Intenson

Intenson

Intenson to polska marka suplementów diety, której celem jest wsparcie zdrowego stylu życia. Jest ona jedną z najbardziej znanych firm w branży. Konsumenci cenią ją za jakość i skuteczność jej produktów, o czym świadczą ich pozytywne opinie. Marka posiada certyfikat IFS (International Food Standard) oraz pracuje zgodnie z HACCP, GMP i GHP. W jej ofercie znaleźć można mnóstwo mieszanek witamin, minerałów i ekstraktów roślinnych, a także preparaty kolagenowe, słodziki, przekąski i wiele innych.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 102 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 102 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Intenson – zdrowa żywność i suplementy diety z najwyższej półki

 

Intenson to wysokiej jakości polski producent zdrowej żywności i suplementów diety. Wiedzie on prym na rodzimym rynku w swojej branży. Zajmuje się on produkcją tzw. superfoods. W ofercie marki znaleźć można mnóstwo artykułów, które powstały w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych oraz posiadają prestiżowe certyfikaty, cenione i uważane na całym świecie. 

 

Produkty dla osób stawiających na zdrowy styl życia

 

Filozofią marki jest ułatwienie ludziom dostępu do zdrowej i ekologicznej żywności. Oferuje ona szereg wyjątkowych produktów dla osób, które pragną funkcjonować zgodnie ze zdrowym stylem życia. Intenson wspiera więc dążenie konsumentów do świadomości i naturalnej witalności. W ofercie firmy znajdują się wyłącznie takie specyfiki, za które można ręczyć. Są one efektem współpracy dietetyków, naukowców oraz technologów żywności i łączą w sobie doświadczenie, aktualną wiedzę medyczną oraz nowoczesne technologie.

 

Jakość potwierdzona licznymi certyfikatami i pozytywnymi opiniami klientów

 

O jakości suplementów świadczy posiadanie wysokiej klasy wyróżnień i certyfikatów. Produkcja w Intenson przebiega zgodnie z założeniami IFS (International Food Standard) – międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności. IFS został opracowany w 2002 roku i obecnie jest powszechnie uznawany w całej Europie Zachodniej. Celem standardu IFS jest zniwelowanie ryzyka wystąpienia zagrożeń bezpieczeństwa żywności. Warunkiem uzyskania IFS jest między innymi udokumentowanie pochodzenia surowców oraz zapobieganie powodowaniu zagrożenia dla zdrowia przez produkty. Ponadto Intenson wdrożyło systemy HACCP, GMP i GHP. Pierwszy z nich to Hazard Analysis and Critical Control Points, którego celem jest ocena pod kątem bezpieczeństwa fizycznego, chemicznego i biologicznego preparatów. HACCP podejmuje się kontroli na wszystkich etapach produkcji, procesach przygotowawczych, pakowania, dystrybucji i innych, by w jak największym stopniu zapobiec niebezpieczeństwu. GMP natomiast to Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Wytwarzania) – zapewnia ona najwyższą jakość, czystość oraz bezpieczny skład specyfików. Oprócz tego poświadcza o nowoczesnych, spełniających zasady higieny zakładach produkcyjnych. Marka oferuje między innymi przekąski, słodziki, superfoods, preparaty z kolagenem, witaminy, minerały, zioła i wiele innych. Podsumowując, Intenson to wysokiej jakości polska marka suplementów diety, która jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych i cenionych firm w branży superfoods w Polsce. Zajmuje się ona produkcją naturalnych, skutecznych i bezpiecznych produktów, które mają na celu wspierać dążenie do zdrowego stylu życia. O jej jakości świadczą zarówno liczne certyfikaty, jak i pozytywne opinie konsumentów.

 

Search engine powered by ElasticSuite