NeoCell

NeoCell

Neocell to firma, która zajmuje się produkcją suplementów diety, zawierających kolagen. Istnieje na rynku od 1998 roku. Czerpie ona z wiedzę z najnowocześniejszych badań naukowych, a jej działania są poparte chęcią poprawy jakości życia oraz wyglądu i samopoczucia ludzi. Filozofią marki jest dostarczanie najwyższej jakości kolagenu w różnych formach i postaciach tak, by były one jak najbardziej dopasowane do wielorakich preferencji konsumentów na całym świecie.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 5 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 5 wyników

Ustaw kierunek malejący

Neocell jest jedną z najlepiej sprzedających się marek suplementów kolagenowych na świecie. Jej produkty dystrybowane są w ponad 20 krajach świata. Ponad 20-letnie doświadczenie oraz zaufanie milionów konsumentów sprawia, że marka doskonale opracowała swoje suplementy, by były one jak najlepiej wchłanialne i przynosiły największe skutki prozdrowotne dla organizmu.

Neocell jest marką, która otrzymała wiele prestiżowych nagród. Proszek Super Collagen, który zawiera kolagenem typu I i III, znalazł się w elitarnym gronie laureatów magazynu Better Nutrition 2018 Best of Natural Beauty Awards: Top 10 Classic Products. Słowa jednego z redaktorów Better Nutrition: „To są ciężko pracujące produkty, do których wracamy rok po roku” potwierdzają jakość tego produktu. Natomiast suplement Collagen Protein Peptidies, łączący w sobie kolagen typu I i III, kwas hialuronowy, witaminę C i ekstrakt z owoców amli, został wybrany przez redakcję magazynu Shape na zwycięzcę Shape Beauty Awards 2019: Best Body Products.


Również światowej klasy lekarze polecają produkty Neocell. Przykładem może być artykuł „Secrets to Thick, Shiny, Hair” w magazynie Harpe's Bazaar, gdzie nowojorski dermatolog Macrene Alexiades-Armenakas wzywał do stosowania proszku NeoCell Super Collagen. Produkty marki NeoCell pojawiły się również w programach ABC Good Morning America i CBS We Are Austin, a także w wielu innych popularnych witrynach poświęconych zdrowiu i urodzie.


Firma oferuje również inne niż kolagen substancje, wspierające zdrową skórę, włosy, paznokcie, stawy i naturalną, wewnętrzną produkcję kolagenu. Są to między innymi: kwas hialuronowy, witamina C, peptydy kolagenu i inne.


Szeroki wybór form suplementów jest również kolejną zaletą Neocell. W ofercie znaleźć można kapsułki, tabletki, żelki, płyny i proszki. Umożliwia to dotarcie do szerszej grupy odbiorców, którzy z różnych względów nie są w stanie przyjmować tradycyjnych postaci suplementów. Do bestsellerów marki należą między innymi: Rise & Renew CollagenTM , Super Collagen, Overnighter Collagen , Kapsułki z kwasem hialuronowym, Kolagen Gummy GlowTM, Super Collagen + C, Marine Collagen, Collagen Beauty Builder. Zawierają one różne postaci kolagenu i innych związków. Daje to możliwość dostosowania suplementu do osobistych preferencji każdego człowieka, które przecież się różnią.


Firma Neocell posiada swoją stronę internetową, na której systematycznie pojawiają się nowe wpisy o bardzo ciekawej tematyce, które mogą być pomocne i wartościowe dla wielu ludzi. Podsumowując, Neocell to niezwykła marka suplementów diety, która oferuje wysokiej jakości produkty, mające na celu wsparcie budowy kolagenu, czyli bardzo ważnego białka, którego niestety produkcja wewnątrz organizmu wraz z wiekiem spada. Firma ta cieszy się zaufaniem konsumentów w wielu krajach na całym świecie i jest, zdaniem wielu, jedną z najlepszych marek oferujących kolagen na rynku.