Zakwasownia

Zakwasownia

Zakwasownia to marka suplementów diety, która powstała, by wspierać zdrowie organizmu w trakcie choroby, ale również zapobiegać ich rozwojowi. Zrodziła się jako pasja do natury i dóbr środowiska. Założyciele marki zdają sobie sprawę, jak ważną rolę pełni odżywianie w życiu. Zakwasownia oferuje wyłącznie ekologiczne produkty. O jej dbałości o środowisko świadczy posiadanie wielu certyfikatów i wyróżnień oraz członkostwo w PIŻE (Polskiej Izbie Żywności Ekologicznej). W ofercie tej firmy można znaleźć pyszne kiszonki, kombuchę, kimchi, wegański nabiał, zestawy śniadaniowe i obiadowe i wiele innych.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 2 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 2 wyników

Ustaw kierunek malejący

Zakwasownia to marka suplementów diety, która zrodziła się z potrzeb naturalnego wsparcia organizmu po przebytej chorobie założycieli. Firma ta powstała z pasji i wkłada wiele wysiłków, by oferować to, co najlepsze i przyjazne środowisku. Każdy produkt Zakwasowni powstał jako efekty wytrwałej, ale również przyjemnej i dającej radość pracy.

            Celem marki jest pomoc w dążeniu do naturalnego wspierania organizmu każdego człowieka. Zakwasownia z radością dzieli się efektami swojej pracy i doświadczenia – zdrowymi preparatami – które korzystnie wpłyną na samopoczucie psychiczne i fizyczne. Dowodem zaufania, jakim konsumenci obdarzają markę, jest niezwykła liczność klientów na całym świecie, którzy regularnie powracają.

            Firma kieruje się w swojej działalności radością, zdrowiem i odpowiednimi relacjami z ludźmi. Zakwasownia wierzy, że natura i świat wokół daje to, co najlepsze. Zdrowie można skutecznie wspierać zasobami przyrody, bowiem jest ona pełna roślin i substancji o korzystnych, prozdrowotnych właściwościach. Marka podkreśla, że niezwykle dużą rolę w ich codziennym funkcjonowaniu odgrywają relacje międzyludzkie. Dla Zakwasowni najważniejsi są ludzie – tylko dzięki nim może osiągnąć swoje cele.

            Doświadczenie życiowe pracowników Zakwasowni w znaczący sposób pokazało, że życie w ciągłym biegu i poświęcanie się swojej pracy nie przynosi korzystnych skutków. Pieniądze czy wygląd zewnętrzny jest niczym, co jest tak naprawdę ważne. Pracownicy przekonali się o tym podczas zachorowania na poważne choroby. Praca nie powinna przynosić ciągłego stresu czy frustracji. Należy dbać o prawidłowe relacje ze swoim życiem – ważny powinien być dla nas sposób odżywiania się, odpowiednia aktywność fizyczna i komfort psychiczny.

            Produkty Zakwasowni wspierają wszystkich tych, którzy zmagają się z chorobą – swoją lub kogoś z bliskiego otoczenia. Marka zdaje sobie sprawę z tego, jak odżywianie może wpłynąć na regresję choroby czy samopoczucie psychiczne w jej przebiegu. To, co jemy, może również zapobiegać rozwojowi współczesnych, groźnych chorób, takich jak cukrzyca czy miażdżyca.

            Zakwasownia w trosce o środowisko tworzy wyłącznie z ekologicznych surowców oraz dba o jak najmniejszą możliwą produkcję odpadów.

            Marka przykłada ogromną uwagę co do jakości swoich produktów. O tym, jak bardzo jej zależy na oferowaniu wyłącznie tego, co najlepsze, świadczy posiadanie wielu certyfikatów i wyróżnień. Jest również członkiem PIŻE, czyli Polskiej Izby Żywności Ekologicznej. Szczyci się posiadaniem certyfikatu rolnictwa ekologicznego PL EKO, Certyfikatem Instytutu Promocji Zdrowia Dr Ewy Dąbrowskiej, Certyfikatem Vegan label oraz Certyfikatem KUKBUK Poleca 2020 w kategorii „w płynie bez procentów”.

            Zakwasownia oferuje wysokiej jakości produkty wegańskie. W jej ofercie znaleźć można między innymi dania obiadowe, kiszonki, kombuchę, kimchi, produkty śniadaniowe, nabiał wegański czy różnego rodzaju dodatki do żywności. Szeroki asortyment sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

            Podsumowując, Zakwasownia to godna uwagi marka suplementów diety, która zajmuje się produkcją wegańskich, ekologicznych produktów. Powstała jako skutek potrzeby zdrowej, naturalnej żywności celem wsparcia organizmu w trakcie choroby. W jej ofercie znajduje się mnóstwo preparatów, takich jak zestawy obiadowe czy śniadaniowe, kiszonki i nabiał wegański oraz wiele innych.

Search engine powered by ElasticSuite