Grinday

Grinday

Grinday to polska marka suplementów diety, działająca na rynku od 2017 roku. Jej założyciele – jako entuzjaści aktywności fizycznej, ciągłego rozwoju i zwiększania własnych możliwości – dokładają wszelkich starań, aby ich produkty były jak najbardziej skuteczne i cieszyły się pozytywnymi opiniami konsumentów. To właśnie dlatego kładą oni szczególny nacisk na ich skład – dla nich istotne jest to, aby dany preparat zawierał odpowiednio dobrane składniki aktywne, o udowodnionym działaniu na organizm.

Ładuję...

Wyświetlono 8 wyników

Ustaw kierunek malejący

Wyświetlono 8 wyników

Ustaw kierunek malejący

Grindaysuplementy diety na bazie wyselekcjonowanych, naturalnych składników

 

Bazą suplementów diety Grinday są rośliny, a dokładnie ekstrakty pozyskiwane z korzeni, łodyg oraz kwiatów. Są to wyłącznie ekstrakty standaryzowane – wszystko po to, aby zapewnić konsumentom jak najwyższą jakość. Przy dobieraniu składników – niezależnie od tego, czy są one stosowane solo, czy łączone z innymi surowcami – pod uwagę brane są publikacje naukowe i badania kliniczne potwierdzające ich skuteczność. Wybór dokonywany jest m.in. na podstawie aktualnych oświadczeń EFSA, czyli Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności.

 

Jakość potwierdzona badaniami i opiniami konsumentów 

 

O wysokiej jakości suplementów oferowanych przez Grinday świadczą opinie klientów oraz certyfikaty. Zakład produkcyjny marki otrzymał certyfikat bezpieczeństwa żywności ISO 22000. Na uwagę zasługuje również ekologiczny certyfikat z logo Euroliścia, przyznawany przez Komisję Europejską dla produktów ekologicznych wytwarzanych na terenie Unii Europejskiej. Warto zaznaczyć, że w przedsiębiorstwie wdrożono HACCP (ang. Hazard Analysis and Critical Control Points), czyli System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli, którego celem jest zapewnienie konsumentom jeszcze większego bezpieczeństwa. Preparaty przechowywane są szklanych słoiczkach z ciemnego szkła, dzięki czemu są dużo bardziej stabilne. Opakowania są zdatne do pełnego recyklingu, co oznacza, że założyciele Grinday prowadzą swój biznes z poszanowaniem środowiska naturalnego.

 

Grinday – oferta, w której każdy znajdzie coś dla siebie

 

Aby osiągnąć swój cel i sprostać oczekiwaniom swoich klientów, osoby stojące na czele Grinday postanowiły wprowadzić w swoim przedsiębiorstwie 4 kluczowe zasady działania, tj. tworzenie suplementów z roślin, witamin i minerałów, wykorzystywanie kompleksowego współdziałania komponentów, sięganie jedynie po składniki o potwierdzonym wpływie na organizm oraz opracowywanie czystych składów, pozbawionych barwników i wypełniaczy. W ofercie marki można znaleźć m.in. wegańską witaminę D oraz witaminę C z organicznej aceroli. W jej asortymencie nie brakuje również produktów przeznaczonych stricte do wzmocnienia odporności, poprawy kondycji skóry, włosów i paznokci, polepszenia nastroju oraz zwiększenia energii i witalności. Dostępne są one w formie kapsułek celulozowych, które dla wielu osób są łatwiejsze do przyjmowania niż tabletki. Wszystkie preparaty są odpowiednie dla wegan i wegetarian.

Search engine powered by ElasticSuite