Intenson

Intenson

Intenson to polska marka suplementów diety, której celem jest wsparcie zdrowego stylu życia. Jest jedną z najbardziej znanych firm w branży. Ceniona jest ze względu na jakość i skuteczność oferowanych produktów. Świadczy o tym fakt, że marka posiada certyfikat IFS (International Food Standard) oraz pracuje zgodnie z HACCP, GMP i GHP. W ofercie znaleźć można mnóstwo mieszanek witamin, minerałów, ekstraktów roślinnych o udowodnionych prozdrowotnych właściwościach, preparaty kolagenowe, słodziki, przekąski i wiele innych.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 67 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 67 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Intenson to wysokiej jakości polski producent zdrowej żywności i suplementów diety. Wiedzie on prym na rodzimym rynku w swojej branży. Zajmuje się on produkcją superfoods.  W ofercie maki znaleźć można mnóstwo artykułów, które powstały w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych oraz posiadają prestiżowe certyfikaty cenione i uważane na całym świecie.

            Filozofią marki jest umożliwienie dostępu do zdrowej i ekologicznej żywności a także do wyjątkowych produktów spożywczych dla osób, które pragną żyć zgodnie ze zdrowym stylem życia. Intenson wspiera więc dążenie konsumentów do świadomości i naturalnej witalności. 

            W ofercie firmy znajdują się wyłącznie takie produkty, za które można zaręczyć. Powstają one jako efekt współpracy dietetyków, naukowców i technologów żywności. Są efektem doświadczenia, najnowocześniejszej wiedzy medycznej oraz najwyższej technologii. 

            O jakości oferowanych suplementów świadczy posiadanie wysokiej klasy wyróżnień, certyfikatów i standardów. Produkcja w Intenson powstaje zgodnie z założeniami standardu IFS (International Food Standard) – międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności. IFS został opracowany w 2002 roku i obecnie jest powszechnie uznawany w całej Europie Zachodniej. Celem standardu IFS jest zniwelowanie ryzyka wystąpienia zagrożeń bezpieczeństwa żywności. Warunkiem uzyskania IFS jest między innymi udokumentowanie pochodzenia surowców oraz zapobieganie powodowaniu zagrożenia dla zdrowia przez produkty.

            Ponadto Intenson wdrożyło systemy HACCP, GMP i GHP. Pierwszy z nich to  Hazard Analysis and Critical Control Points i jego celem jest  ocena pod kątem bezpieczeństwa fizycznego, chemicznego i biologicznego produktów. HACCP podejmuje się kontroli na wszystkich etapach produkcji, procesach przygotowawczych, pakowania, dystrybucji i innych, by w jak największym stopniu zapobiec niebezpieczeństwu.  GMP natomiast to Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Wytwarzania). Zapewnia ona najwyższą jakość, czystość oraz bezpieczny skład suplementów. Oprócz tego poświadcza o nowoczesnych, spełniających zasady higieny zakładach produkcyjnych.

            Intenson oferuje między innymi przekąski, słodziki, superfoods, preparaty z kolagenem, witaminy, minerały, ekstrakty roślinne i wiele innych.

            Podsumowując, Intenson to wysokiej jakości, polska marka suplementów diety, która jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych i docenianych firm w branży superfoods w Polsce. Zajmuje się ona produkcją naturalnych, skutecznych i bezpiecznych produktów, które mają na celu wspierać dążenie do zdrowego stylu życia.