NSF certyfikowane suplementy dla sportowców

Nie od dziś wiadomo, że to, jakie korzyści osiągamy z przyjmowania danego produktu, zależy w dużej mierze od jego jakości. Nie inaczej jest w przypadku suplementów diety – aby mieć pewność, że są one skuteczne i bezpieczne w stosowaniu, należy stawiać na specyfiki ze sprawdzonych źródeł i pozbawione podejrzanych substancji. Doskonałym wyborem są preparaty certyfikowane, w tym te oznaczone logo NSF. Co dokładnie kryje się pod tą nazwą i co warto wiedzieć o programie NSF Certified for Sport?

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 19 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 19 wyników

Ustaw kierunek malejący

NSF – znaczenie

 

NSF, czyli National Sanitary Foundation, to nazwa amerykańskiej organizacji non-profit, uznawanej za światowego lidera w testowaniu i certyfikowaniu różnego rodzaju produktów. Instytucja ta działa od 1944 roku, a jej głównym celem jest ujednolicenie wymogów dotyczących jakości i użytkowania towarów powszechnie stosowanych w przemyśle spożywczym. Jej certyfikaty honorowane są na całym świecie i przyznawane w różnych kategoriach. Wśród nich znaleźć można m.in. certyfikat NSF Certified for Sport dedykowany suplementom diety. Jakie znaczenie ma on w praktyce i dlaczego warto sięgać po preparaty oznaczone logo NSF?

 

NSF Certified for Sport 

 

Suplementy diety to produkty, które od lat królują w świecie sportu. Chętnie sięgają po nie zarówno zawodowi sportowcy, jak i zwykli miłośnicy aktywności fizycznej. Niestety kontrole wciąż wykazują pewne nieprawidłowości w ich produkcji. Aby mieć pewność, że masz do czynienia z preparatem z najwyższej półki, stawiaj na specyfiki ze sprawdzonych źródeł, zwłaszcza te z logo NSF. Dlaczego zasługują one na szczególną uwagę? 

 

Obecność certyfikatu NSF dowodzi, że dany wyrób został poddany bardzo rygorystycznym testom i kontrolom, zatem świadczy on nie tylko o jego doskonałej jakości, ale również pełnym bezpieczeństwie w użytkowaniu. Warto podkreślić, że przyznawany jest on suplementom diety pozbawionym substancji zabronionych w sporcie. W MyBionic znajdziesz różne opcje z NSF, w tym te oferowane przez Nordic Naturals, tj.:

 

  • Nordic Naturals Ultimate Omega 2X Sport (60 kapsułek), 
  • Nordic Naturals Ultimate Omega Sport z witaminą D3 (60 kapsułek), 
  • Nordic Naturals Koenzym Q10 Ubiquinol Sport (60 kapsułek). 


Niezależnie od tego, czy wybierzesz preparaty z NSF czy bez, u nas możesz liczyć na wysoką jakość, skuteczność i bezpieczeństwo. MyBionic współpracuje wyłącznie z zaufanymi producentami i posiada w swojej ofercie starannie wyselekcjonowane specyfiki dla dzieci, kobiet w ciąży, mężczyzn, seniorów, wegetarian i sportowców. Tym, co nas dodatkowo wyróżnia, jest bardzo szeroki asortyment, atrakcyjne promocje i przystępne ceny. Dla twojej wygody pogrupowaliśmy produkty według kategorii, dzięki czemu możesz dobrać je do konkretnych potrzeb czy dolegliwości.

 

Bibliografia +
Search engine powered by ElasticSuite