Norsa Pharma

Norsa Pharma

Norsa Pharma to polska firma farmaceutyczna, która zajmuje się głównie produkowaniem specjalistycznych suplementów diety oraz żywności specjalnego przeznaczenia medycznego (FSMP). Jej celem jest wspieranie diet osób zmagających się z różnymi chorobami, u których żywienie może mieć kluczowe znaczenie w terapii. Podstawową cechą wszystkich produktów od Norsa Pharma jest wysoka jakość i bezpieczeństwo.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 8 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 8 wyników

Ustaw kierunek malejący

Norsa Pharma – szeroki wybór produktów na różne dolegliwości

 

Filozofią marki jest tworzenie najwyższej jakości preparatów dietetycznych, które precyzyjnie spełniałyby szczególne wymogi grup pacjentów zmagających się z różnymi chorobami – rzadkimi, metabolicznymi, autoimmunologicznymi oraz takimi, w których wymagane jest stosowanie diety eliminacyjnej. Firma korzysta wyłącznie ze sprawdzonych i najbardziej wartościowych surowców. Ponadto do tworzenia swoich suplementów wykorzystuje najnowocześniejsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania.

 

Wieloletnie doświadczenie, rozbudowany zespół specjalistów i pozytywne opinie konsumentów

 

Marka szczyci się posiadaniem zespołu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są na bieżąco z aktualną wiedzą medyczną i najświeższymi wynikami badań naukowych. Wiedza, którą posiadają, umożliwia zastosowanie najbardziej efektywnych metod tworzenia produktów. Wszelkie rozwiązania opracowywane są na podstawie nowatorskich technologii i aktualnych rekomendacji. Firma powstała jako efekt wieloletniego doświadczenia w branży farmaceutycznej i nutraceutycznej. Warte podkreślenia jest to, że Norsa Pharma współpracuje z licznymi jednostkami naukowymi nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Wszystko to po to, by zapewnić konsumentom sprawdzone rozwiązania o udowodnionej skuteczności. Marka wierzy, że zdrowie jest wartością najcenniejszą w życiu. Jako definicję zdrowia uznaje nie tylko brak oznak jakichkolwiek chorób, ale również wysoki poziom sił, energii i witalności oraz pozytywnych emocji. Dlatego też zaczęła zajmować się produkcją preparatów, które wspierają jakość życia i osiągnięcie wieloletniego zdrowia – takie działanie szybko spotkało się z pozytywnym odzewem i przychylnymi opiniami konsumentów. 

 

Norsa Pharma suplementy na bazie starannie wyselekcjonowanych składników 

 

Norsa Pharma oferuje szereg produktów, które wykazują szerokie zastosowania kliniczne. Są to między innymi: Thyroset wspierający pracę tarczycy, Hepaset PRO pomagający w osiągnięciu prawidłowych funkcji wątroby, Nucleoplex, który korzystnie wpływa na pracę układu nerwowego, oraz Lipo ADEK, czyli kompleks łatwo przyswajalnych witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i wiele innych. Podsumowując, Norsa Pharma to wyjątkowa marka w świecie suplementów diety, której głównym zadaniem jest wspieranie zdrowia ludzi. Osiąga to za pomocą produkcji wysokiej jakości preparatów odżywczych, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego (FSMP) oraz innych środków zawierających kompleksy substancji wspierających pracę poszczególnych narządów czy układów wewnętrznych. Marka korzysta wyłącznie z najwyższej klasy surowców, a do opracowywania składów swoich produktów czerpie z najnowocześniejszej wiedzy medycznej i doświadczenia wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej. O wysokiej jakości jej suplementów świadczą m.in. liczne opinie zadowolonych klientów.

Search engine powered by ElasticSuite