Norsa Pharma

Norsa Pharma

Norsa Pharma to polska firma farmaceutyczna, która głównie zajmuje się produkowaniem specjalistycznych, szczególnych suplementów diety oraz żywności specjalnego przeznaczenia medycznego (FSMP). Jej celem jest wspieranie diet osób zmagających się z różnymi chorobami, u których żywienie może mieć kluczowe znaczenie w terapii. Podstawową cechą wszystkich produktów od Norsa Pharma jest wysoka jakość i bezpieczeństwo.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 6 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 6 wyników

Ustaw kierunek malejący

Filozofią marki jest tworzenie najwyższej jakości preparatów dietetycznych, które precyzyjnie spełniałyby szczególne wymogi grup pacjentów, zmagających się z różnymi chorobami -  rzadkimi, metabolicznymi, autoimmunologicznymi oraz takimi, w których wymagane jest stosowanie diety eliminacyjnej.

Firma korzysta wyłącznie ze sprawdzonych i najbardziej wartościowych surowców. Ponadto do tworzenia swoich suplementów wykorzystuje najnowocześniejsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania. Marka szczyci się posiadaniem zespołu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są na bieżąco z aktualną wiedzą medyczną i najświeższymi wynikami badań naukowych. Wiedza, którą posiadają, umożliwia zastosowanie najbardziej efektywnych metod do tworzenia produktów wykazujących najlepsze działanie. Wszelkie rozwiązania opracowywane są na podstawie nowatorskich technologii i aktualnych rekomendacji.

Firma powstała jako efekt wieloletniego doświadczenia w branży farmaceutycznej i nutraceutycznej. Warte podkreślenia jest, że Norsa Pharma współpracuje z licznymi jednostkami naukowymi nie tylko w Polsce, ale i Europie. Wszystko to po to, by zapewnić konsumentom sprawdzone rozwiązania o udowodnionej skuteczności. Marka wierzy, że zdrowie jest wartością najcenniejszą w życiu. Jako definicję zdrowia uznaje nie tylko brak oznak jakichkolwiek chorób, ale również wysoki poziom sił, energii i witalności oraz pozytywnych emocji. Dlatego też zaczęto zajmować się produkcją preparatów, które wspierałyby jakość życia i osiągnięcie wieloletniego zdrowia.

Norsa Pharma oferuje szereg produktów, które wykazują szerokie zastosowania kliniczne. Są to między innymi: Thyroset – wspierający pracę tarczycy, Hepaset PRO – pomagający w osiągnięciu prawidłowych funkcji wątroby, Nucleoplex – który korzystnie wpływa na pracę układu nerwowego, Lipo ADEK – kompleks łatwo przyswajalnych witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i wiele innych. Podsumowując, Norsa Pharma to wyjątkowa marka w świecie suplementów diety, której głównym zadaniem jest wspieranie zdrowia ludzi. Osiąga to za pomocą produkcji wysokiej jakości preparatów odżywczych, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego (FSMP) a także innych środków, zawierających kompleksy substancji wspierających pracę poszczególnych narządów czy układów wewnętrznych.

Marka korzysta wyłącznie z najwyższej klasy surowców, a do opracowywania składów produktów czerpie z najnowocześniejszej wiedzy medycznej i doświadczenia swojej wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Search engine powered by ElasticSuite