Vitargo

Vitargo

Vitargo Sport Energy to firma zajmująca się dystrybucją odżywek Vitargo® dedykowanych osobom aktywnym fizycznie. Produkty te uznawane są za rewolucyjne źródło energii, sprzyjające poprawie kondycji i regeneracji, a co za tym idzie – osiąganiu coraz lepszych wyników sportowych. Są one produkowane i pakowane przez szwedzki koncern SWECARB AB, który funkcjonuje na rynku od 1995 roku i cieszy się dużym zaufaniem oraz pozytywnymi opiniami konsumentów. Vitargo® to idealny wybór dla osób, które cenią sobie wysoką jakość, bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzoną badaniami.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 3 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 3 wyników

Ustaw kierunek malejący

Suplementy Vitargo® od Vitargo Sport Energy – rewolucyjne źródło energii

 

Vitargo® to suplementy diety zawierające węglowodany wysokocząsteczkowe pozyskiwane ze skrobi. Są one znacznie lepszym źródłem energii niż produkty obfitujące w sacharozę, fruktozę, glukozę, maltodekstrynę, skrobię modyfikowaną oraz kukurydzę woskową. Co więcej, charakteryzują się one wielokrotnie niższą osmolalnością niż inne odżywki, dzięki czemu szybciej opuszczają żołądek i nie wywołują nieprzyjemnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Są one w stanie uzupełnić glikogen mięśniowy aż 70% szybciej w porównaniu do cukrów+maltodekstryny, co potwierdzają niezależne badania naukowców. 

 

Vitargo® – nieocenione wsparcie dla osób aktywnych fizycznie 

 

Dzięki swojemu wyjątkowemu działaniu, potwierdzonemu badaniami klinicznymi, suplementy Vitargo® są chętnie przyjmowane przez zawodowych sportowców. Produkty te uchodzą za doskonałe wsparcie dla osób aktywnych fizycznie, niezależnie od uprawianej przez nie dyscypliny. Są one cennym elementem suplementacji osób uprawiających sporty wytrzymałościowe, np. bieganie lub kolarstwo, a także crossfit, piłkę nożną, koszykówkę oraz sporty siłowe, takie jak trójbój siłowy czy kulturystyka. Ich stosowanie zwiększa możliwości wysiłkowe, skutecznie niwelując uczucie zmęczenia i zapobiegając uszkodzeniom mięśni. Ponadto przyspieszają one proces regeneracji, a także wspierają prawidłowe nawodnienie organizmu.

 

Vitargo® – jakość i skuteczność potwierdzone badaniami, certyfikatami i opiniami klientów


O jakości i skuteczności suplementów dystrybuowanych przez Vitargo Sport Energy świadczą nie tylko niezależne badania kliniczne, ale również opinie zadowolonych klientów i liczne certyfikaty. SWECARB AB – producent Vitargo® – może poszczycić się takimi certyfikatami jak ISO 50001, ISO 14001, ISO 9001, Kosher, Halal, FSSC 22000 oraz SVA. Co więcej, specyfiki Vitargo® zostały odznaczone certyfikatem MKOL oraz certyfikatami czystości produktu przyznawanymi przez Inspektorat Sanitarny w Szwecji. Na dodatkową uwagę zasługuje fakt, że preparaty powstają w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, co umożliwia zastosowanie innowacyjnych technologii, a to również przekłada się na ich jakość i bezpieczeństwo. Oferta marki obejmuje rozmaite produkty, w tym odżywki węglowodanowe oraz batony i żele energetyczne o różnych smakach, dzięki czemu każdy znajdzie w niej coś, co sprosta jego oczekiwaniom.

Search engine powered by ElasticSuite