Dorian Yates

Dorian Yates

Dorian Yates Nutrition to wyjątkowa firma, której siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Założona została przez unikalny zespół specjalistów i naukowców, a wzorem do jej stworzenia jest niezwykle bogate doświadczenie Doriana Yatesa, legendarnego sześciokrotnego Mr. Olympia.Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 3 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 3 wyników

Ustaw kierunek malejący

Dorian Yates to kulturysta, który słynie ze swojej nieskazitelnej sylwetki. Yates pochodzi z Anglii, urodził się 19 kwietnia 1962 roku. W latach swojej młodości trafił do więzienia, jednak paradoksalnie można stwierdzić, że miało to pozytywny wpływ na jego dalsze życie. Podczas pobytu w Whatton Youth Detention Centre, Dorian odkrył, że podnoszenie ciężarów przynosi mu nie tylko wielką radość i satysfakcję, ale również poprawia sylwetkę i wygląd ciała. Właśnie wtedy odkrył, że ma potencjał, aby odnieść sukces jako sportowiec.

W latach 90. XX wieku Yates zaczął startować w różnych zawodach kulturystycznych z bardzo dobrymi efektami – stał się sześciokrotnym Mr.Olympia oraz wielokrotnie stawał na podium zawodów. Za jego sukcesem stoi ciężka praca i skrupulatność – Dorian prowadził specjalny dzienniczek, w którym prowadził notatki dotyczące swoich posiłków, treningów i spostrzeżeń. Zasłynął na cały świat jako osoba niezwykle poważna, zdeterminowana, wytrwała w dążeniu do swoich celów, intensywnie trenująca, a także jako ekspert w dziedzinie odżywiania i suplementacji.

Filozofią marki Dorian Yates Nutrition jest tworzenie najwyższej jakości produktów, których celem miałoby być poprawienie zdrowia i wydajności  organizmu. Preparaty te przeznaczone są nie tylko dla profesjonalnych sportowców, ale do wszystkich tych, który zależy na poprawie sylwetki i sprawności.

Produkty od Dorian Yates Nutrition powstają na bazie najnowocześniejszej wiedzy medycznej. Mają być najlepsze i oferować tylko to, co naprawdę przynosi dobre skutki. Zakład produkcyjny marki jest zatwierdzony przez GMP, czyli Good Manufacturing Practise (praktyka dobrego wytwarzania). Dzięki temu konsumenci mają pewność, że suplementy produkowane tam są całkowicie bezpieczne, czyste i skuteczne, a usługi firmy spełniają wysokie standardy i rygorystyczne wymogi.

W ofercie DY Nutrition znaleźć można witaminy i minerały, wysokiej jakości białko, kreatynę, aminokwasy, preparaty przedtreningowe lub takie, których celem jest wspomaganie przybrania masy mięśniowej i wiele innych.

Podsumowując, Dorian Yates Nutrition to firma wywodząca się z Wielkiej Brytanii, która powstała jako efekt rozległej wiedzy i pasji Doriana Yates'a – sześciokrotnego Mr. Olympia. Historia Doriana jest gwarantem tego, że firma pod jego patronatem będzie oferowała wyłącznie najwyższej jakości, skuteczne i bezpieczne produkty.