a wzorem do jej stworzenia jest niezwykle bogate doświadczenie Doriana Yatesa, legendarnego sześciokrotnego Mr. Olympia. Dzięki swojej pasji, staranności i zaangażowaniu marka odniosła niemały sukces. Szukasz sprawdzonych i skutecznych suplementów? Oferta Dorian Yates Nutrition spełni twoje oczekiwania!

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 5 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 5 wyników

Ustaw kierunek malejący

Dorian Yates Nutritionsuplementy stworzone z pasji do sportu i zdrowego stylu życia

 

Dorian Yates to kulturysta, który słynie ze swojej nieskazitelnej sylwetki. Yates pochodzi z Anglii, urodził się 19 kwietnia 1962 roku. W latach swojej młodości trafił do więzienia, jednak paradoksalnie można stwierdzić, że miało to pozytywny wpływ na jego dalsze życie. Podczas pobytu w Whatton Youth Detention Centre Dorian odkrył, że podnoszenie ciężarów przynosi mu nie tylko wielką radość i satysfakcję, ale również poprawia sylwetkę i wygląd ciała. Właśnie wtedy odkrył, że ma potencjał, aby odnieść sukces jako sportowiec. W latach 90. XX wieku Yates zaczął startować w różnych zawodach kulturystycznych z bardzo dobrymi efektami – stał się sześciokrotnym Mr. Olympia oraz wielokrotnie stawał na podium zawodów. Za jego sukcesem stoi ciężka praca i skrupulatność – Dorian prowadził specjalny dzienniczek, w którym robił notatki dotyczące swoich posiłków, treningów i spostrzeżeń. Zasłynął na cały świat jako osoba niezwykle poważna, zdeterminowana, wytrwała w dążeniu do swoich celów, intensywnie trenująca, a także jako ekspert w dziedzinie odżywiania i suplementacji.

 

Wysoka jakość potwierdzona opiniami amatorów i profesjonalistów

 

Filozofią marki Dorian Yates Nutrition jest tworzenie najwyższej jakości produktów, których celem miałoby być poprawienie zdrowia i wydajności organizmu. Preparaty te przeznaczone są nie tylko dla profesjonalnych sportowców, ale również dla wszystkich tych, którym zależy na poprawie sylwetki i sprawności. Suplementy od Dorian Yates Nutrition powstają na bazie najnowocześniejszej wiedzy medycznej. Mają być najlepsze i oferować tylko to, co naprawdę przynosi dobre efekty. Zakład produkcyjny marki jest zatwierdzony przez GMP, czyli Good Manufacturing Practise (praktyka dobrego wytwarzania). Dzięki temu konsumenci mają pewność, że suplementy są całkowicie bezpieczne, czyste i skuteczne, a usługi firmy spełniają wysokie standardy i rygorystyczne wymogi. To właśnie dlatego firma spotyka się z tak pozytywnymi opiniami swoich klientów. 

 

Dorian Yates Nutrition – rozbudowana oferta produktów dla wymagających

 

W ofercie DY Nutrition znaleźć można witaminy i minerały, wysokiej jakości białko, kreatynę, aminokwasy, preparaty przedtreningowe oraz takie, których celem jest wspomaganie przybrania masy mięśniowej i wiele innych. Podsumowując, Dorian Yates Nutrition to firma wywodząca się z Wielkiej Brytanii, która powstała jako efekt rozległej wiedzy i pasji Doriana Yates'a – sześciokrotnego Mr. Olympia. Historia Doriana jest gwarantem tego, że firma pod jego patronatem będzie oferowała wyłącznie najwyższej jakości, skuteczne i bezpieczne produkty. O jej wysokiej jakości i skuteczności świadczą nie tylko liczne testy i badania, ale również opinie zadowolonych konsumentów. 

Search engine powered by ElasticSuite